Diskusia Diskusia: Forge Bowl 2023

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Forge%20Bowl%20logo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Forge Bowl 2023

Informácie o hernej udalosti nájdete aj v našej hernej nápovede.

 

Rhando

Aktívny člen
Veľmi by ma zaujímalo, aký má význam, dať do odmien Špeciálne tovary, nakoľko jediné miesto, kde ich využijem je výskum. Na čo mi vlastne bude také Prométhium, ktorého mám na sklade cez 38k, alebo Orichalkum - 43k... Ak teda Inno nemá nejaké iné plány s využitím špeciálnych tovarov... Inak tento rok to vyzerá, že prvý krát odignorujem Forge Bowl ( môj najobľúbenejší event roka ), a budem si farmiť diamanty na St, Patricka ( v ktorom to tento rok bude skutočne treba ) ;)
 
Naposledy upravené :

Slovien Venet

Aktívny člen
Z praktického hľadiska event pass aj tak nevyužívam. Skôr ma zaujala veľká cena Pergola s vylepšením na Pizzeriu. Tú využijem na 100% nielen teraz ale aj s odstupom času .
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Vďaka za spätnú väzbu. Čo sa týka využitia špeciálnych tovarov, respektíve, či sa budú alebo nebudú dať nejako využiť v očakávanom 5 leveli Cechovej expedície, k tomu sa nedá vyjadriť, nakoľko to ešte nie je hotové. Ono by to nebolo zlé, ak by sa tam dali využiť, aspoň by nadobudli väčší význam.
 
Ako nič v zlom , ale mne ta Pergola z tohto eventu nijako nevychádza. V evente som na 800 yarde a tam zase začína Pergola úr.1, ale v inventári mam 1x úr1 , 6x vylepšenie a súpravu výberu Pergoly. Jedno ešte získam po dokončení to je dohromady 9. Ale na zostavenie ich potrebujem 11. len nerozumiem prečo mi znovu dáva v evente úroveň 1 keď ich ešte nemám všetky. Podľa mňa by sa mala dokončiť najprv jedna a až potom začať ďalšia úroveň. Kde nastala chyba? Ako som pozeral ďalej na odmeny tak tam ich je 12 tých vylepšený, Od 0 do 800 yardu je úr1 + 4 vylepšenia a od 800 do 2560 yardu potom ide zase úr1 a 11 vylepšený. Trochu nefér. A to len preto aby sa zase Inno nabalilo :(
Možnosť je ešte získať jednu v ligovej tabuľke ale na to zase nie su lopty :D a Dia nechcem dávať.

Táto éra sa pripravuje na tento rok. O tovaroch z ďalšej doby nie je nič písané iba o tovaroch z predchádzajúcej doby .
Tak v tomto sa pletieš ;) 1674977461435.png
Nové tovarové odmeny!
Získajte 'Tovary z ďalšej doby' a 'Špeciálne tovary' z Event pass-u, Veľkých a Denných cien.

Tovary z dalsej doby znamena ze dostanem tovar z ery mesiac titan aj ked este tato era nieje pristupna ?
Tak toto by zaujímalo aj mňa a poprosil by som nejaké vysvetlenie od inno
.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Tovary z dalsej doby znamena ze dostanem tovar z ery mesiac titan aj ked este tato era nieje pristupna ?
Ak si v Kozmickom veku Mesiac Jupitera, dostaneš tovary z tej doby, keďže doba Titan a jej tovary ešte neboli pridané do hry.

Podrobnosti o odmenách (a teda aj aké tovary môžete dostať), si inak môžete pozrieť v oboch verziách hry (prehliadačovej aj mobilnej), stačí prejsť myškou/ťuknúť na obrázok danej odmeny v prehľade odmien, ktorý otvoríte kliknutím/ťuknutím na možnosť "Zobraziť ceny".
 
Ak si v Kozmickom veku Mesiac Jupitera, dostaneš tovary z tej doby, keďže doba Titan a jej tovary ešte neboli pridané do hry.

Podrobnosti o odmenách (a teda aj aké tovary môžete dostať), si inak môžete pozrieť v oboch verziách hry (prehliadačovej aj mobilnej), stačí prejsť myškou/ťuknúť na obrázok danej odmeny v prehľade odmien, ktorý otvoríte kliknutím/ťuknutím na možnosť "Zobraziť ceny".
Tak ale potom sme v nevýhode a okradnutý o tovar. Potom načo dali také niečo vôbec do hry keď že ty čo sú v danej dobe nedostanú tovar o dobu viacej ?
 
Je to ako sa povie svinstvo. :( keď teraz získam 10x tuto odmenu tak prídem o 800 tovaru z titanu. Som zvedavý nad čim vývojári premýšľali keď to robili ? Aspoň nejakú náhradu v podobe diamantov by to chcelo ;)

Forge bowl tovar z dalsej doby.png
 

salty

Člen
Za mňa osobne je toto ešte ten menší problém. Skôr by ma zaujímalo, že či už sa plánuje takto robiť každý event, kde robím čo môžem, ale bez diamantov nedám dostatok na to, aby som si postavil budovu. Hlavne, že mám 2 základy, to mi pomôže. Nechápem, vždy bol v rotácií odmien základ až po tom, čo sa nazbieralo potrebné množstvo na max level budovy.
 

Rhando

Aktívny člen
Tento konkrétny event bol veľmi silno kritizovaný už od Bety, no ja osobne sa nemôžem vôbec sťažovať, dopadol pre mňa totiž nad moje očakávania. Najprv som plánoval dať si pauzu až do eventu Sv. Patricka, ale nakoniec som si to rozmyslel, nakoľko na Cčku som prešiel nedávno do novej doby a potreboval som si nafarmiť aspoň trochu Veľkých renovácii, a Forge Bowl patrí medzi najlepšie eventy na farmenie denných špeciálov.
Event som hral len na Cirgarde, dva krát som si zaplatil Ultimátneho trénera, prvý krát som dostal 17x Veľkú Renováciu a druhý krát ( v posledný deň na minutie všetkých zostatkových lôpt ) 8x Epických Súprav Forge Bowl 2023, takže za denné odmeny spokojnosť. A na záver som skončil v zlatej lige ( hoci to ani nebol môj pôvodný cieľ ), síce veľmi na tesno, ale zadarilo sa. Takže mám dve Vylepšenia Pergoly navyše a to som ani nemusel dokupovať dodatočné lopty, len som minul 950 dia za Ultimátnych trénerov ( po minulé roky by ma to stálo 300 diamantov, je to inak úsmevné pozerať sa, ako inflácia dorazila aj do FoE ), a vyberal si hráčov podľa toho, ako mi ukazoval FoeHelper.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore