Diskusia Diskusia: Forge Bowl 2021

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Rhando

Aktívny člen
Áno plus mám druhú na 2.úrovni. Ale staval som to len na Ačku, na ostatných sa mi to vôbec neoplatí.
 

Rhando

Aktívny člen
Takže event je za nami, moje postrehy:
  • Ligy: Prekvapenie a spokojnosť, na Arvahalle + Cirgarde sa mi podarilo skončiť v Zlatej Lige, na Dinegu zase v Striebornej. Pri tom som nemusel vôbec míňať diamanty za lopty, úplne stačilo 150 diamantov za Ultimátneho trenéra a pravidelne zbierať incidenty v meste, tie dali lôpt viac ako dosť.
  • Denné odmeny: Viac ako uspokojivé - 20 Súprav Kolosu + 6 Súprav Pokladnice na Cirgarde, 16 Súprav Kolosu + 4 Súpravy Pokladnice na Dinegu, 20 Súprav Polí + 6 Súprav Pokladnice na Arvahalle.
  • Hlavná odmena: Celkovo veľmi slabá. Vhodná jedine pre začínajúceho hráča, ktorý ešte nemá v meste moc eventových budov, tak pre neho to má ako takú hodnotu, inak je to len obrovská hračka. Postavil som ju na jedinom z mojich troch svetov, aj to len pre to, lebo nič lepšie som tam ešte nemal, inak by som ju vôbec nepostavil, aj tak sa chystám na masívnu stavbu veľkolepých budov a už teraz mám nervy či sa mi to všetko pomestí :p

A taká malá rada na záver, týka sa to ďalšieho eventu St.Patrick's Day 2021 a Truhlice udalosti s prekvapením k nej. Dajte si dobrý pozor, kedy ju budete otvárať, je tam totiž spravený malý chyták (ak to vývojári ešte neupravia pred spustením na live serveroch). Ak ju otvoríte skôr ako budete mať v meste postavený Chrám Druidov na úrovni 1 (hlavná eventová odmena), dostanete Chrám Druidov na úrovni 1. Ak ale otvoríte truhlu potom ako postavíte Chrám Druidov, dostanete Vylepšenie Chrámu Druidov, ľahko sa tak človek môže pripraviť o jedno vylepšenie hlavnej odmeny. Túto radu zdieľali viacerý hráči v skupine na facebooku.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore