Diskusia Diskusia: Halloween 2019

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
LogoHAL19.png


Priestor pre diskusiu ohľadom hernej udalosti Halloween 2019

Akákoľvek spätná väzba je vždy vítaná!

Informácie o hernej udalosti si môžete prečítať aj v našej nápovede.
 

DeletedUser1834

Hosť
Konecne sa dockam vhodneho ubytovania, ustavu , jako sa na moj dusevny stav slusi a patri .)
A jako vrchnu sestru bych poprosil hraca Chlievik :eek:

Sa neviem dockat ....
 

Rhando

Aktívny člen
Na to, aká hodnotná je hlavná cena (11BV na rozmery 5x5), je tento event super ľahký, minimum kováčov som musel postaviť. 4.deň eventu a ja už som na denných úlohách a mám už 4 z 8 aktualizácii ústavu.
 
Naposledy upravené :

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
A ako sa vám páčia tie knižky (minisérie úloh)? Dajú sa ľahko nájsť? A čo hovoríte na odmeny?
 

Rhando

Aktívny člen
To ako si dokázal?

Aktualizácie jednoducho. Tak isto, ako aj pri archeologickom evente, kupovať náradie LEN v balíčku za 395 cukríkov. Následne sa sústrediť LEN na fľaštičky, dyne kompletne ignorovať, jedine ak sa náhodou podarí odkryť metlou, alebo kotlíkom. Paličku používať na postup ďalej alebo na odkrývanie fľaštičiek keď vidíš že tam je. Do tmy keď nevidíš čo tam je, odporúčam ísť len metlou, ale aj to len v prípade, ak máš viac ako 2 políčka tmavé, inak postupovať paličkami ďalej. Kotlíky odporúčam použiť len, ak môžeš naraz odkryť aspoň 2 fľaštičky, alebo ti už došli paličky a potrebuješ sa posunúť ďalej.

Inak oproti archeologickému eventu Inno mierne pomohlo hráčom, keďže ústav má len 9 úrovni, 2 aktualizácie dostaneš za úlohy, takže z eventu musíš vytrieskať 6 aktualizácii. Ten kto zvládol Svetový Veľtrh všetkých 10 úrovni pri Archeologickom evente, toto dá určite na 9. na 100%

Čo sa týka úloh, stačí trochu lepšie vybudované mesto, dobrý cech ktorý ti otočí do jednej minúty ponuky na trhu a ide to aj samo. Oplatí sa mať dobrý útočný bonus a bojom sa to dá krásne preskákať.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Aktualizácie jednoducho. Tak isto, ako aj pri archeologickom evente, kupovať náradie LEN v balíčku za 395 cukríkov. Následne sa sústrediť LEN na fľaštičky, dyne kompletne ignorovať, jedine ak sa náhodou podarí odkryť metlou, alebo kotlíkom. Paličku používať na postup ďalej alebo na odkrývanie fľaštičiek keď vidíš že tam je. Do tmy keď nevidíš čo tam je, odporúčam ísť len metlou, ale aj to len v prípade, ak máš viac ako 2 políčka tmavé, inak postupovať paličkami ďalej. Kotlíky odporúčam použiť len, ak môžeš naraz odkryť aspoň 2 fľaštičky, alebo ti už došli paličky a potrebuješ sa posunúť ďalej.

Inak oproti archeologickému eventu Inno mierne pomohlo hráčom, keďže ústav má len 9 úrovni, 2 aktualizácie dostaneš za úlohy, takže z eventu musíš vytrieskať 6 aktualizácii. Ten kto zvládol Svetový Veľtrh všetkých 10 úrovni pri Archeologickom evente, toto dá určite na 9. na 100%

Čo sa týka úloh, stačí trochu lepšie vybudované mesto, dobrý cech ktorý ti otočí do jednej minúty ponuky na trhu a ide to aj samo. Oplatí sa mať dobrý útočný bonus a bojom sa to dá krásne preskákať.
No oproti archeologii kupujem len vyššie no míňa sa to rýchlo. Odhadujem, že skončím na úrovni 6 alebo 7 ak nebudem mať nápoje a náradie. No pokúsim sa zlepšiť.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
A čo tie knižky? Dajú sa ľahko všetky nájsť?
 

