• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Archeologická udalosť 2021

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Banner.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Archeologická udalosť 2021

Informácie o hernej udalosti si môžete prečítať aj
v našej hernej nápovede.

 

GamerMiki30

Aktívny člen
Vymieňať denné ceny, hm to je risk hry. Ale za seba môžem povedať, že to skúsim. Veď každú novinku treba skúsiť :)
 

GamerMiki30

Aktívny člen
No tak tá výmena ceny bez úspechu získania. Ale nevadí aspoň som skúsil. A k tomu kalendaru, aká je pravdepodobnosť, že ho hráč získa celý?
 

Rhando

Aktívny člen
GamerMiki30 veľká a dokonca sa to dá aj bez použitia jediného diamantu. Všetko čo treba, je poctivo každý jeden deň nájsť ten drahokam do kalendára a potom prestať na ten deň. Potom na druhý deň pokračovať, ale zase len dokiaľ nenájdeš drahokam. A takto pokračuješ až do posledného dňa a na konci zhrabneš odmenu. Neskúšal som to, nechcelo sa mi s tým babrať priebežne každý deň, ja si radšej počkám na kolotoče ako dennú odmenu a po tých pôjdem nárazovo.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Rhondo tiež to extra neskúšam. Získam náradie a idem po nejakej cene.

No na to že to tak robím kalendár otvorený na viac než polovicu. Ale z tohto mi vychádza, že je to o niečo lepšie než zimný. V tom zimnom robila jedna odmena prekážku a to ZAMIEŠAŤ.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujem za spätnú väzbu.
A inak čo tie hlinené tabuľky, dali sa nájsť? Nemali ste problém so získaním Historikovej odmeny?
Čo sa týka Veľkej ceny, páči sa vám Ruské koleso?
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Hlinené tabuľky som našiel na oboch svetoch a výrazne mi pomohli.

Ruské koleso je pekné :) už len naň nájsť miesto. A získam ho na oboch svetoch na plnú úroveň. Pravdepodobne si vyberiem to s obranným bonusom útočnej armády.

No poteší aj druhá základná doska na oboch svetoch ak by som chcel do budúcna postaviť aj druhé :)

Ešte k tomu kalendáru doplniť, že na hlavnom svete som tie drahokamy moc nehľadal bo náradie som minul ihneď no i tak sa mi s pár drahokanmy a ich ulomkami podarilo otvoriť 80%

Za mňa teda môžem povedať, že tento event sa vydaril nad moje očakávania.
 

LinA vzorna

Nový člen
GamerMiki30 veľká a dokonca sa to dá aj bez použitia jediného diamantu. Všetko čo treba, je poctivo každý jeden deň nájsť ten drahokam do kalendára a potom prestať na ten deň. Potom na druhý deň pokračovať, ale zase len dokiaľ nenájdeš drahokam. A takto pokračuješ až do posledného dňa a na konci zhrabneš odmenu. Neskúšal som to, nechcelo sa mi s tým babrať priebežne každý deň, ja si radšej počkám na kolotoče ako dennú odmenu a po tých pôjdem nárazovo.
Ja som tiež išla na kolotoče, boli tretí a posledný deň takže takmer celú hru som hrala posledný deň poobede. Denne drahokamy som preto nemohla využiť v kalendári takže keď som chcela mať ruské kolo na max tak som musela použiť diamanty. To som ale čakala, o tom je hra. Ale z nášho cechu hovorili, že denné drahokamy každý deň nenašli.
 

LinA vzorna

Nový člen
za mňa 5 kolotočov, ruské kolo naplno, zo zlatej hlinenej tabuľky padla mramorová brána. Ale na dokončenue padlo 700 diamantov, to som však čakala.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Už len dodám k téme, že v meste mi z archeologickej udalosti stojí Svetový veľtrh (max), Vzducholoď (max), Ruské koleso s obranou útočnej armády
Už chýba len Ruské koleso s útokom útočnej armády.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore