• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Darovanie alebo predaj

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5872

Hosť
Rád by som sa spýtal sa sa darovať alebo predať budova napr.šampion inému hracovy ak áno tak ako ďakujem.
 

DeletedUser5683

Hosť
Budovy môžeš postaviť, predať alebo za určitých okolností uložiť do Inventáru. Nemôžeš ich však darovať alebo ponúknuť na predaj inému hráčovi.
 
škoda bolo by to zaujímavé si takto predávať nie len tovar ale aj budovy a všetko čo máme v inventári 2x....a viac,,,
 

DeletedUser5683

Hosť
To by sa hodilo viacerým z nás, ale má to nedostatky v podobe hráčov, ktorý by si vytvárali účty pre farmárčenie a potom by si sami sebe predávali produkcie a budovy.
 

DeletedUser5683

Hosť
Skôr by som reálnejšie videl nejaký event, kedy by nejaká postaršia trhovkyňa chodila a vykupovala všetok nepotrebný inventár alebo do eventových úloh by sa pridávala zakaždým jedna úloha typu: Prispej niečím z inventáru, aby si splnil dnešnú úlohu. Ponúkni VB plániky navyše, budovy a jednotky, ktoré už máš v meste.
 
Súhlas ;) aj teraz mám bonusovú a príbehovú úlohu ktorú nesplním lebo nechce sa mi zbytočne vracať do doby za mnou a postaviť kvôli 2 delám budovu a potom ju predať ,,,takto keby som to mohol zaplatiť nejakým tovarom s inventára tak to by bolo fajn....
 
A čo tak dať nejaký časový limit pre všetky bonusové a príbehové úlohy ,ked sa nedajú zrušiť tak tam zbytočne stoja....
 

DeletedUser5683

Hosť
Bolo by to jedno z riešení, avšak otázne, nakoľko by zaťažovalo servere...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore