Diskusia Diskusia: Centrum udalostí

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Logo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu k novinke - Centrum udalostí
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Vyzerá to veru pekne no ten kúsok mora bude asi čoskoro fuč. Ale ak to bude mať viac plusov tak to bude v pohode :)
 

uhe83

Aktívny člen
Som zvedavý čo to prinesie..ale už by mohli byť aspoň trochu väčšie pauzy medzi eventami...je jasné,že inno takto hrabe € za Dia...ale postupne nie je kde tie somariny stavať...jasné,že treba si určiť čo postaviť...čím nahradiť...zvoliť si taktiku akou ide hráč...ale event za eventom už je dosť unavny.... A hlavne už to nie je o Tom,ako sme sa kedysi tešili na nový event .teraz sa veľa ľudí teší,že má chvíľu oddych od eventov a udalostí...
Alebo by to chcelo skúsiť vymyslieť eventy v štýle,že si vylepší hráč eventove budovy na ďalší,či o ďalší lvl....prípadne výberom si môže zvoliť iný typ budovy(myslím tým napríklad...ak si pri lodi zvolil dajme tomu kráľovskú..ďalším výberom ju môže zmeniť na pirátsku..ci obchodnú...)je to iba príklad čo ma v rýchlosti napadol...no veľa budov má už na aktuálnu dobu..či herný uľahčeny štýl malé bonusy...či už kolotoč alebo panstvo súťažiach...sú to pekné budovy a bola by ich škoda mazať... Alebo ďalšie a ďalšie eventove budovy....tu sa dá písať alebo polemizovať dlho..keďže hra nám ponúkla dostatok eventov...a o budovách ani nehovorím...

No aby som to zhrnul... Necháme sa prekvapiť:cool:
 
Naposledy upravené :

Rhando

Aktívny člen
uhe83 však nikto ťa tie eventy nenúti hrať, treba si vyberať, vďaka bete si vie človek vopred zistiť, o čom nadchádzajúca udalosť ide byť a podľa toho sa môže slobodne rozhodnúť či do toho ide, alebo nie. Ja osobne som spokojný s takou frekvenciou, aká je, keď sa mi hodí hlavná cena, idem do toho na plno, keď nie, oddychujem. Tento rok som napríklad úplne odignoroval Jarný Event, pretože hlavná budova bola pre mňa absolútne nepoužiteľná a bezcenná, tak isto idem chillovať pri nadchádzajúcom futbalovom evente - totálny odpad tá hlavná budova (maximálne si pomaly zbúcham questy na truhlicu do ďalšieho eventu) a na plno sa budem venovať až ďalšiemu eventu - Wildlife Event, ktorý sa jednoznačne oplatí hrať na plno.
 
Naposledy upravené :

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Z technických dôvodov sa spustenie Centra udalostí odkladá na zajtra.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Veru je to o štýle hry u mnohých. Ja sa snažím ísť do každého eventu naplno a získať hlavnú cenu na najvyššej úrovni. Či postavím to sa vždy ukáže časom. Ale to Centrum udalostí bude mať určite potenciál. Pamätať si totiž udalosti všetky v ktorých som zabral sa nedá. No bude to obsahovať to centrum od UDALOSTÍ FUTBALOVÉHO POHÁRA FOE.
 

uhe83

Aktívny člen
Niečo podobné ako túto odpoveď som čakal..ale išlo o zbytok...písal som,že každý si vie zvoliť taktiku a štýl...
Ale čítaj zbytok..
Ja hrám podobne ako píše gamer...každý event zvládnuť a či už postaviť..alebo predať..je na každom...
 

bloooop

Nový člen
Zdravím každopádne centrum udalostí je zaujímavá vec no myslím že ešte by to chcelo vylepšiť . Posilnenie poteší ale myslím že je to fádne na to ako veľkolepo to vyzerá možno pri ďalšej aktualizácii pridať do centra udalostí ako komplet informácie o ďalšom evente: budovy , stratégie atď. A možno raz za rok trebárs pri vianočnom evente by mohla tá budova poskytovať odmenu tým hráčom ktorým sa podarilo ukončiť všetky udalosti v roku napr. : Jeden výber vylepšenia z akejkoľvek špeciálnej budovy ktoré boli v daných eventoch v tento rok plus medaile atď..
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Zdravím každopádne centrum udalostí je zaujímavá vec no myslím že ešte by to chcelo vylepšiť . Posilnenie poteší ale myslím že je to fádne na to ako veľkolepo to vyzerá možno pri ďalšej aktualizácii pridať do centra udalostí ako komplet informácie o ďalšom evente: budovy , stratégie atď. A možno raz za rok trebárs pri vianočnom evente by mohla tá budova poskytovať odmenu tým hráčom ktorým sa podarilo ukončiť všetky udalosti v roku napr. : Jeden výber vylepšenia z akejkoľvek špeciálnej budovy ktoré boli v daných eventoch v tento rok plus medaile atď..

To sú pekné návrhy, posunul som ich ďalej :)
 

Rhando

Aktívny člen
Centrum udalostí - Myšlienka to bola pekná, ale dosť nedomyslená a tento aktuálny výsledok sa dal očakávať už pri jeho spustení. Totiž okrem vizuálnej a estetickej stránky a ( v niektorých prípadoch dosť chabých ) bonusov po skončení eventov, neponúkal hráčom absolútne žiadne funkčné zlepšenie hry. Keby sa aspoň Truhlice udalosti s prekvapením premiestnili z inventára do centra udalostí a hráč by si ich, podobne ako pri denných truhliciach v hradnom systéme, mohol vyzdvihovať vždy po začatí konkrétnej udalosti, tak by to bolo aspoň na niečo užitočné. Takto to bola zbytočne vynaložená robota zo strany programátorov, ktorá mohla byť využitá na niečo zmysluplnejšie.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Centrum udalostí v minulom roku splnilo svoj účel. Zaujíma ma či to zostane ako dekoratívny prvok alebo ho vývojári upgradujú prípadne pridajú prvok, ktorým sa bude zobrazovať štatistika za predošlý rok.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore