• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia: Historická séria - Albert Einstein

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4

Hosť
Albert Einstein bol jediným svojho druhu - mysliteľ, fyzik, pacifista, rojko a oveľa viac. Jeho všeobecná teória relativity vydláždila cestu modernej fyzike a zmenila spôsob, akým vnímame čas a priestor!

Zanechajte nám tu prosím svoj názor k tomuto eventu :).
 

DeletedUser5807

Hosť
...iba jedna otázka, ak som ešte nepripravený prejsť do vyššej doby a z aktuálnej mám už všetky výskumy hotové, ako mám splniť úlohy, keď hneď 5. úloha je vyskúmať niečo?
 

DeletedUser5683

Hosť
Akú aktuálnu dobu hráš? Prečo si myslíš, že nie si pripravený prejsť na ďalšiu dobu? Skrátka tento event má svoju postupnosť, ktorou, ak budeš chcieť prejsť, budeš musieť všetky požiadavky splniť. Tiež mám momentálne všetko vyskúmané a nemám nové technológie na výskum. Ale, ak sa chcem tejto udalosti zúčastniť, budem musieť postaviť továrne, aby som vyrobil chýbajúce suroviny a pokračoval vo výskume.
 

DeletedUser5807

Hosť
Už tu boli eventy, kde bolo vyskúmajte novú technológiu, alebo použite 20 fp... Som v dobe Modernej a konečne som stabilizoval CE a aj na mapkách kontinentu a suroviny atď... ...nevidím zmysel byť za každú cenu v arktike a ani si nezahrať (to už som tam mohol byť dávno, ale ja si chcem zahrať, inak ma to prestane baviť, ako 3ja od nás, ktorý tento týždeň skončili, lebo sa už nudili)...
 

DeletedUser5683

Hosť
Súhlasím s tebou, že Forge of Empires sa má hrať tak, aby pri hre hráč cítil zábavu a uvoľnenie a nikam sa zbytočne neponáhľal. Potom je na mieste, aby si navrhol, aby pri eventoch nebol jeden z úloh výskum a tým, aby hráčov hra FoE zbytočne nehnala do konca hrania.
Odkaz na Návrhy & Nápady.

Apropo použiť FP môžeš i u priateľov, členov svojho cechu alebo u susedov. Nemusíš ich bezvýhradne použiť len na výskum v technologickom strome...
 

DeletedUser5807

Hosť
...jasne, iba 5. úloha, je vyskúmaj technológiu a to u priateľov asi nepôjde :)
 

DeletedUser5683

Hosť
...písal si, alebo použite 20 fp, odpovedal som Ti na túto časť, samozrejme, že Ti si vyberieš len čo sa Ti hodí, brácho :)
 

DeletedUser5807

Hosť
...asi sme písali o tom istom, iba sme sa nepochopili. Myslel som to k tej úlohe, tam teraz nie-je tá možnosť, ale už bol event, kde to bolo - neviem si spomenúť, ktorý.

// bol to napríklad letný event minulého leta:
Q7: Research a technology or spend 20 Forge Points
 

DeletedUser5683

Hosť
Pokiaľ sa chceš do tohto eventu zapojiť, máš niekoľko hodín, aby si si zaobstaral suroviny a bol pripravený vyskúmať aspoň jeden technologický pokrok. Nebavíme sa tu o skoku do ďalšej éry, ale o jednom výskume. Chlape, ty pre nejaké obavy strácaš zábavu z hry, uvolni sa!
 

DeletedUser5364

Hosť
super!!! teším sa !!! len dúfam že s náhodnej padnú aj nejaké DIA :D Inak odmena PECKA! určite užitočná vecička ;)
Akurád som sklamaný s toho portrétu...mohli ho zanechať takého aký naozaj Albert bol :p:p:p
Einstein.jpg
 

DeletedUser5807

Hosť
Pokiaľ sa chceš do tohto eventu zapojiť, máš niekoľko hodín, aby si si zaobstaral suroviny a bol pripravený vyskúmať aspoň jeden technologický pokrok. Nebavíme sa tu o skoku do ďalšej éry, ale o jednom výskume. Chlape, ty pre nejaké obavy strácaš zábavu z hry, uvolni sa!
OMG, niekto nečíta, ale nevadí...

...iba jedna otázka, ak som ešte nepripravený prejsť do vyššej doby a z aktuálnej mám už všetky výskumy hotové, ako mám splniť úlohy, keď hneď 5. úloha je vyskúmať niečo?

...ja nechcem ísť do vyššej doby, to je celé
 

DeletedUser2939

Hosť
mno od morphiuma to je dobry napad . len 600 diamantov ? mno neviem (O: . a druha vec to vam pomoze len raz , o par mesiacov dalsi event a otazka ta ista zas (O: . podla mna preto je vyskum aby sa napredovalo az do nemoty kymmaju co vymyslat (O: .
 

DeletedUser5683

Hosť
Tak a hlásim úspešné ukončenie historickej série o Albertovi Einsteinovi

uspesne-ukoncenie-eventu-albert-einstein.png

V mojom meste sa odteraz môžete poprechádzať po šachovnicovom námestí

sachovnicove-namestie.png
A moju maličkosť vidieť s avatarom, ktorý sa veľmi nenápadne podobá na Alberta Einsteina :)

jooguda-albert-einstein.png

Prajem i ostatným skoré úspešné ukončenie eventu!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore