• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nahlásené Denný príjem z radnice BV - rozdiel PC a mobil

atreyu

Člen
Zdravím, môj denný príjem v radnici bodov výskumu sú 4 BV za cech + 1 BV za vikinga čiže 5BV, ktoré mám a príjmem pokiaľ hrám na PC, ale pokiaľ idem cez mobil tak tam mám len 4BV...
niekde bude asi chyba lebo aj cez mobil mi v radnici vikinga ukazuje, ale príjem sú len 4BV
 

uhe83

Aktívny člen
Ahoj..no je to chyba akurát zobrazenia..ale keď to vyzbieras ukáže ti nad radnicou vyzbierané cech a ptm aj +1 za vyslancov..
Ale bolo by dobré to tam vidieť...
 

Danober

Aktívny člen
v mobilnej verzii standardne neukaze odmeny od vyslancov, nie len body ale ani ine (jednotky, kladivka, tovar, ....). popravde som myslel, ze to tak ma byt :)
 

uhe83

Aktívny člen
v mobilnej verzii standardne neukaze odmeny od vyslancov, nie len body ale ani ine (jednotky, kladivka, tovar, ....). popravde som myslel, ze to tak ma byt :)
Nie malo by to ukazovať aj odmeny za vyslancov..
Čiže stále chyba...
Som odpovedal zámerne..lebo tento problém nie je vyriešený stále
 
Hore