Diskusia:Historická séria - Mahátmá Gándhí

  • Zakladateľ témy DeletedUser4
  • Vytvorené

DeletedUser4

Hosť
Milí hráči,

tu môžte diskutovať o nadchádzajúcej hernej udalosti :).
 

DeletedUser5683

Hosť
Zoznam úloh od Sissy lu:
Ahojte, tu nájdete zoznam úloh k novej historickej sérii úloh z EN wiki.
#Zadanie 1Zadanie 2Odmena
1Získajte 100 mincíPoužite 10 BVNáhodná
2Postavte 1 kultúrnu budovu z vašej éry alebo 2 z predchádzajúcej éryPoužite 10 BVNáhodná
3Dosiahnite nadšenie obyvateľstvaPoužite 10 BVNáhodná
4Získajte 30 tovarovPoužite 10 BVNáhodná
5Kúpte 3 BV (napríklad za mince)Použite 10 BVNáhodná
6Postavte 3 obytné budovy z vašej éry alebo 4 z predchádzajúcej éryPoužite 10 BVNáhodná
78 krát dokončite 15-min výrobu vo výrobnej budove8 krát dokončite 4-hod výrobu vo výrobnej budoveNáhodná
8Objavte novú provinciu
alebo
Vyriešte 12 stretnutí v cechovej expedícii
Použite 10 BVNáhodná
9Preniknite do 5 sektorov
alebo
Kúpte 5 BV
Použite 10 BVNáhodná
10Získajte 3 sektory bez boja
alebo
V boji porazte 75 nepriateľských jednotiek
Použite 10 BVNáhodná
11Motivujte alebo zdokonaľte 30 budovPoužite 10 BVNáhodná
12Vyskúmajte technológiu
alebo
Prispejte zo svojho skladu 300 tovarov z vašej alebo z predchádzajúcej éry do cechovej pokladnice
Použite 10 BVNáhodná
13Navštívte 5 hostincov priateľovZozbierajte 250 striebra z hostincaNáhodná
14Získajte kontrolu nad provinciou
alebo
Prispejte z vášho skladu 900 tovarov z vašej éry do cechovej pokladnice
Použite 10 BVNáhodná

Odmena za splnenie všetkých úloh: Pavilón
A_SS_MultiAge_GandhiBonus17.png

a portrét Mahátmá Gándhí
 

DeletedUser6166

Hosť
Dá sa aj táto budova motivovať ? a čo prináša ak je motivovaná ?
 

DeletedUser5683

Hosť
Podľa dostupných informácií, Pavilón sa dá zdokonaliť a prináša zdvojnásobenie spokojnosti na 12 hodín.
 

uhe83

Aktívny člen
len som zvedavy kto tu budovu bude vobec stavat, na to ako je velka, nema nejake vylepsenia, ktore by korespondovali s jej rozmermi....
pre mna 4x4 2010 spokojnost a 7% do zasob neni az tak motivujuce, skor prinos BV ci daco by padlo vhod..

vsetci v cechu na Brisgarde sme sa zhodli, ze to je taky "odpad" pre hru a do inventara, takze tento event hrr sa robit nebude...
a ak som aj dobre postrehol na Facebooku, tak tam padli tiez podobne nazory...

ale budova je aspon pekna, co je plus :D
 

DeletedUser2939

Hosť
mne sa ta budova paci , ajtak potrebujem spokojnost . mne to dava 6300 spokojnosti a 14 percent kladivka do plusu . v buducnosti oceanov .
 

uhe83

Aktívny člen
mne sa ta budova paci , ajtak potrebujem spokojnost . mne to dava 6300 spokojnosti a 14 percent kladivka do plusu . v buducnosti oceanov .
ved paci sa aj mne, ale iba vzhladovo...
a ked si uz v tej BO, tak snad mas VB na spokojnost na lepsom lvl... aj ked som sa pozeral, tak nato v akej ere si, by som povedal, ze slabe lvl...
ja osobne nez dvihnem nejaku inu VB sledujem spokojnost, alebo staviam dalsie budovy podla potrebnej spokojnosti.. asi preto sa drzim v koloniale a taham lvl na VB...
ale tak kto potrebuje spokojnost, tak sa mu to sikne..
 

DeletedUser6235

Hosť
Na to ze musim dobyt dalsiu provinciu a skumat technologiu pripadne odovzdat 1200 tovaru do cechovej pokladne je to dost onicom budova. Keby sa aspon zapocitavali aj tovary z obluka
 

DeletedUser6153

Hosť
ulohu urobím stavať určite nebudem,nie je dovod a málo miesta časom sa chcem zamerať na exped.a potrebujem postaviť chrám relikvií a bazár asi musím urobiť poriadok v meste-niečo musí preč:((((obidve budovy pripravené v invetári aj úkryt šampiona-len čakám na 100 perc.na diamanty aspom dve rozšírenia a tú vyradovačku hádam sa mi to pomestí:)
 

uhe83

Aktívny člen
ulohu urobím stavať určite nebudem,nie je dovod a málo miesta časom sa chcem zamerať na exped.a potrebujem postaviť chrám relikvií a bazár asi musím urobiť poriadok v meste-niečo musí preč:((((obidve budovy pripravené v invetári aj úkryt šampiona-len čakám na 100 perc.na diamanty aspom dve rozšírenia a tú vyradovačku hádam sa mi to pomestí:)
ludia vacsinou v meste stavaju somariny a nevedia vyuzit dostupne miesta co maju... stavaju ako keby mali botanicku zahradu :D
no aj tak..velka a nepotrebna budova s malym bonusom...
 

DeletedUser2939

Hosť
uhe 83 , povedzme dynamic tover by som si vzivote nepostavil ako ty , zbytocnost
 

uhe83

Aktívny člen
uhe 83 , povedzme dynamic tover by som si vzivote nepostavil ako ty , zbytocnost
to si len myslis... produkcia kladiv, ktora ma az tak nezaujima...ale zato, ze dam pomoc co davam aj tak dostavam tovar nahodny z danej ery...
takze motivujem od najvyssich a ziskany tovar mozem bud menit nadol a zarobim ine mnozstvo tovaru, alebo setrit na VB...

sry, ale lepsia budova ako pavilon :)
 

DeletedUser5918

Hosť
Podľa dostupných informácií, Pavilón sa dá zdokonaliť a prináša zdvojnásobenie spokojnosti na 12 hodín.

no mam event dokonceny , pavilon postaveny , ale ze by sa dal motivovat , no neviem , mozno ked nan klikne niekto iny , ale s motivacnou sadom mne to nejde
 

DeletedUser5785

Hosť
Motivujete vzdy k lepsej vyrobe, preto sa motivovat daju len obytne a vyrobne budovy.
Zdokonaluje sa k vyssej spokojnosti - dekoracie a kulturne budovy.

Motivacne supravy vedia len motivovat, preto sa na Pavilon pouzit nedaju, nakolko je to kulturna budova. Musite pockat, kym vam Pavilon zdokonali iny hrac.
 

DeletedUser5683

Hosť
Hráči, píšte dojmy z udalosti, čo sa vám páči a čo nie, čo by ste zlepšili a čo pridali...
 

uhe83

Aktívny člen
uz by som skusil nejak prerobit tie mnozstva tovarov co sa da dt, alebo ziskanie provincii, niekedy to proste nejde a tych tovarov co miesto toho pyta event.. je zas na velke premyslenie...
niekto na tychto ulohach prerusi event...
ja si vzdy viem dohodnut vymenu stylom, ze od silnejsich hracov, lebo aj tak to ide do cech pokladnice....

ale aj tak je to zbytocnost...

a teraz sa tesim uz na Haloweensku udalost, lebo som zvedavy na poslednu odmenu, kde bude super budovka :)
 
Hore