Diskusia Diskusia: Forge Plus

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Forge%20Plus.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu k funkcii Forge Plus
 

Rhando

Aktívny člen
Môj osobný názor je, že Forge Plus je dosť chabý pokus o vytvorenie prémiových funkcii, ktoré sú dostupné len za reálne peniaze. Spočíva to hlavne v tom, že balíček je primárne určený pre začínajúcich hráčov, skúsený hráč v podstate nič z toho nepotrebuje a defacto nevyužije. Mal som túto ponuku k dispozícii na zakúpenie už vyše mesiaca ( v rámci testovania ) a vôbec som nemal potrebu si ten balíček zakúpiť. Jediné nad čím by som dokázal uvažovať, bolo "Väčšie Uložisko pre Body Výskumu", ale aj to by mi bolo úplne zbytočné ( do teraz som roky dokázal fungovať úplne v pohode s limitom na 100 BV ).
Aj napriek tomu mám návrh, nechať ten balíček čo je aj teraz a k tomu ponúknuť zároveň všetky jeho súčasti na zakúpenie každé zvlášť. Je to hlavne kvôli tomu, ak by sa Inno v budúcnosti rozhodlo pridať nejakú novú funkciu ( hodne sa špekuluje, že chystaný AutoAid by mohol byť len ako súčasť balíka Forge Plus ), tak aby hráči nemuseli vyhadzovať peniaze za zbytočnosti ktoré ani poriadne nevyužijú.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Akceptujem, že v Inno vytvorili funkciu Forge Plus. Mňa zaujíma aká je jej využiteľnosť lebo vo svojom okolí viem o takých hráčov, ktorí hrajú prevažne bez nutnosti kupovania diamantov a podobných vymožeností. Niektorí hráči z jedného nemenovaného cechu to považujú za zbytočnosť. Ak splnila očakávania vývojárov ako aj ostatných tak to je OK.
 
Hore