Chyby v popiskoch bonusov vo VB

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
tak najprv prikladám printy z budov, kde, ukaovatele bonusov a ich popisky zachádzajú za okno pre ne stanovené:bug5.jpgBug8.jpgbug6.jpgbug7.jpg

a potom ešte prikladám jeden print, kde mne osobne sa nezdá, že je správne napísané "x bodov Forge points". X bodov Forge bodov? podla mňa stačí kludne x Forge bodov, alebo ak má byť zachovaný anglický názov, tak by mohlo byť x Forge points. Ak to uznáte a pozmeníte to, tak zobrazuje sa to aj pri Hagii Sofii... tu prikladám print z Castel del MonteBug9.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Díky za nahlášení. Pokusíme se překlad upravit tak, aby to bylo OK. :)
 

DeletedUser

Hosť
Neni zač Mauricius... a ešte niečo... niekedy mi A. Maják vyprodukuje 0 surovín... ani som ho neposúval ani nič... môžu byť dve vysvetlenia... (ak je rabovateľný, ale to neviem, nezisťoval som), tak potom mi ho asi niekto po útoku vyraboval, no v hláseniach sa mi to nezobrazuje, alebo je to celkovo nejaký neviem aký bug, že nevyprodukuje nič.

A mám to overené aj u viacerých hráčoch z nášho cechu... tiež im to robí.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3176

Hosť
Aj mne to niekedy vypisuje ze sa vyprodukovalo 0 tovaru, ale tovar sa pripočíta.


Neni zač Mauricius... a ešte niečo... niekedy mi A. Maják vyprodukuje 0 surovín... ani som ho neposúval ani nič... môžu byť dve vysvetlenia... (ak je rabovateľný, ale to neviem, nezisťoval som), tak potom mi ho asi niekto po útoku vyraboval, no v hláseniach sa mi to nezobrazuje, alebo je to celkovo nejaký neviem aký bug, že nevyprodukuje nič.

A mám to overené aj u viacerých hráčoch z nášho cechu... tiež im to robí.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore