Diskusia Diskusia: Galatská veža

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
X_SS_AllAge_Galata.png


Priestor pre diskusiu ohľadom novej veľkolepej budovy Galatskej veže.

Akákoľvek spätná väzba je vždy vítaná!
 

Muche

Nový člen
Je (verejne) známe, ako možno získať plány na ňu? Podľa diskusie na beta fóre by sa mali dať získať zo série úloh, avšak hráčom sa nepodarilo zistiť, ako tú sériu úloh spoľahlivo začať.
 

jmalachi

Aktívny člen
no ..postavím určite..ale či pomôže pred tými čo ma raz za čas napadnú...keby dávala ešte nejaké posilnenie do útoku brániacej armáde...pár 10tok%.:)
 

uhe83

Aktívny člen
no ..postavím určite..ale či pomôže pred tými čo ma raz za čas napadnú...keby dávala ešte nejaké posilnenie do útoku brániacej armáde...pár 10tok%.:)
Má bonus do toho,že ak na teba zaútočí a prejde obranou(čo v dnešnej dobe prejde skoro každý) tak ťa nedokáže vyllienit.... Samozrejme je to len šanca.nie istota...
Dávno neriešim ja osobne obranu mesta....lebo najlepšia obrana je zbierať na čas...a tak môže prejsť kto chce..ale plienit nemá čo
 

uhe83

Aktívny člen
Teória...mal by byť ak si aktualizoval hru..
Ale tiež som nevidel nič bližšie...
Len to čo vidíš
 

TikoP

Člen
Dôležitá informácia, ako ju získať tam nie je obsiahnutá. Určite nepomôže, keď je nastavená hra tak, že susedia, ktorí majú viac ako 600 miliónov alebo 300 miliónov bodov a pod., majú dovolené napadať ma, ktorý mám cez 41 miliónov bodov. Jasné, že chodia, ako na klavír a tak získavajú body v turnaji. Hráči s omnoho nižším počtom bodom takú možnosť nemajú. Určite nevylepšíte obranu mesta na dostatočnú úroveň voči takýmto hráčom. Sú tam ešte viac vecí, ktoré sa mi nepáčia .
 

jmalachi

Aktívny člen
Dôležitá informácia, ako ju získať tam nie je obsiahnutá. Určite nepomôže, keď je nastavená hra tak, že susedia, ktorí majú viac ako 600 miliónov alebo 300 miliónov bodov a pod., majú dovolené napadať ma, ktorý mám cez 41 miliónov bodov. Jasné, že chodia, ako na klavír a tak získavajú body v turnaji. Hráči s omnoho nižším počtom bodom takú možnosť nemajú. Určite nevylepšíte obranu mesta na dostatočnú úroveň voči takýmto hráčom. Sú tam ešte viac vecí, ktoré sa mi nepáčia .
..ono ..dá sa s nimi vypiecť ...ale to by musel človek chodiť pravidelne vyberať každý den na čas..aby nemali čo vyplieniť...a do obrany dať len jednu jednotku z doby kamennej..teda resp.žiadnu ono to samo pridá 2kopijníkov.......vtedy nedostanú ani body ..tak ich to časom omrzí..ked som hral pravidelne tak som to tak robil a prestalo ich to baviť -ked z toho nič nemali.:)
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Každá budova má pre niekoho zmysel. Totiž každý hráč si ide svojou cestou. Takže tá veža určite bude mať zmysel, hlavne pre slabších hráčov, keď na malej ploche poskytne percentuálnu šancu proti vyrabovaniu + určitý počet tovaru. No ak som dobre čítal bude zadarmo. Dal by som ju aspoň za trošku tovaru napr. po 5 ks každého tovaru z doby bronzovej.
 

uhe83

Aktívny člen
Dôležitá informácia, ako ju získať tam nie je obsiahnutá. Určite nepomôže, keď je nastavená hra tak, že susedia, ktorí majú viac ako 600 miliónov alebo 300 miliónov bodov a pod., majú dovolené napadať ma, ktorý mám cez 41 miliónov bodov. Jasné, že chodia, ako na klavír a tak získavajú body v turnaji. Hráči s omnoho nižším počtom bodom takú možnosť nemajú. Určite nevylepšíte obranu mesta na dostatočnú úroveň voči takýmto hráčom. Sú tam ešte viac vecí, ktoré sa mi nepáčia .
Tu je síce pravda,že poslednú dobu dáva aj o viac dôb nahor susedov...ale to je myslím nastavením...
No ďalšia vec je počet bodov...
Ja mám na D 137M bodov a môj najslabší sused má 4,7M bodov..ale je to chyba hráča..keďže je v rovnakej dobe ako som ja...
Tu je pre mňa nepochopiteľné,že hráč stúpa dobami bez dvíhania VB..čo je v postupe asi skôr povinnosť,ako voľba...
Ale toto patrí skôr do krčmy..alebo niekam..lebo toto nie je debata o veži..ale o postupoch v hre ..
Kľudne ma na hre nájdi a ozvi sa..nemám problém ti poradiť ak budem vedieť....pre nič za nič mi pár hráčov hovorí Kouč.. samozrejme mám aj ďalšie pomenovania
 

Krokous1838

Aktívny člen
@GamerMiki30 na FoE discorde som sa pýtal ako to mám získať, a odpoveďou na moju otázku bolo "niekto na teba musí zaútočiť a vyrabovať ťa" i keď už to nieje utajené, zdá sa mi že to je moc ľahké, pretože tovar nepotrebujeme (iba plány), a séria úloh sa spustí hneď; z toho dostaneme 9 plánov, a už len staviame, podľa mňa je táto budova moc "OP" na takéto ľahké získanie. Ale čo ak ju budú mať všetci ľudia čo hrajú FoE, a ja mám vyplieniť 2 budovy? Veď to je ťahšie ako hrať CB 64 stretov! Ale čo s tým narobíme.
 
Dôležitá informácia, ako ju získať tam nie je obsiahnutá. Určite nepomôže, keď je nastavená hra tak, že susedia, ktorí majú viac ako 600 miliónov alebo 300 miliónov bodov a pod., majú dovolené napadať ma, ktorý mám cez 41 miliónov bodov. Jasné, že chodia, ako na klavír a tak získavajú body v turnaji. Hráči s omnoho nižším počtom bodom takú možnosť nemajú. Určite nevylepšíte obranu mesta na dostatočnú úroveň voči takýmto hráčom. Sú tam ešte viac vecí, ktoré sa mi nepáčia .
ono ide o taktiku, kto sa zenie rýchlo cez ery a netaha VBcky tak potom nema sancu sa branit.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore