Diskusia Diskusia: Forge Bowl 2022

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Bowl%20Logo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Forge Bowl 2022



 

Rhando

Aktívny člen
Super, moja najobľúbenejšia udalosť sa už pomaly blíži. Diamanty našetrené, tak už sa teším.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Cenu uvidíš v utorok, ak sa dovtedy nič nezmení, mala by byť rovnaká, ako bola na beta serveri (1800 diamantov).
 

Rhando

Aktívny člen
GamerMiki30 nemusíš sa vôbec báť, ak tam budú tie isté odmeny ako je uvedené na Fandome, tak za tých 1800 diamantov sa to vôbec neoplatí a silno neodporúčam na to ani len pomyslieť. Radšej daj 150 za Ultimátneho trénera a potom ak ti zostane zopár dia, tak si kúp lopty navyše.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Čítam, že prvý tohtoročný event má už za sebou niekoľko problémov. Ešteže sú kompenzácie. Lebo včera som stihol odohrať v hlavnom meste všetky rýchle úlohy za 4 hodiny.

Akosi sa začal tento rok pre Foe problémovým. Snáď to už bude lepšie.
 

veolia

Člen
A kedy budeme teda dostávať tie FP z tej budovy?? Lebo ste písali od 27.1. a umňa stále nič.
 

maros1962

Člen
Ahojte, chápem, že je možné redigovať a upravovať budovy a ceny eventu počas eventu. Ale!!! Dnes sme už takmer za polovicou dní (nepozrel som presne, koľko je do konca eventu) a vtedy FoE upraví hlavnú cenu - budovu tak, že táto bude dávať odrazu aj body (tuším v 10.úrovni 9 bodov). Hm, mnohí priatelia/kolegovia nemali o túto budovu - a tým aj o event - záujem práve pre to, že nedávala body. Teraz už dáva - ibaže neviem, či stihnú vôbec dokončiť event za zvyšok času tak, aby dosiahli 10.úroveň. Nad týmto FoE asi neuvažovalo, Čo tak potom napr. predĺžiť event o napr. 7 dní? Možno by to niektorí privítali.... Keď už robí úpravy budov počas rozbehnutého eventu, A tento mal pri rozbehu už dávno nevídaný kopec problémov - takže ešte jedna úprava navyše - vadila by? M.
 
Naposledy upravené :

Rhando

Aktívny člen
Zbytočné akokoľvek predlžovať, akože načo by to vlastne bolo dobré? Celý event je o tom, že splníš všetky úlohy, minieš nazhromaždené lopty a máš hlavnú budovu na najvyššej úrovni. Do konca ostáva ešte 11 dní a tie úlohy sa dajú úplne v pohode splniť behom 2-3 dní bez väčšieho naháňania, tak moc Inno znížilo laťku behom tých rokov, čo pozorujem.
 

maros1962

Člen
Zbytočné akokoľvek predlžovať, akože načo by to vlastne bolo dobré? Celý event je o tom, že splníš všetky úlohy, minieš nazhromaždené lopty a máš hlavnú budovu na najvyššej úrovni. Do konca ostáva ešte 11 dní a tie úlohy sa dajú úplne v pohode splniť behom 2-3 dní bez väčšieho naháňania, tak moc Inno znížilo laťku behom tých rokov, čo pozorujem.
Tie 2-3 dni - no neviem, asi cez diamanty a sedieť tu 24 hodín... M.
 

Rhando

Aktívny člen
Dobrý vtip, že "cez diamanty a sedieť tu 24 hodín..." :D. No tak v takom prípade by som to mal splnené do jednej hodiny, ak by som to robil podľa toho, čo si napísal. 2-3 dni sú absolútne reálne, trochu skúsenejší hráč to dá absolútne bez problémov. Na Fandom Wiki sú všetky úlohy vypísané, navyše väčšina úloh ponúka alternatívne spôsoby riešenia, není teda žiaden problém sa vopred pripraviť a nastaviť si výroby, poprípade podržať incidenty, alcatraz, ... .
 

Robos

Nový člen
Pochybujem ze bez diamantov to da niekto na max. Pri splneni vsetkych uloh, lopt zdarma etc. pochybujem ze to dotiahne hrac na 10 level. Max 6-7 ...
 

maros1962

Člen
Dobrý vtip, že "cez diamanty a sedieť tu 24 hodín..." :D. No tak v takom prípade by som to mal splnené do jednej hodiny, ak by som to robil podľa toho, čo si napísal. 2-3 dni sú absolútne reálne, trochu skúsenejší hráč to dá absolútne bez problémov. Na Fandom Wiki sú všetky úlohy vypísané, navyše väčšina úloh ponúka alternatívne spôsoby riešenia, není teda žiaden problém sa vopred pripraviť a nastaviť si výroby, poprípade podržať incidenty, alcatraz, ... .
Sorry, kolega. Možno si skúsený a vieš to obísť, ale eventy sú stavané tak, že na 21 dní je postavených napr. 40 úloh. A keď dosiahneš paritu úlohy a dňa, tak Ťa nechá čakať na úlohu do budúceho dňa. Takže neviem, možno sú takí, ktorí vedia predbehnúť dobu, ale sú aj takí, ktorí nie. A hlavne - táto hra sa stáva hrou pre špičku a necháva trápiť sa tých dolu... a eventy už - pozeral som si mestečká niektorých vysoko postavených kolegov - táto špička väčšinou ani nehrá... Ale podstata je v inom - dnes FoE zmenilo parametre hlavnej budovy 11 dní pred ukončením eventu... nasledujúci event to bude kedy? 3 dni pred ukončením? To máme hrať a oni budú meniť podmienky? Môj príspevok bol o tom, že možno by bolo lepšie parametre počas eventu už nemeniť... Drž sa a hraj vo svojom svete - skúsenejší kolega. :) M.
 
Naposledy upravené :

faramir

Člen
Tie 2-3 dni - no neviem, asi cez diamanty a sedieť tu 24 hodín... M.
maroš, rýchle úlohy sa dajú spraviť do 2ch dní bez diamantov. tie ostatné treba čakať 24 h., čiže sa dá na ne pekne pripraviť, prípadne ich splniť počas nasledujúceho dňa.
ja osobne ak to flákam, tak do 3 dní max mám úlohy splnené.

teraz dotaz na vyvojarov.
prečo aj na bronzovej lige nie je ako odmena sada hlavnej budovy? ako nie každý má šancu sa dostať do striebornej alebo zlatej. a to aj keď aktívne hraje event. ale od tej bronzovej, kde je 20% hráčov, čo je povedzme že taký počet hráčov čo sa tie eventy snažia hrať. prečo by mal hráč čo sa dostane len po bronzovu ligu byť potrestaný tým že možno nebude mať kompletnú budovu, lebo mu bude chýbať tá jedna sada.

na jednom účte som pri pekárenskom evente takto prišiel o hlavnú budovu, lebo mi hádzalo koláče na ktoré som nemal suroviny a tie čo som mal mi ostali a bolo ich dosť veľa a v lige som skončil práve v bronzovej a to len o pár bodov, ktoré by mi zabezpečili upečenie koláčov z daného množstva indegriencii.
ale ak by v bronzovej lige bola ako odmena aj sada, mal by som plnú budovu.

ako mal som to napísať pri danom evente, ale píšem to až teraz, lebo sa tu rysuje rovnaká chyba.
aj keď tu sa to dá uhrať lepšie ako pri pekárenskom, kde ak mi systém vygeneruje zle, tak hold mám smolu, kúp si za dia ďalšie alebo sa zmier s tým, že to nesplníš.
hrajem na teste, tam som budovu v bowlingu dal aj bez umiestnenia v lige. a vyzerá to že to tak dám aj na live svetoch.
ale nie každý má 2 ročné skúsenosti s hraním eventov ako mám ja. ten môže mať problém.
a kritiku k pekárenskom pripomeniem pred jeho príchodom na test, aby to vedeli nejako napraviť.
a rozhodne by sa tá odmena za bronzovú ligu považovala za plus k získaniu budovy
 

PMAN296

Nový člen
Prečo sa neda ziskať eventova budova na 10 urovni "normalne" vlastnou aktivitou? Mal som debnu s odmenou z mineleho eventu, darček som si prevzal, čakal som na dennu cenu namestie viťazov našetril som 4000 lôpt, kupil za 150 diamantov ultimatneho trenera kvôli ziskaniu dennej ceny, yardu navyše aj 2x bodov v tabuľke. Chyba mi 111 yardov do 880 aby po konci eventu som mal budovu na 10 urovni. Do konca eventu je 5 dni to je 1250 lôpt, to nevychadza. Do striebornej ligy sa mi ani po použiti 150 diamantov na ulimatnehk trenera a použiti 4000 lôpt nepodarilo dostat. Od začiatku som lopty nešetril stale sa dalo vlastnou aktivitou ziskať komplet budovu.
Pridajte odmenu aj do bronzovej ligy vylepšenie dediny Fiore aby aj hrači ktiry nekupuju diamanty ale su aktivny mali možnosť ziskať komplet eventovu budovu. Ak bude aj ďalšie eventy bez možnosti vlastnou aktivitou ziskať komlet eventovu budovu straca tato hra pre mňa zmysel lebo bude iba ďalšia pay to win...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore