Denné úlohy

DeletedUser6360

Hosť
Kedy budú k dispozícii denné úlohy? Alebo by sa dalo nejako zariadiť aby som ich mal na svojom acc?
 

uhe83

Aktívny člen
Kedy budú k dispozícii denné úlohy? Alebo by sa dalo nejako zariadiť aby som ich mal na svojom acc?
na toto cakame vsetic, denne su zaradene do hry, ale len u par ludi... a aby si to mal zrovna ty zaradene, tak to nevem ci je moznost...
skor nechat otazku taku, Kedy budu k dispozicii Denne ulohy, alebo kedy , ci do akej aktualzacie sa pridaju :) ;)
 

terminal

Nový člen
Ahojte som tu nový a chcel by som sa spýtať na dennú úlohu aktivovať posilnenie v mojom hostinci. Ako sa to robí???
 

DeletedUser5785

Hosť
Ahoj, posilnenia nájdeš v tvojom hostinci na záložke 'obchod v hostinci'. Aktivovať posilnenie znamená, že si ho kúpiš za striebro, ktoré zbieraš od návštevníkov tvojho hostinca.

Ešte malé upozornenie: Každé posilnenie je aktívne určitý čas po jeho zakúpení (toto info nájdeš pri každom posilnení) a nedá sa ukončiť predčasne. T.j. ďalšie budeš môcť aktivovať až po skončení prvého posilnenia, pokiaľ nechceš platiť 50 diamantov za jednorázovú možnosť mať súbežne aktívne 2 posilnenia. (diamanty sa platia každý krát, keď chceš mať súbežne 2 posilnenia.)

Odkaz na wiki:
https://sk.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Hostinec_priateľov
 

terminal

Nový člen
Ahoj, posilnenia nájdeš v tvojom hostinci na záložke 'obchod v hostinci'. Aktivovať posilnenie znamená, že si ho kúpiš za striebro, ktoré zbieraš od návštevníkov tvojho hostinca.

Ešte malé upozornenie: Každé posilnenie je aktívne určitý čas po jeho zakúpení (toto info nájdeš pri každom posilnení) a nedá sa ukončiť predčasne. T.j. ďalšie budeš môcť aktivovať až po skončení prvého posilnenia, pokiaľ nechceš platiť 50 diamantov za jednorázovú možnosť mať súbežne aktívne 2 posilnenia. (diamanty sa platia každý krát, keď chceš mať súbežne 2 posilnenia.)

Odkaz na wiki:
https://sk.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Hostinec_priateľov
dakujem za odpoveď :D
 

DeletedUser6331

Hosť
Ahojte, už sa vie kedy budú k dispozícii denné úlohy pre všetkých??
 

DeletedUser5683

Hosť
V súčasnej dobe tento aspekt hry ešte testujeme a spolu s našou Beta komunitou hľadáme vylepšenia, ktoré by hráčom ešte viac hru spríjemnili. Tým, ktorým toto vysvetlenie nebude stačiť, pokojne môže navštíviť naše Beta fórum, kde sú denné úlohy popísané do detailu (nezabudnite, že všetky informácie na Beta fóre sú výhradne v angličtine). Viac informácií v slovenčine bude uvoľnených po skončení testovania, keď sa začne chystať uvedenie denných úloh do hry.

Kvôli stále prebiehajúcim zmenám a úpravám, konkrétny dátum uvedenia denných úloh do hry nie je známy. Avšak niektorí noví hráči, i mimo Beta servera sa mohli alebo môžu stretnúť s dennými úlohami vo svojom meste.
 
Hore