atreyu

Člen
ja mám 7 úroveň, 8 dostanem za dokončenie úloh ale či nájdem ešte 40 fľaštičiek na 9 úroveň neviem...čo sa týka kníh , chýba mi posledná a úlohy sú v pohode...
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ja čakám len na jedinú knihu zlatú... No takú knihu číslo 3 som dal 7x, čo mi vyhovuje. No chcem ešte tú zlatú kvôli náradiu. Ak sa teda zadari, tak optimisticky je možná úroveň 9. No ukáže sa to v najbližšom čase. Ak nie zmierim sa aj s nižšou úrovňou.
 

Danober

Aktívny člen
Knizky su problem. Uz som ich spravil viac nasobne niektore. Problem je najst poslednu. Mne chyba jedna strieborna. Mohla tam byt aspon sanca na vymenu hotovych knich a otvorenie knizky ktora chyba. Tiez mam niektore uz 5 krat. Mozno by som ziskal tu spravnu.
Inak aktualizacie budem mat asi vsetky. Chybaju mi len 7 flasiek . Event je dobry a ulohy z kniziek to osviezili
 

DeletedUser1834

Hosť
Tak, tak ... knizky, kde len su skryte?
Do konca 7 dni a v CiudadPerdida mame len hornu policku z kazdej asi po 5-7x.
Tie vzacnejsie nie a nie objavit :/
A to neni ziadna tmava pavucina vynechana. Zeby temna sila mi po krku siahala?
Ved obyvatelia su stastni, ziadne prikorie neostane nepotrestane, vojaci v obrane si dostoja svojej povesti a od susedov vozia plne vozy vojnovej koristi, sviece v kostole panenky marie drezdenskej horia dnom i nocou, nik nezomrel zahadnou nemocou ...
 

DeletedUser6921

Hosť
Dá sa to zvládnuť pohodička všetkých 6 aktualizácii v knižnici aj bez tej knihovníckej odmeny, apropo tiež mi chýba už len jedna strieborná knižka, zlatú som minule náhodou odkryl, ale už mi ani nástroje nejak netreba, kedže mám všetky aktualizácie (6) z knižnice takže už len posledná 8-ma z poslednej úlohy ako odmena, ak máte tie menej hodnotné knižky oplatí sa tie questy otáčať aj kvôli tým 5 cukríkom, väčšinou niesú náročné a dá sa to do pohody stihnúť, ako píšem mám hotovo a to ostávajú ešte 4 dní do konca, kotlík používať na minimálne 4 políčka :)
 

DeletedUser6191

Hosť
Čítal som na fb že sa to nedá zvládnuť na tú 8 bez kúpi candys teda dia ale ja som to zvládol na 8-mu úroveň bez jediného diamantu a jedného vhodného eura do hry aj ked to síce bolo dosť natesno ale hlavná odmena v meste... A event bol hoodne ľahký ako ja si pamätám o hodne ťažšie eventi ale bol dobrý
 

Danober

Aktívny člen
Zvladnut sa to da urcite bez diamantov. Hlavne ked sa plnili ulohy v knizkach.
Problemom su tie knizky. Mohlo to byt troska privetivejsie aby sa dali najst vsetky. Aj ked som sa snazil tak mam 7/8. Chyba mi jedna strieborna :-( a to som ich dohromady spravil 31. O odmeny mi ani neslo, len ten druid smrti sa mohol podarit :). Event bol zabavny a pridane ulohy v knizkach to osviezili.
 

Rhando

Aktívny člen
Ono si netreba všímať tých, čo na facebooku vyplakávajú ako sa to nedá bez diamantov, je to pri každom evente a vždy sa na nich dobre zabávam. Od Jesene 2017 som hral každý jeden event čo bol a môžem povedať, že vždy sa mi podarilo získať hlavnú cenu na maximum bez použitia jediného diamantu. Väčšinou mávajú problém tí, čo sa naháňajú dopredu v érach a potom absolútne nič nezvládajú.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore