• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Futbalový pohár 2020

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Soccer%20Logo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Futbalový pohár 2020

 

GamerMiki30

Aktívny člen
Uprostred som sa niekde stratil. V udalosti sa snáď nájdem. Môj cieľ je jasný získať obe budovy + všetky dráhy atď
 

DeletedUser6741

Hosť
Ahojte,
môže mi niekto vysvetliť, že ako funguje ten turnaj??? Týka sa to hlavne pri výbere hráčov proti druhému. Napr. mi ukazuje, že mám 81%cnú šancu vyhrať nad druhým tímom a ja prehrám. Aj som vybral hráčov podľa posilnenia, ktorý je účinný na ktorého. Nechápem tomu. Ďakujem.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Je to percentualna šanca. Inak povedané, aj keď máš šancu 80 % na vyhru, nemusí sa to podariť. Na takom princípe fungujú aj niektoré VB ako je napríklad Kraken, Projekt dazdoveho pralesa...No sú výhodné. Dám len radu skusaj náročnosť protihráčov, kombinuj, zniz svoju šancu atď.
 

DeletedUser7087

Hosť
Ahojte,
môže mi niekto vysvetliť, že ako funguje ten turnaj??? Týka sa to hlavne pri výbere hráčov proti druhému. Napr. mi ukazuje, že mám 81%cnú šancu vyhrať nad druhým tímom a ja prehrám. Aj som vybral hráčov podľa posilnenia, ktorý je účinný na ktorého. Nechápem tomu. Ďakujem.
Ahoj. Ja som mal 85% sancu na vitazstvo. Prehral som. Dal som odvetu, take iste percenta, a zase som prehral.
 

reng111

Nový člen
Už 2 úlohy za sebou keď som mal dostať po 5 kartičiek som nič nedostal, nevie niekto prečo?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Herná udalosť sa čoskoro skončí, ako sa vám páčila/nepáčila? Dajte nám vedieť váš názor! :)
 

Rhando

Aktívny člen
Za mňa spokojnosť, čo som chcel získať, som získal. Je pravda, že úlohy boli tento krát až moc jednoduché. A tiež som moc nepochopil tomu, na základe čoho rozhodoval systém v turnaji. Lebo prehrať aj dva krát po sebe pri 80% šanci a zase naopak vyhrať aj dva krát po sebe pri 20% šanci, je pre mňa trochu nelogické. Až moc to bolo o šťastí a náhode na môj vkus. Ale zase je pravda, že mňa osobne to až tak moc neovplyvní.
 

Steevee

Nový člen
Velke sklamanie...
Prvy event, v ktorom sa mi nepodarilo postavit hlavnu budovu na max. aj napriek splneniu vsetkych relativne jednoduchych uloh.
Zase to bolo len o diamantoch.

Chapem vyvojarov, ze chcu od ludi vymamit peniaze. Kludne kto chce a ma na to, nech si plati a ma aj 5 hlavnych budov. Ale nie na ukor aktivnych hracov.

Venujem tomu mnozstvo casu a ked to nebude mat zelany efekt, tak ho radsej budem travit inak...
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ja som získal komplet aj bez peňazí. Len tak tak som dostal v zlatej lige. Stačilo na to len prísť ako na to. Ja som teda spokojný absolútne.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
No v podstate stačilo uprostred udalosti hrať proti najsilnejším súperom a strieborná či zlatá liga bola istá. A správne bolo treba aj zložiť manšaft. Boli u najsilnejších aj prehry, no za výhru si získal viac bodov do tabuľky.
 

DeletedUser6741

Hosť
Ako event nebol zlý, len ten turnaj bol celý nejak mimo. Tým zápasom som nechápal, ako mám zložiť tým, aby som vyhral. Kamarát to ku koncu hral tak, že bral tých najsilnejších a aj vyhrával, aj keď mal šancu len pár%.
 

Danober

Aktívny člen
mne ten turnaj prišiel nudný. len povinnosť na odklikanie aby som postupoval v tabulke, bez toho sa to nepohlo. to je ale jedno, niekoho bavi niekoho nie :)
trosku ma len zarazala jedna vec, preco hraci potrebuju listky na turnaj. predsa to su jedni z mala na štadione, ktori listok nepotrebuju :D:cool:

super bolo, ze v incidentoch sa dali ziskat napoje, listky, karty, cize vsetko co sa pouzivalo v evente.

pre dalsie eventy by mohli byt incidenty v meste upravene podobne ako pre jarnu udalost kde su stromy sakury a hned na prvy pohlad vies, ze to je eventovy incident. vo fotbalovom by to mohli byt fotbalove lopty (pripadne strom fotbalovnik :rolleyes:) na haloween by mohli byt tekvice a podobne. troska by to navodilo atmosferu v meste.
 

Steevee

Nový člen
mne ten turnaj prišiel nudný. len povinnosť na odklikanie aby som postupoval v tabulke, bez toho sa to nepohlo. to je ale jedno, niekoho bavi niekoho nie :)
trosku ma len zarazala jedna vec, preco hraci potrebuju listky na turnaj. predsa to su jedni z mala na štadione, ktori listok nepotrebuju :D:cool:

super bolo, ze v incidentoch sa dali ziskat napoje, listky, karty, cize vsetko co sa pouzivalo v evente.

pre dalsie eventy by mohli byt incidenty v meste upravene podobne ako pre jarnu udalost kde su stromy sakury a hned na prvy pohlad vies, ze to je eventovy incident. vo fotbalovom by to mohli byt fotbalove lopty (pripadne strom fotbalovnik :rolleyes:) na haloween by mohli byt tekvice a podobne. troska by to navodilo atmosferu v meste.
Oznacenie incidentov by bolo super
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore