• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2022

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Pat22logofinal.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Deň svätého Patrika 2022

Informácie o hernej udalosti nájdete aj v našej hernej nápovede.


 

GamerMiki30

Aktívny člen
Udalosť bude fajn. No chem sa opýtať symbolom je trojlístok či štvorlístok? Ak trojlístok tak aj na klobúku by mal byť trojlístok. To len taký detail z oznámenia na fóre.
 

Zero0

Nový člen
je nejaky obmedzeny pocet miest, do ktorich mozem prejst ked nazbieram 8,4Q listkov? dakujem
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Udalosť bude fajn. No chem sa opýtať symbolom je trojlístok či štvorlístok? Ak trojlístok tak aj na klobúku by mal byť trojlístok. To len taký detail z oznámenia na fóre.

Pri prvej udalosti to bol štvorlístok, ale potom to bolo zmenené na trojlístok.

Miest môžete dokončiť koľko chcete. Dobré návody na rýchle dokončenie má MooingCat (v angličtine) - https://www.youtube.com/c/MooingCatFoE
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
V každom meste si nemusíš kupovať všetky truhlice. Jedna zo stratégií, ktoré spomína aj MooingCat je o rýchlom dokončovaní miest a šetrení si hrncov zlata na tie odmeny, ktoré chceš:
Zatiaľ tam neboli pridané slovenské titulky.
 

Robos

Nový člen
Teraz robim posledne 3 ulohy z mesta c.4. Nove mesto som zacal dnes o tretej poobede. Ak hlavnym cielom je eventova usadlost, nie je potrebne ani vela minat.
Mam este 1950 hrncov iba z uloh a dennych "darcekov"
Par poznamok, mozno niekomu pomozu...

- v emaili k eventu je 500 hrncov, nezabudnut zobrat
- neinvestovat hrnce do kvety,kolace,klobuky a napoje (iba aktivovat tovaren a kupit spravcu, ostatne nakupy iba ak to vyzaduje uloha)
- co najskor ako ide progress v hre aktivovat ohnostroje (vsetky ostatne tovarne su nanic)
- vylepsovat (vyvazene) hlavne festival, lod a ohnostroj.(ostatne vylepsovania iba do uloh, nic naviac)
- kumulovat ulohy (ak napr. treba vylepsit klobuky z 50 na 100 a nie je uloha na pocet vylepseni, dokoncit nejaku inu ulohu a potom vylepsovat a budu sa plnit dve ulohy sucasne)
- ak hracovi ide hlavne o eventovu usadlost, medzi mestami zbytocne neminat hrnce na truhly. Nie je medzi nimi nic efektivnejsie ako celkovy "profit" z usadlosti (iba zobrat truhlu zdarma a prejst na mesto)
 
Naposledy upravené :

GamerMiki30

Aktívny člen
Ako sa vám darí v udalosti? Koľko úloh ste dali na jednotlivé mestá? Budete mať komplet budovu? Pochváľte sa ostatným.
 

Robos

Nový člen
Dnes vecer by som mal zacat asi posledne mesto kde ziskam vylepsenie c.9 a c.10 bude z dennych uloh, takze asi to dam...
Ale kolko bolo tych miest neviem. Vylepsenie je kazde tretie, zeby mesto 12?...
 

GamerMiki30

Aktívny člen
No tak s udalosťou som nadmierne spokojný aj keď som nekúpil truhlice po prvom meste, čo som považoval za moju chybu no nakoniec to bola výhoda pre mňa, pretože som nemusel dlho čakať na hrnce zlata. Celkovo som urobil päť miest
1 - 37, 2 - 35, 3- 38, 4 - 38, 5 - 37. A šieste som skončil na deviatej či 10 úlohe a to na oboch svetoch, ktoré hrám. 4x kúpené truhlice za 1900 hrncov zlata. Tak teda dalo sa to
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore