Daj li mi medajli...tak mi je na nic

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4743

Hosť
Vo svete Cirgarde si hrám turnaj. Keďže po pár kopoch som získal slušnú kopu pohárov,rozhodol som sa kúpiť niečo užitočné. Budovy som zavrhol pre nedostatok priestoru a z tohto dôvodu som využil ponúkanú možnosť výmeny za medajle. Touto bohumilou činnosťou som takto získal temer 400 000 medailí a už som sa tešil na nové stavebné parcely. Vymením jednu,podarilo sa. No ďalšie možnosti naraz zanikli,hoci okolo mesta je fúra vytmaveného priestoru na rozšírenie. ALE ZA DIAMANTY.
A teraz mi múdri tvorcovia hry poraďte,čo urobím so zvyšnými 266 617 medailami. A to mi ešte ďalšie denne pribúdajú z budov. Aký mám dôvod podporovať výstavbu veľkolepých budov spoluobčanov ? Veď mi hrozí,že získam ďalšie stovky medailí.
Ďalší problém, za chvíľu sa dopracujem k ďalšiemu technologickému rozšíreniu. Dostanem ho? Mám taký dojem,že tu už takýto problém bol riešený cez ticket.
Takže na záver žiadam vrátiť možnosť rozšírenia za medaile,alebo vrátiť mi poháre,ktoré som za tieto medaile dal.pretože ma nikto neupozornil na takýto problém a tým som bol uvedený do omylu a kúpil som vec ktorú nemôžem použiť na daný účel rozšírenia pozemkov.
 

DeletedUser2939

Hosť
za kazdu eru mozes zamenit medajle za dve miesta . v poslednej ere mas poslednu zamenu za 130 000 medajli . musis pockat dalsiu eru aby si mohla zas kupit nejake miesto . medajle mozes pouzit aj na cvc arkticka doba alebo na cechove expedicie .
 

DeletedUser2939

Hosť
este plati to ze na kazdu eru je 8 miest ktore sa daju kupit . 2 za medajle , 2 za vyskum , 2 za utoky v provinciach a 2 za diamanty .
 

DeletedUser1834

Hosť
Tak sme mali rovnaky ciel. Lenze mi z Ciudad Perdida sme dali prednost vezickam vitazstva produkujuce medaile by sme predisli jojoefektu kedy sa nam nazhromazdi medaili ze budu nepouzitelne.
Dobra sprava:
Cechove expedicie za chybajuci pokus je kupitelny za MEDAILE a za zvyšných 266 617 ks sa nakupi pokusov az strach.
A to neni sme u konca, za nocovanie v expedicnom diani su pekne odmeny ako i diamanty za ktore sa da kupit i spominane rozsirenie ak neni zmysluplnejsia cinnost na programe dna :O
V pripade opovrhnutia tymto navrhom za ziskane medaile* (oprava = DIAMaNTY) v expedicii je mozne nakupit pohare za ktore na dalsi pokus vymenit za uzitocnejsiu komoditu . Ved koniec soccer cup-u je v nedohladne aj ked dalsi historicky event pomalicky klope na dvere. Ale o tom potom ...
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore