• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Halloween 2020

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
NewHallLogo.png


Priestor pre diskusiu ohľadom hernej udalosti Halloween 2020

Akákoľvek spätná väzba je vždy vítaná!

Informácie hernej udalosti si môžete prečítať aj v našej hernej nápovede.



 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Možno na prvý pohľad, ale je to celkom jednoduché, uvidíš.
Plníš úlohy, používaš nástroje, pomocou ktorých rozoženieš hmlu na políčkach v zábavnom parku a získavaš odmeny :)

Sviečku použiješ na rozohnanie hmly z jedného políčka. Baterka vyčistí všetky políčka s hmlou, ktoré su nad a pod prázdnym políčkom, kde bola použitá. Lampáš vyčistí všetku hmlu okolo prázdneho políčka, kde bol použitý. Ziadny z nástrojov však neprejde cez cirkusové debničky, preto treba nástroje používať rozumne.

Viac informácií si môžeš prečítať aj v hernej nápovede: Halloween 2020
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Čo zatiaľ vravíte na tohtoročný Halloween? Páčia sa vám nové odmeny a portréty? :)
 

Terrorscream

Nový člen
Veľmi ľahko získateľná hlavná cena, dovolím si povedať že ešte bude pár vylepšení domu hrôzy naviac, diamantovníci samozrejme budú mať viac tých domov, už len odkladám nástroje na opustený ústav, čiže inak ľahký event :) a 3x4 budova za 10% útok v mojej dobe je pecka :)
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ja som s eventom zatiaľ nadpriemerne spokojný. Dom vlka už stojí. Ceny sú v pohode. Ohľadom hračiek, snáď ich nájdem a vyriešim všetky :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore