• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Hradný systém

Dealer Palino

Nový člen
Mám takého tušáka že hradné body by sa mohli dostávať v eventoch ako milestone potom čo bude chýbať bonus v móle ktoré bolo odobrané a pravdepodobne aj za usadlosti keďže pribúdajú nové a starší hráči nemajú motiváciu ich moc hrať a možno aj v aréne ako týždenná odmena (tie aktuálne nie sú nič moc v jednej z tých troch truhlíc).
 

salty

Člen
Chcem sa spýtať, nie je v tých "trvalých odmenách bug"? Od nejakej piatej úrovne to ukazuje, že u starožitníka odomkne ďalší slot. Ale medzi piatou a 12tou úrovňou to reálne odomkne len 1 slot. Ak to je myslené tak, že sa tie trvalé odmeny nabaľujú, prečo na 12tej úrovni nie je zaznačený ten slot 2x? Že reálne vďaka hradnému systému budeme mať 2 sloty? Bolo by super, keby tam bol medzi úrovňami vidieť progres, že ako sa tie trvalé menia (útoky, posilnenia a iné a aj tento slot teda). Je to takto trošku mätúce a už na 6.tej úrovni by som očakával 2 sloty.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Chcem sa spýtať, nie je v tých "trvalých odmenách bug"? Od nejakej piatej úrovne to ukazuje, že u starožitníka odomkne ďalší slot. Ale medzi piatou a 12tou úrovňou to reálne odomkne len 1 slot. Ak to je myslené tak, že sa tie trvalé odmeny nabaľujú, prečo na 12tej úrovni nie je zaznačený ten slot 2x? Že reálne vďaka hradnému systému budeme mať 2 sloty? Bolo by super, keby tam bol medzi úrovňami vidieť progres, že ako sa tie trvalé menia (útoky, posilnenia a iné a aj tento slot teda). Je to takto trošku mätúce a už na 6.tej úrovni by som očakával 2 sloty.
Možno je naviazaný na počet predaných vecí.
 

salty

Člen
Možno je naviazaný na počet predaných vecí.
Pochybujem. U starožitníka je vidieť len ten za 12tu úroveň. Takže by bolo fajn do hradného systému dať, že na úrovni budú 2 odomknuté sloty, nie len 1. Vyzerá, že tie úrovne sú také, že každá ďalšia asi obsahuje v trvalých to, čo predošlá, len možno vyšší bonus a pre ten slot to nie je domyslené od tej 12tej úrovne.
 
Hore