Diskusia: Historická séria - Šáhdžahán

DeletedUser4

Hosť
Milí hráči,

tu môžete diskutovať o nadchádzajúcej hernej udalosti :)
 

DeletedUser5837

Hosť
Krasna budova. Este snad by sa zislo vediet, aka je pravdepodobnost toho, co z budovy dostanem. Pretoze z budovy 5x4 dostat par zlatych, ktore mi vyrobia 2 budovy 2z2 nie je ziadna vyhra :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Bludisko je vhodná náhrada za studne, ak ich nemáš. Nakoľko ide o náhodne produkujúcu budovu, nikto Ti nepovie aká je pravdepodobnosť, že dostaneš mince, produkciu, tovar, medaile, body výskumu, diamanty alebo body do Globálneho rebríčka.
 

DeletedUser4916

Hosť
Krasna budova. Este snad by sa zislo vediet, aka je pravdepodobnost toho, co z budovy dostanem. Pretoze z budovy 5x4 dostat par zlatych, ktore mi vyrobia 2 budovy 2z2 nie je ziadna vyhra :)
Suhlasim. V com je vyhoda tie budove ? 50 diamantov ci body vyskumu? Aka je pravdepodobnost ih dostat? Mislim da na ostatne co budova ponuka pre mne nie zauimave, a mislim si a ni ostatnich hracov co dosiahli buducnost oceanov. Mislim ze 5x4 je vela pre taku to budovu.
 

DeletedUser5837

Hosť
Bludisko je vhodná náhrada za studne, ak ich nemáš. Nakoľko ide o náhodne produkujúcu budovu, nikto Ti nepovie aká je pravdepodobnosť, že dostaneš mince, produkciu, tovar, medaile, body výskumu, diamanty alebo body do Globálneho rebríčka.
Trochu som sa pozrel na studnu zelani (3x3) a jej vyroba je rovnaka ako vyroba tejto eventovej budovy (5x4)? To to je naozaj potom len skor pekna dekorativna budova :), nemala by davat viac ako o polovicu mensia budova?

EDIT: nasiel som rozdiel: bludisko dava odmeny kazdych 12h studna kazdych 24h (snad byto bolo vhodne uviest aj vo wiki). Este nejaky maly benefit by sa zisiel a vsetci by boli spokojni :).
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5913

Hosť
Ja som spokojný a bolo by fajn tu hodiť ešte zoznam tých úloh ak už ich náhodou niekto má. ;-)
 

DeletedUser5785

Hosť
ÚlohaZadanie 1Zadanie 2Odmena
1Vyzbierajte 100 mincíPoužite 11 BVNáhodná
2Postavte 1 kultúrnu budovu z vašej éry alebo 2 z predchádzajúcej éryPoužite 11 BVNáhodná
312 krát dokončite 1-hod produkciuPoužite 11 BVNáhodná
4Objavte novú provinciu
alebo
Vyriešte 12 stretnutí v cechovej expedícii
Použite 11 BVNáhodná
5Dosiahnite nadšenie obyvateľstvaPoužite 11 BVNáhodná
6Navštívte 5 hostincovMotivujte alebo zdokonaľte 25 budovNáhodná
7Vyskúmajte technológiu
alebo
Prispejte 350 tovarov do cechovej pokladnice
Použite 20 BVNáhodná
8Naverbujte 5 jednotiek z vašej éry alebo 8 jednotiek z predchádzajúcej éryVyzbierajte 50 tovarovNáhodná
916 krát dokončite 4-hod produkciu8 krát dokončite 8-hod produkciuNáhodná
10Získaj 2 sektory bez boja
alebo
Vyhraj 7 bojov
Použite 11 BVNáhodná
11Vyzbierajte 250 striebra z vášho vlastného hostincaAktivujte 1 posilnenie z hostincaNáhodná
12Získajte kontrolu nad provinciouPoužite 11 BVNáhodná

zdroj: EN wiki
 

DeletedUser5837

Hosť
Nadhera, konecne su ulohy typu 1 "alebo" 2. Ocenujem :)
Este tak, keby posledna uloha bola tiez typu "alebo" (napr. postup do 3 kola alebo ukoncenie 3 kola expedicie), tak by to bolo uplne super :)
 

DeletedUser5848

Hosť
Brzdi, pre začiatočníkov by to bolo odrádzajúce neprospelo by to rozšíreniu hernej komunity.
 

DeletedUser5785

Hosť
Preco odradzajuce? Ved pre zaciatocnikov by bolo jednoduchsie splnit prve zadanie- ziskat kontrolu nad provinciou, a pre pokrocilejsich zase alternativu- 3 lvl expedicie. Tu uz by sme si len museli davat pozor na tyzdenny cyklus expedicii a na datum ukoncenia eventu, aby sme poslednu ulohu stihli splnit :)
 

DeletedUser5935

Hosť
Nikde som nenašiel či táto budova potrebuje prístupovú cestu . Nevie niekto ?
 

DeletedUser5785

Hosť
Dakujem, kazdy si prisiel na svoje :) a mate uz aj bludisko postavene?
 

DeletedUser5848

Hosť
Ešte nie musím nakúpiť nové parcely ;-)
17.06 som ich získal a bludisko je spreváckované.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore