Diskusia - Historická séria: Džingischán

  • Zakladateľ témy DeletedUser4
  • Vytvorené

DeletedUser6553

Hosť
Pozeram ze sa robi nove questy to je super, ale co tak opravit najskor hru ako taku ked teraz nic nieje ako pred implantaciou rekonstrukcie mesta!!! Stale sa hra seka hrat CvC je katastrofa grafika pada a ve hre je vela bugov ktore vsetci programatori ignoruju!!! Je jasne ze tato hra ide do kopru a snazite sa len vytiahnut s ludi co najvjacej penazi a asi ty co to nemaju v hlave v poriadku pchaju do niecoho co nefunguje peniaze a ignoruju fakt ze tato hra uz nieje to co to byvalo ak vsetko fungovalo ako malo. Herna podpora len napise vycistit Ccleanerom ale toto uz vedia vsetci hraci ktory toto hraju aspon mesiac. HTML5 je absolutne nefunkcy a zatazuje Pc ako by som hral WoT a nie staticku strategiu a toto nerobi len men ale 98% hracov co toto hraju. Questy su zamerane cisto na diamentarov ktory tam pchaju peniaze a uz to nieje zabava ked grafika pada teraz novinky ze pri utoceni v CvC nieje mozne vypnut ( v kolonialnej ere) strelca s 40% delom kde mam cez 120% utoku na 2x a tazkeho na 3x co bolo pred tym normalne a ked zautoci na mojich tak mi zoberie vjac ako polovinu zivota na tazkem aj ked mam 80% v obrane a ja ho musim min. 4-5x zasiahnut abych ho dal dole a to s tazkym... a to nehovorim o grafike ktora preskakuje a niekedy vyskoci len ctvorec 5x5cm. v ktorom je kusok mapy a to sa robi aj v expediciach alebo ked mi niekto navstivi hostinec priatelov!!!! a niesom sam ktory ma taketo problemy, alebo ak hra napise vyskytla sa vnutorna chyba a zacne to uprostred suboja restartovat hru!!!! Tak pre co preboha neurobite najprv opravu tychto bugov a chyb? Ale to sa asi neslucuje s vasim marketingovym planom vytrieskat s ludi co najvjacej peniazi a hraci nemaju narok na nic a kompenzacie tuna za straty ktore vznikaju vdaka VASIM CHYBAM sa ignoruju!!!! Opravte najskor hru a potom robte nove questy!!! Necudujem sa hracom ktory to odinstalovali alebo to uz nehraju lebo tato hra uz je 1 velky bug a viem min. o 20 hracoch co to prestali hrat lebo nemali nervy na takto pokazenu hru!!! Prestante uz konecne s hracov tahat peniaze a opravte hru aby sa dala hrat normalne!!!! Myslim ze asi za tuto kritiku dostanem ban alebo tento prispevok bude smazany lebo podpora uz davno hracom nepomaha len posielaju irelevantne odpovedi ktore nikomu nepomozu. Hej a nezabudnite si vycistit Pc Ccleanerom alebo zmenit vyhladavac aj tak vam to nepomoze ale odpoved a imitacia akesi prace musi byt nie? Pre uplnu predstavu posielam screen shot.
 

Prílohy

  • Screenshot_36.png
    Screenshot_36.png
    561,2 KB · Zobrazenia: 13

DeletedUser6602

Hosť
Pekná blesková udalosť. Som za to aby bolo takých viac. Mám nasledovne pripomienky /otázky:
1. Prečo nebolo info o aktualizácii na 136?
2. Prečo bolo info o chystaneom Džingischánovi LEN na mobilnej verzii Google Play.. na PC verzii nie.
3. Prečo nebolo info o Dž. na hlavnej stránke.. ale len na bočnom paneli?
4. Chyba prekladu - Po splnení 3 úlohy obdržíme bonus XX, v oznamení je napísane: "úspešne ste splnil 4 úlohy..."
Ďakujem.
P.S. zbieram ďalšie chyby prekladov v hre. kde presne mám ich napísať/uviest (sekcia?). (stači mi napisat správu. Díky.
 
Hore