Diskusia Diskusia: Halloween 2021

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Halloween 2021 Banner.png


Priestor pre diskusiu ohľadom hernej udalosti Halloween 2021

Akákoľvek spätná väzba je vždy vítaná!



 

GamerMiki30

Aktívny člen
Počúvam všade, že toto je zbytočný set. Iní zas tvrdia, že je to lepšie ako čerešňový sad. Za mňa vyzerá to dobre, no či získam úroveň 2 ešte neviem povedať, no ak áno miesto niekde skúsim nájsť.
 

KOFE

Aktívny člen
Počúvam všade, že toto je zbytočný set. Iní zas tvrdia, že je to lepšie ako čerešňový sad. Za mňa vyzerá to dobre, no či získam úroveň 2 ešte neviem povedať, no ak áno miesto niekde skúsim nájsť.
Je to zbytocne a neverim, ze je to lepsie ako ceresne.
 

Terrorscream

Nový člen
Počúvam všade, že toto je zbytočný set. Iní zas tvrdia, že je to lepšie ako čerešňový sad. Za mňa vyzerá to dobre, no či získam úroveň 2 ešte neviem povedať, no ak áno miesto niekde skúsim nájsť.
Toto, že je lepšie ako čerešňový sad? :D ... len veď si na wiki pozri rozmer a koľko to dáva útoku a obrany obrannej armáde, na 5x6 dáva len 6% útoku a 5% obranu pre útočnú armu a čeršňový sad na 5x5 na leveli 2 dáva 20% útoku, vecičky ako útok a obrana obrannej armádu sú zbytočné ako aj body výskumu pre pokročilého hráča bojovníka :), ďalšie zbytočné bonusy ako bonus zásob a mincí tiež useless ... absolútne sa neoplatí :)
 

Neo113

Člen
môj názor je že tento set je zbytočný veľa miesta to zaberie a bonusy o ničom lepšie je ked je jedna poriadna budova ako 5 menších + do tohto eventu sa neoplatí ani DIA investovať radšej počkam na vianočný event
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujeme vám za vaše názory!

Súpravy budov majú okrem iného aj jednu (veľkú) výhodu, lebo môžete rôzne experimentovať s ich rozložením.
V tomto videu vám MooingCat povie viac o rôznych rozloženiach pre Hororový cirkus, možno sa nejakým inšpirujete aj do vášho mesta :)

(vo videu si môžete zapnúť aj slovenské titulky)
 

faramir

Člen
na tento event som sa veľmi tešil, kvôli šanci získať dom vlka. jednu z najlepších špeciálnych budov akú kedy doposiaľ foe vymysleli.
ale ta príšerna šanca získať dennú cenu mi z tohto eventu mi znechutilo hru rovnako ako predchádzajúci event, kde kvôli tomu, že som nemal suroviny potrebné, len tie zbytočné som ani nezískal hlavnú budovu.
keďže hrajem na teste, viem že zimný event to čiastočne vynahradí, aj keď viem, že to tam tiež mnohé veci dobabrali.
ale vrátim sa k halovinu. mizerná šanca získať dennú cenu mnohých znechutila.
dúfam že sada domu hrôzy čím skôr pribudne v aukcii.
 

Rhando

Aktívny člen
Tak čo sa týka denných odmien, ja som bol poučený už z minulého roka, ale im vtedy to ešte ako tak zachránila hlavná cena. Tento rok už ale je ten hlavný set taký shit, že sa vôbec nesnažím niečo robiť, aj keď na Dinegu som trochu skúsil šťastie rozšíriť si dia farmu, podarili sa mi získať len 2 Studne Želaní, takže zase raz prepadák.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Cirkus získaný, v menšom svete som o jedno vylepšenie úspešnejší. No nepodarilo sa mi získať odmenu z hračiek, v oboch svetoch chýba opica. Bol to v celku relaxačný event
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore