• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Aztékovia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

Aztecs%20logo.png


Priestor pre vaše komentáre, otázky či spätnú väzbu, ohľadom Kultúrnej usadlosti - Aztékovia.

Akákoľvek spätná väzba je vždy vítaná!
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Vyzerá to zaujímavo podľa dostupných informácií. Tá minihra je na spôsob hry MÍNY, aspoň to tak vyzerá. Hlavná cena poteší každého :)
 

Danober

Aktívny člen
super, konečne ďalšia usadlosť, egypt a všetky ostatné mám za sebou, takže táto krásne nadviaže ;)
minihra naozaj pripomína míny, namiesto bojov v Egypte toto mi príde zaujímavejšie.
 

dany81

Nový člen
mne sa ta minihra nepaci,je to o stasti,mozes ziskat 8-9 surovin a ked sa nezadari tak 2-3
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
to bude asi až od ďalšieho upradage v hre ak som pochopil?
Aztékovia už v hre sú. Môžeš si ich vybrať pri začatí novej kultúrnej usadlosti.
Viac o Aztéckej usadlosti si môžeš prečítať aj v našej hernej nápovede: Kultúrna usadlosť: Aztéckovia

-

Chcem sa opýtať, tí, čo ju už hráte, ako sa vám zatiaľ nová usadlosť páči? Čo vravíte na budovy, jednotky, minihru a odmeny? Prípadne našli ste aj nejaké chyby? Budeme radi za každú spätnú väzbu a názory!
 

Rhando

Aktívny člen
Začal som ich hrať, ale len pre Slnečný Chrám, Nefritová Socha ma vôbec neláka, takže si idem na pohodu a nezaujíma ma, ako dlho ich budem robiť.
 
Naposledy upravené :

Toldi

Nový člen
Aztékovia už v hre sú. Môžeš si ich vybrať pri začatí novej kultúrnej usadlosti.
Viac o Aztéckej usadlosti si môžeš prečítať aj v našej hernej nápovede: Kultúrna usadlosť: Aztéckovia

-

Chcem sa opýtať, tí, čo ju už hráte, ako sa vám zatiaľ nová usadlosť páči? Čo vravíte na budovy, jednotky, minihru a odmeny? Prípadne našli ste aj nejaké chyby? Budeme radi za každú spätnú väzbu a názory!
S ktorou aktualizáciou prišli? V mobilnej verzii 1.191.18 ich nemám v ponuke.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Aká je presne posledná úloha v Azteckej usadlosti?

Áno, je tam chyba. Rovnaká ako v ostatných usadlostiach. Ak chcete predať obytnú budovu a nevšímate si počet obyvateľov, tak nabehne upozornenie "NA PREDAJ TEJTO BUDOVY NEMÁTE DOSTATOK AZTEKOVIA". Malo by znieť Aztekov.
 
Naposledy upravené :

Rhando

Aktívny člen
Však ale je to logické, Ameriku a s ňou aj Aztékov objavili až v Koloniálnom období, kde chceš vo Vrcholnom Stredoveku robiť kultúrnu osadu Aztékov?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore