Diskusia Diskusia: Jarná udalosť 2021

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Forum%20Announcement.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Jarná udalosť 2021

O Jarnej udalosti si môžete prečítať viac aj v našej hernej nápovede.


---

(
vo videu si môžete nastaviť aj slovenské titulky)

 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ako sa vám páčila Jarná udalosť? Dajte nám vedieť vaše názory :)
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Za mňa dobrá, aj keď budova nebude komplet. To by muselo padnúť veľa lampášov ešte. Ale aspoň mám komplet mostík hanami. Už sa len rozhodnúť, ktorý variant postaviť. A zvyšok odmien, tak tie sú už tradičné. Možno by ich chcelo trošku rozšíriť ich spektrum.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
A čo hovoríš na ten mlyn? Na facebooku som zachytil, že sa moc ľudom (aj keď nie všetkým) nepáčia bonusy, ktoré dáva.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ešte nemám postavený, ale skúsim ho posúdiť

AKTUALIZÁCIA:
Mám postavenú najvyššiu úroveň, miesto sa našlo a tak preto aktualizácia údajov (označené *):
Dizajnova stránka
+ vyzerá dosť pekne
+ dostatočná animacia (na najvyššej úrovni)*
- chýba akákoľvek animacia (len na nižších úrovniach)*

Bonusy
+ pre začiatočníkov dobrá budova na rozbeh
+ kto má dizajnove mesto, určite postaví
- pre expertov v bojoch, je to budova o ničom (žiadne % pre utociacu armádu, málo BV pre nich za 24 hod na rozlohu)

A za seba poviem už len toľko že začiatočník nie som, no expert už vôbec. Ak by som ju získal komplet, určite postavím.
 
Naposledy upravené :

GamerMiki30

Aktívny člen
No ešte včera večer to vyzeralo nádejne na získanie komplet mlynu. Dnes už viem, že nemám šancu dobehnúť. Ale čo už, žiadna hrôza bude to budúci rok :) a ako ste na tom vy?

AKTUALIZÁCIA: V hlavnom svete sa podarilo získať tesne ten Mlyn Suishun. Na menšom mi chýbali do cieľa 2 skoky k získaniu poslednej aktualizacie, ale tam som ho postavil hoc na úrovni 8. V hlavnom musím nájsť miesto. Takže spokojný :)
 
Naposledy upravené :

fimfim

Nový člen
Len vďaka truhlici udalosti s prekvapením som ho mohol dotiahnuť na komplet 9. úroveň.
A možno som mal šťastie na incidenty s väčším množstvom lampášov.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore