Diskusia Diskusia: Galatská veža

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

TikoP

Člen
Zabudol si napísať, že uspeje ten, kto nakúpi, nie za lacné peniaze, pretože prirodzenou cestou to nedosiahne a keď majú povolené napadať veľmi silní hráči slabých, tak ti tvoja taktika nepomôže.
 

jmalachi

Aktívny člen
@GamerMiki30 na FoE discorde som sa pýtal ako to mám získať, a odpoveďou na moju otázku bolo "niekto na teba musí zaútočiť a vyrabovať ťa" i keď už to nieje utajené, zdá sa mi že to je moc ľahké, pretože tovar nepotrebujeme (iba plány), a séria úloh sa spustí hneď; z toho dostaneme 9 plánov, a už len staviame, podľa mňa je táto budova moc "OP" na takéto ľahké získanie. Ale čo ak ju budú mať všetci ľudia čo hrajú FoE, a ja mám vyplieniť 2 budovy? Veď to je ťahšie ako hrať CB 64 stretov! Ale čo s tým narobíme.
..a kde sa spustí tá séria úloh?..vyrabovali ma ..a ...nič.....hmm?
 

pete11

Člen
Len otázka, som v dobe zajtra, Galatská veža mi produkuje nepretvorený tovar ale len zo súčasnej doby. Ta budova mi bude vytvárať aj nepretvorený tovar vo vyšších dobách? Dufam ze nie... Lebo mi je nanič.
 

Rhando

Aktívny člen
pete11 všetky tovarové VBčky produkujú od Modernej Doby nahor nepretvorený tovar (o 3 doby nižšie od tvojej aktuálnej), rovnako aj Galata.
 

Danober

Aktívny člen
budova je super. uz sa mi aj raz opaltila, pokus o vyrabovanie bol zmareny ;), napise to v historii udalosti.
 

Marcus Paulus

Nový člen
Nie je jasné určené, za akých podmienok a, v ktorom hernom svete ju môžete získať. Tiež sa mi nezdá riešenie plienenia lebo keď niekomu motivujete budovu a on vám za to vyplieni budovu bez toho, že by to mal v dennej výzve tak to považujem za akt svojvôle. Nie sú jasne definované podmienky plienenia. Keď už tak slabší nemôže prekonať silnejšieho ale silnejší môže slabšieho kedykoľvek poraziť. Navrhujem plieniť iba hráč hráčovi aktuálnej doby či éry. Z pohľadu porazeného by malo ísť o trestnú výpravu teda po správnosti má vyhrať. Ten kto to inicioval by už nemal znovu plieniť toho istého hráča keď prehral. Samostatne riešenie aktivovania posilnení obrany a útoku v hostinci má byť zlúčená.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Určite bude viac táborov hráčov v hre po zmene, tí ktori budú súhlasiť-aj keď ju majú, tí ktorí nebudú súhlasiť lebo budú musieť vynaložiť zdroje, ti ktorým to bude jedno atď.

Z môjho pohľadu by mala byť každá VB v nejakej dobe.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore