• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Cechové boje

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

GamerMiki30

Aktívny člen
Pozeral som tú SOCHU CTI detailnejšie a urobil by som nasledovné ohľadom BV úroveň 1 - 1 BV, úroveň 2 - 2 BV, úroveň 3 - 3 BV, úroveň 4 - 4 BV, úroveň 5 - 5 BV... Teraz je na úrovni 5 - 6 BV a na úrovni 1 - 2 BV. Ak by sa to zmenilo na systém čo úroveň - to bod, každý pôjde bez problému na úroveň 8. Viem, že by to nahnevalo na začiatku hráčov, že by mali o bod menej no úrovňou 8 by to získali späť.
 

Rhando

Aktívny člen
MMR
No, konečne že sa to vývojári aj uráčili pridať do hry. Prevratná novinka to síce nie je - doteraz som si to počítal krvopotne v Exceli, ale aj tak poteší :p
 

Rhando

Aktívny člen
Prečo by sme mali ísť od začiatku? Oni len zviditeľnia údaje, ktoré sme doteraz normálne nevideli, ale dali sa buď nájsť na WIKI, alebo vyrátať v Exceli.
 

maros1962

Člen
Ahojte, môžem poprosiť o vysvetlenie ligových bojov? Ich dosah, účinok. Všimol som si v tomto kole, že ich uvádzajú v tabuľke umiestnenia, predtým som ich nezaregistroval, iba som si všimol, že po konci kola nám nejakých 25-75 odpočítali. Podľa čoho ich priraďujú a aký majú vplyv? ďakujem. M.
 

Rhando

Aktívny člen
Ligové body (po starom - MMR) predstavujú číselné ohodnotenie výkonu cechu vrámci Cechových Bojov, zároveň sú aj súčasťou celkovej Prestíže Cechu (spolu s prestížou za Level a prestížou za CvC), podľa nich systém zadelí cechy na začiatku kola do jednotlivých bojísk (môže sa stať, že Liga Bojiska bude vyššia ako Liga Cechu) a určujú aktuálnu Ligu Cechu. Zisk, alebo Strata Ligových Bodov závisí od konečného umiestnenia vrámci daného kola + od počtu cechov v danom kole (môžu byť 5-8 cechové bojiská). Inak je to presne to isté, čo som tu už raz vysvetľoval keď CB začali, teraz len Inno konečne ukázalo to, čo bolo skryté, ale dalo sa v pohode vyrátať a nájsť na Wiki.
 
Naposledy upravené :

maros1962

Člen
Ligové body (po starom - MMR) predstavujú číselné ohodnotenie výkonu cechu vrámci Cechových Bojov, zároveň sú aj súčasťou celkovej Prestíže Cechu (spolu s prestížou za Level a prestížou za CvC), podľa nich systém zadelí cechy na začiatku kola do jednotlivých bojísk (môže sa stať, že Liga Bojiska bude vyššia ako Liga Cechu) a určujú aktuálnu Ligu Cechu. Zisk, alebo Strata Ligových Bodov závisí od konečného umiestnenia vrámci daného kola + od počtu cechov v danom kole (môžu byť 5-8 cechové bojiská). Inak je to presne to isté, čo som tu už raz vysvetľoval keď CB začali, teraz len Inno konečne ukázalo to, čo bolo skryté, ale dalo sa v pohode vyrátať a nájsť na Wiki.
Díky. M.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore