Diskusia Diskusia: Forge Bowl 2022

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Rhando

Aktívny člen
Takže Forge Bowl je úspešne za nami, je čas na rekapituláciu.
Event som hral aktívne na dvoch svetoch, na oboch svetoch sa mi podarila získať Dedina Fiore na 10 úrovni bez dodatočného dokupovania lôpt, jediné, čo som minul, tak boli diamanty za Ultimátneho trénera ( 3x na Ačku + 2x na Dčku = 750 diamantov celkovo, s tým som aj rátal ). Dokonca mi ostali vylepšenia navyše.
Úlohy boli extrémne jednoduché, mám dokonca pocit, že oproti Zimnému eventu boli dokonca ľahšie. Jediné čo mi vadilo, je koncept denných úloh, proste by Innogames mohlo už konečne zrušiť denné úlohy v eventoch, a nech si každý hráč môže splniť všetky úlohy tak rýchlo, ako to jemu vyhovuje.
Denné odmeny tak isto spokojnosť, moje očakávania boli naplnené. Na Ačku som si vytočil kompletný Kolos, Olympijsku Pokladnicu a k tomu ešte 4 Súpravy Námestia Víťazov. Na Dčku zase 14 Súprav Námestia Víťazov plus 10 Súprav Terakotového Vinohradu.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
No dám menšiu rekapituláciu aj ja. Event som zvládol s prehľadom. Žiadne dokúpené lopty za diamanty. Minul som len 300 diamantov na ultimatnych trénerov v posledných dňoch, v menšom meste mi tak padlo 22x víťazná aréna, vo väčšom meste zas klasická záhrada no počet už neviem. Úlohy boli veru ľahké, zvládol by ich aj začiatočník. Čo sa týka denných úloh tak si pamätám, že keď som začal tak neboli.
 

TikoP

Člen
k PMAN296: máš úplnú pravdu v tom, že v tomto evente sa vlastnou aktivitou nedalo dostať na 10. úroveň. Splnil som všetke úlohy, používal stále najdlhšie hody, napriek tomu mi chýbali 2 hody aby som ju dosiahol. Aj všetky incidenty, ktoré obsahovali jednotlivé počty lôpt, ktoré som pozbieral, mi k dosiahnutiu nepomohli. Ten kto tento event naprogramoval , dobre vedel, že treba do hry investovať platbu.
 

Rhando

Aktívny člen
TikoP práveže to bolo treba robiť presne opačne - nie najdlhšie, ale najkratšie, tie totiž vychádzali najvýhodnejšie ( viac yardov si prešiel s najlacnejším, ako s najdrahším ), plus bolo treba si zvoliť vhodného trénera ( Pokrokový, alebo Ultimátny tréner ).
 

TikoP

Člen
Asi ma nechceš pochopiť Rhando, že bez vloženia diamantov do hry by si 10. úroveň nedosiahol. Ultimátny tréner ak sa nemýlim stal na 24 hodín 150 diamantov. Ak si ho používal a vrážal diamanty do hry, jasné, že si dosiahol 10. Do môjho mesta, ktoré som vybudoval za niekoľko rokov a čakám na éru Kozmický vek Jupiterove mesiace,, som nevložil ani 1 cent a bez Dediny Fiore sa zaobídem
 

Rhando

Aktívny člen
TikoP to skôr ty nechápeš, ja som jasne napísal, že tam bol aj Pokrokový tréner pre tých, ktorí nechceli používať diamanty. Ja osobne som bral Ultimátneho pre to, pretože okrem hlavnej ceny som si chcel poriadne nafarmiť aj denné odmeny ( nakoľko Ultimátny kombinoval bonusy všetkých neprémiových trénerov ). Inak si myslím, že tých 150 diamantov za ultimátneho trénera bola zanedbateľná čiastka. Ani ja som nevložil do hry jediný cent a z mojich 3 miest mám zisk v priemere 4000 diamantov mesačne. Napríklad diamanty minuté za Ultimátneho trénera v tomto evente mám už naspäť, za necelé 4 dni.
 
Naposledy upravené :

GamerMiki30

Aktívny člen
TikoP veď sa stačilo hocikoho opýtať ako hrať, prípadne použiť kamaráta menom Google, ten ti nájde všetko možné. Ja som v hlavnom meste tiež išiel dve kolá dlhými. No potom už len krátkymi na 95 %, stredné 3% a dlhé 1%. Tieto percenta som využil v menšom svete naplno, keďže som šiel od nuly a v pohode som cenu získal. A ak sa ti dá 150 diamantov na deň veľa, tak potom neviem čo čakáš. Veď stačí z expedície, z bojov, incidentov i zberu diamanty našetriť a v evente sa zapojiť do výkopu v správnu chvíľu.
 

pete11

Člen
Dámy a páni. Pred eventom si našetrite diamanty a keď sa spustí event, tak je to oslava:). V prvom rade čakajte na to čo chcete dostať z eventu a keď to príde hrajte naplno :) Veď je to hra na oddych. A pri nej si oddýchnem
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore