Event Deň svätého Patrika 2022

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Pat22logofinal.png

QG_StP-2020_PADDY_-frei.png
" "Ahoj, priateľu! Prajem ti krásny deň! Pomôžeš nám s prípravou veľkého festivalu na Deň svätého Patrika?"

Herná udalosť Deň sv. Patrika sa začína 25. februára a potrvá až do 17. marca, 2022.​

Deň svätého Patrika je opäť tu a aj tento rok vás susedné mesto žiada o pomoc! Hľadajú niekoho, kto im pomôže usporiadať veľký festival. Pomôžte im pripraviť sa na túto mimoriadnu udalosť a nezabudnite pritom počúvať vášho sprievodcu Paddyho McCharmsa, keď vám bude predstavovať mesto a jeho obyvateľov, ktorí vám pomôžu vo vašej snahe usporiadať ten najlepší festival sv. Patrika v histórii!

Dokončite úlohy, aby ste získali hrnce zlata. K dispozícii máte spolu 56 úloh, z toho je 35 rýchlych úloh, ktoré sa dajú dokončiť okamžite a potom dostanete 1 úlohu denne. Ďalšie hrnce zlata môžete získať z incidentov, ktoré sa môžu objaviť v okolí vášho mesta, za každodenné prihlásenie do hry alebo si ich môžete pohodlne zakúpiť za diamanty. Hrnce zlata budete používať v udalosti na prípravu festivalu.

mainnewpat22.png
V okne udalosti môžete na ľavej strane mapy mesta vidieť festival. Na druhej strane mesta su umiestnené mestské továrne. Kliknite na prvú továreň, aby ste v nej začali produkovať tovar.

Po dokončení produkcie bude tovar automaticky umiestnený do debien, ktoré sú pripravené na doručenie. Kliknite na loď v ľavom spodnom rohu, aby ste nazbierané tovary doručili z mesta na festival. Po príchode lode a doručení tovarov, kliknite na tovary, aby ste ich predali na festivale a získajte Trojlístky!
Managing.png
Použite tieto novo získané trojlístky na vylepšovanie vašich tovární, zlepšovanie ich výstupu a maximalizovanie produkcie. Taktiež si môžete vylepšovať aj vašu loď, ako aj festival, aby ste zvýšili množstvo tovaru, ktorý bude na festival doručený alebo ako rýchlo bude môcť festival využiť doručené tovary.
stpatrick_task_goods_hats_large.png
Ak ste nazbierali veľa trojlístkov a nechcete vylepšovať produkciu po jednom, zaškrtnite tlačidlo "max" v ľavom hornom rohu, aby ste všetko vylepšili oveľa rýchlejšie! Rýchly spôsob, ako získať ďalšie trojlístky, je možnosť použiť vaše hrnce zlata na posunutie času o 2, 4 alebo 8 hodín a získať tak nejaké okamžite!
MAX.png
Nechcete neustále klikať na továrne? Paddy má pre vás radu, ktorá vám všetko výrazne uľahčí! Predstaví vám rôznych obyvateľov, ktorí vám za poplatok budú spravovať vaše továrne. Kliknite na ikonku klobúku (
tinyhat.png
), aby ste za hrnce zlata najali správcu pre danú továreň. Najatie správcu zautomatizuje produkciu tovarov, čo znamená, že už viac na ne nebudete musieť klikať! A to nie je všetko, taktiež sa tým zvýši aj výstup továrne! Najatie správcu festivalu alebo kapitána lode za vás zautomatizuje doručovanie tovarov na festival alebo využitie tovarov pre festival.
manager2.png

Pýtate sa, čo vlastne za to všetko môžete získať? V okne udalosti môžete vidieť zoznam s tromi mestskými úlohami. Keď dokončíte úlohu, môžete ju vyzbierať, čím sa priblížite k získaniu vašej Veľkej ceny. Splňte 25 mestských úloh a získajte Veľkú cenu! Ak nebudete vedieť, čo treba spraviť na dokončenie danej úlohy, kliknite na šípku na pravej strane pre zobrazenie väčšieho prehľadu.

taskspat22.png

Keď dokončíte nejakú úlohu, dostanete novú. Nejde to však donekonečna, keď splníte v danom meste všetky úlohy, nové dostanete až v ďalšom meste.
Ak chcete prejsť do ďalšieho mesta, kliknite na tlačidlo v pravom spodnom rohu obrazovky udalosti. Po splnení podmienky nazbieraných trojlístkov tam budete môcť prejsť a začať odznovu. Za dokončenie mesta môžete získať úžasné odmeny! Jednu truhlicu môžete otvoriť zadarmo, za otvorenie ďalších zaplatíte hrnce zlata. Ale pozor, čím viac ich otvoríte, tým vyššie bude aj náklady, pretože sa zvyšujú s každým otvorením truhlice. Keď otvoríte všetkých šesť truhlíc, získate aj extra odmenu, ktorá je zobrazená na pravej strane. Ak chcete a máte na to hrnce zlata, môžete pred postupom do nového mesta otvoriť aj novú súpravu šiestich truhlíc.

Box22.png


Vezmite prosím na vedomie, že nemusíte splniť úplne všetky úlohy, aby ste prešli do nového mesta. Akonáhle zhromaždíte 8,4 kvadriliónov trojlístkov, môžete kliknúť na tlačidlo "Pokračovať" a prejsť do nového mesta. Váš postup v rámci Veľkej ceny vám bude zachovaný. Po výbere cien za dokončenie mesta sa celý pokrok v meste vynuluje, čo vám dá šancu začať odznovu s novými úlohami a tým pádom získať ešte viac Veľkých cien.

Continue.png

Toto tlačidlo sa zvýrazní, keď budete mať 8.4Q trojlístkov

Keltský statok
Hlavnou cenou v udalosti Deň sv. Patrika je úplne nová vylepšovateľná budova Keltský statok. Táto nádherná budova (5x6) má 10 úrovní a keď ju vylepšíte na maximum, poskytne vám útočné posilnenie pre vašu útočnú armádu (13 do 35%), 25 tovarov pre vás, 15 tovarov pre váš cech, 13 bodov výskumu a nejaké mince navrch.

Keltský statok - úroveň 10
Buildingmain.png


Portréty
Samozrejme sme nezabudli ani na nové tématické portréty, v udalosti budete môcť získať dva nové:

avt22pat.png


Informácie o hernej udalosti nájdete aj v našej hernej nápovede: Deň svätého Patrika 2022

Tešíme sa na vašu spätnú väzbu, môžete nám ju napísať tuto: Diskusia: Deň svätého Patrika 2022

Prajeme vám príjemnú zábavu!

S pozdravom Váš,
Forge of Empires Tím
 
Hore