CvC v mobilnej aplikácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Zlý Samaritán

Nový člen
Zdravim,
mal by som jednu otazocku.

Neplanuje sa niekedy v buducnosti spojazdnit CvC aj na mobilnych aplikaciach ?

Nakolko aktivita v CvC ovplivnuje dosiahnutu uroven cechu a vysledok v celkovom rebricku cechhov, myslim si ze by k tomu mal mat pristup kazdy hrac. Ci uz hra na PC alebo mobile. A v poslednej dobe mam pocit ze viac hracov hra cez mobilny telefon ako na pc. Na pc hraju asi len stastlivci co na to maju cas aj v praci predpokladam.
Ak by to bolo nieco ako PvP, neriesil by som to. To hra hrac iba pre vlastne obohatenie vo forme cien za dosiahnute body. Ale CvC komplexne ovplivnuju vyvoj sveta v oblasti poradia cechov.

A ak su nejake prekazky, typu narocnost na grafiku atd. urcite sa to da predsa urcite zjednodusit. Staci ak bude mat hrac napriklad pristup iba k mape vlastnej doby. Aj tak moze pouzivat len jednotky tej konkretnej doby. A nikto nema asi armady z inych dob v zalohe ze by mu chybali ine mapy.. a ak nahodou, tak, to by bola mala cena za to ze by to vobec fungovalo na appke.

Dakujem za odpoved, popripade strucne vysvetlenie preco to nebude v buducnu aplikovane.
S pozdravom.

PS: Neviem ci uz sa to tu neriesilo, no neviem to najst v predoslich diskusiach, tak som vytvoril novu temu. Ak to uz bolo riesenie, pardon za spam, no budem vdacny za odpoved.
PS2: Nevytvaral som tuto temu v sekcii "otazky o hre", nakolko to nie je ani tak otazka ohladom hry, skor navrh, alebo napad na zmenu, formou otazky ci je to vobec mozne, dik za pochopenie.
 
Naposledy upravené :

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Vývojári sa k tomu už viackrát vyjadrili, nemajú v pláne priniesť CvC aj do mobilnej verzie. Dôvod je najskôr ten, že ich hrá len malý počet hráčov. Maximálne sa teda dajú čakať nejaké menšie zmeny, prípadne vybalancovanie, opravy chýb.
 

Zlý Samaritán

Nový člen
No ved, to je prave ten dovod preco ich hra tak malo hracov ...pretoze vacsina uz je aktivna prave na tych mobilnych aplikaciach :)
No skoda. Kazdopadne dakujem velmi pekne za odpoved.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Nie každý hráč je nadšený ,že musí k počítaču keď chce hrať CVC. Keď sedíte za pc tak to je komfortnejšie. Z praktického hľadiska je mobilná verzia prijateľnejšia. Viacerí hráči s ktorými komunikujem sa vyjadrili že pokiaľ je možnosť na mobilnej verzií hrať CVC tak sa aj zúčastnia. Je tu jeden dôvod, ktorý neladí medzi pc a mobilnou verziou a to je prestíž cechu. Takýmto spôsobom prestíž cechu výrazne klesá keď sa nehrajú a napreduje pri účasti na keď sa hrajú CVC. Prečo by mali trpieť cechy len za to že nie je CVC zakomponované do mobilnej verzie! Na čo je potom na mape sveta aj kontinent ktorým sa umožňuje prístup k CVC bojom?
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Vývojári sa k tomu už viackrát vyjadrili, nemajú v pláne priniesť CvC aj do mobilnej verzie. Dôvod je najskôr ten, že ich hrá len malý počet hráčov. Maximálne sa teda dajú čakať nejaké menšie zmeny, prípadne vybalancovanie, opravy chýb.
Nemajú v pláne alebo nechce sa im ? Vysvetľoval som to je rozsynchronizovaná prestíž cechu v mobilnej aj pc verzií . Majú výzvu nech konajú !
 

Rhando

Aktívny člen
Nemajú v pláne alebo nechce sa im ? Vysvetľoval som to je rozsynchronizovaná prestíž cechu v mobilnej aj pc verzií . Majú výzvu nech konajú !
Túto výzvu majú už roky a stále nemá žiadnu prioritu, bohužiaľ. Nepovedal by som, že sa im nechce, proste na to nemajú ľudí, už som o tom písal v inom vlákne, TU .
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore