• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Cuttingham

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
zdravim vsetkych hracov a rad by som sa spytal, ako mam postupovat v tejto situacii...

provinciu Cuttingham som kupil za suroviny a neskôr mi pribudla uloha preskumat tuto provinciu a preniknut do piatich sektorov tejto provincie...

problem je, ze provinciu uz vlastnim a preniknut sa neda...

uloha sa neda ani preskocit :(

vie mi niekto poradit, co dalej?
 

DeletedUser

Hosť
fuuuuha, zle som to pochopil :(
myslel som, ze mam preniknut do piatich sektorov Cuttinghamu a teraz pozeram a aj to funguje, ze do piatich sektorov na "vychod" od Cuttinghamu...

a dakujem za odpoved :)
 

DeletedUser1834

Hosť
fuuuuha, zle som to pochopil :(
myslel som, ze mam preniknut do piatich sektorov Cuttinghamu a teraz pozeram a aj to funguje, ze do piatich sektorov na "vychod" od Cuttinghamu...

a dakujem za odpoved :)

Spravne, zle si to pochopil a myslel si vyborne. Mal si preniknut do 5 sektorov provincie Cuttingham-u.
Pokus sa nabuduce vyjadrit jasnejsie. Bo ak jasas ze to funguje , ze do 5 sektorov na "vychod" od ... mal si prv napisat toto:
Uloha. preniknut do 5 sektorov provincie vychodne od Cutingham-u

Kedze je tu plno slovencinarov ako James2253 sa divim ze ta uz neopravil ved casu boolo az az
A ja ako telocvikar vravim ze kazda uloha sa da preskocit alebo zrusit.

Schvalne ako dlho potrva dalsia otazka ze ci je moznost dodatocne preskumat provinciu Cuttingham (5 sektorov).
Najradsej by som bol za zvysenie poplatku za ziskanie uplatkom surovinou sektoru provincie ako takej. Ved si FoE tymto vychovava poslancov a vypalnikov. Este ze mam baseballovu palku keby daco a psov . Nech sa teda mnozia tyto bezboznici co neradi dobijaju provincie a ich sektory klasicky vojensky.

Nechapem potom naco maju v mestach cechu NELAPSI vojenske jednotky ?
Kasarne skvelych bojovnikov s mecom, stajnu rytierov ci lukostrelca s dlhym lukom ?
Snad ako putovu atrakciu kvoli vstupnemu a balamuteniu ze vitaz turnaja dostane xy diamantov,... pardon princeznu a pol kralovstva k tomu.

Ave
 

DeletedUser2027

Hosť
cosak, neni si ty majka z gurunu??? :eek:))))))))))))))))
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore