• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

City builder

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Banner.png


Chcete si prestavať mesto? Ešte neviete, ako by mohlo vyzerať? Použite City Builder.

http://www.westgadgets.net/foe/map.php

Pre tých, ktorí nevedia po anglicky som pripravil preklad. Už čoskoro bude stránka preložená do slovenčiny!!

[SPOIL]
Menu:
menujho.png


Mestské info:
mestskinfo.png


Budovy:
37034494.png


84175398.png


16355490.png


57909324.png


57909324.png


24862705.png


92806850.png


49591266.png


*Budova ja za diamany, presný názov som nevedel
[/SPOIL]

Tiež si môžete svoje vyrobené mesto uložiť a poslať ho kamarátovi.

Dúfam, že Vám to pomôže :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nemá byt tá hl. budova náhodou naopak ? Proste na šírku viac 7x6 a nie 6x7

Aha trebalo otočit mapu to ma nenapadlo tak sorry za spam...:rolleyes:
Parádna pomocka vdaka :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4391

Hosť
No od príspevku spred 5 rokov by ste asi nemali čakať veľa :D ja práve používam niečo podobné ale bohužiaľ to nie je preložené do slovenčiny (aspoň som to nenašiel) http://foemanager.com/
 

DeletedUser5683

Hosť
Chystám aktualizáciu príspevku a viem i o foemanagerovi, len čakám vyjadrenie od tímu, či na fórko môžem pridať pomôcku na vylepšenie...
 

DeletedUser4391

Hosť
Chystám aktualizáciu príspevku a viem i o foemanagerovi, len čakám vyjadrenie od tímu, či na fórko môžem pridať pomôcku na vylepšenie...
To hádam nevadi ak je link na iný nastroj pre forge of empires nie? nevedel som že tu sú nejaké pravidlá nato
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore