Diskusia Diskusia: Jesenné hody 2020

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
foe_logo%20(1).png


Priestor pre diskusiu ohľadom Jesenných hodov 2020

Informácie o hernej udalosti môžete nájsť aj v hernej nápovede.

Akákoľvek spätná väzba je vždy vítaná!

 

Rhando

Aktívny člen
Núdzová zásoba diamantov je našetrená, tak môžm ísť na to :D Hlavný set vyzerá veľmi zaujímavo, ak sa mi podarí získať všetky častí + stodola na 4.úroveň tak ho určite postavím. Čo sa týka denných odmien tak je to slabota, není nič zaujímavé, čo by mi mohol event ponúknuť, jediné na čo sa pri denných úlohách zameriam budú Strážne Veže a ich vylepšenia. Inak to vyzerá na klon Letného Eventu, len s rozdielom, že to nebude až tak moc o náhode, ale zase budem celý event čakať na posledný deň, aby som minul eventovú menu (teraz ingrediencie) a získal hlavnú odmenu.
 

Anfalas

Nový člen
Neviete či sa budú dať kombinovať rovnaké tipy záhonov? Že napríklad miesto kombinácie Slnečnicový záhon & Pšeničné pole by som dal 2x Pšeničné pole?
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Núdzová zásoba diamantov je našetrená, tak môžm ísť na to :D Hlavný set vyzerá veľmi zaujímavo, ak sa mi podarí získať všetky častí + stodola na 4.úroveň tak ho určite postavím. Čo sa týka denných odmien tak je to slabota, není nič zaujímavé, čo by mi mohol event ponúknuť, jediné na čo sa pri denných úlohách zameriam budú Strážne Veže a ich vylepšenia. Inak to vyzerá na klon Letného Eventu, len s rozdielom, že to nebude až tak moc o náhode, ale zase budem celý event čakať na posledný deň, aby som minul eventovú menu (teraz ingrediencie) a získal hlavnú odmenu.
Hm myslím, že tretí event čítam, že máš zásoby diamantov pripravené. Nič proti len koľko máš fariem?

A aby som niečo k téme napísal, darí sa vám v incidentoch nájsť suroviny? A ako ste ďaleko.

Tá jesenná farma vyzerá zaujímavo, snáď sa podarí mi ju získať.
 

Rhando

Aktívny člen
GamerMiki30 1 hlavný svet + 1 dia farma (ešte stále ju len rozbieham) a zatiaľ mi to stačí, povedal by som, že to sype celkom slušne. Aj keď je pravda, že občas bývajú v expedíciach slabšie týždne, nerobí mi problém priemerne tých 500 diamantov do týždňa si spraviť. Na konci Letného Eventu som mal 478 diamantov na konte, aktuálne ich mám už 3063. Púšťal som ich do Futbalového eventu na Námestia Víťažov a v Letnom evente na Vranie Hniezdo, teraz to vyzerá optimisticky, keďže sa každý deň dajú získať ingrediencie aj z Denných Výziev.
 

Anfalas

Nový člen
A aby som niečo k téme napísal, darí sa vám v incidentoch nájsť suroviny? A ako ste ďaleko.

Tá jesenná farma vyzerá zaujímavo, snáď sa podarí mi ju získať.

Musím povedať, že z incidentov padajú pomerne často ingediencie, o dosť viac ako pri pirátskom evente, ale tak to bude tým že dublóny sa dali použiť samostatne kdežto suroviny často treba kombinovať. Ale bude to ťažké. Už som síce splnil všetky úlohy a som na denných, ale treba byť aspon v bronzovej lige, aby sme mali všetko naplno tak uvidíme.
 

faramir

Člen
takže event je takmer na konci a ja mám 12 surovín na oboch svetoch a nedá sa ísť ďalej lebo koláče pýtajú iné suroviny aké mám k dispozícii.
opäť buď schválne alebo nedomysleným vývojári spravili chybu,
schválne aby hráči míňali a kupovali diamanty alebo nedomyslením a to dať do hry možnosti ktoré by to eliminovali.
napríklad ako pri futbalovom evente možnosť si resetovať ponúknutých súperov za iných + po 24 h cykle automaticky obnoviť ponuku hráčov.
to isté sa dalo spraviť aj pri tomto evente.
takto mnoho hráčom ostali suroviny a ak nebuchnú sa po kešeny a nepustia diamanty tak im tie suroviny prepadnú a aj keď si zakúpia 1 potrebnú surovinu, nie je istota že ďalšia ponuka zákuskov bude nepoužiteľná na upečenie ďalšieho koláča za ostatné suroviny a budú musieť siahnuť po ďalších diamantoch, aby sa pohli ďalej.
čiže ani siahnutie po diamantoch nezaručí že hráč príde o diamanty a ešte mu aj prepadnú zvyšné suroviny.

eventova budova je dobrá, ale spôsob hrania je opäť chybou a len zámienkou na vytiahnutie eur z vrecák hráčov.

a pričom futbaloví event ukázal, že podobný štýl je aj ten jesenný a stačilo do hry dať možnosť obnovenia každých 24 h a raz za deň navyše možnosť zresetovať ponuku hráčom.
jednoduchá vec, ktorá nie je novinkou len je súčasťou iného eventu.

a kvôli tejto chybe či nedostatku ja prídem o možnosť získať ďalšie 2 polia navyše bez nutnosti investovať diamanty.
 

Jamsit

Nový člen
takže event je takmer na konci a ja mám 12 surovín na oboch svetoch a nedá sa ísť ďalej lebo koláče pýtajú iné suroviny aké mám k dispozícii.
opäť buď schválne alebo nedomysleným vývojári spravili chybu,
schválne aby hráči míňali a kupovali diamanty alebo nedomyslením a to dať do hry možnosti ktoré by to eliminovali.
napríklad ako pri futbalovom evente možnosť si resetovať ponúknutých súperov za iných + po 24 h cykle automaticky obnoviť ponuku hráčov.
to isté sa dalo spraviť aj pri tomto evente.
takto mnoho hráčom ostali suroviny a ak nebuchnú sa po kešeny a nepustia diamanty tak im tie suroviny prepadnú a aj keď si zakúpia 1 potrebnú surovinu, nie je istota že ďalšia ponuka zákuskov bude nepoužiteľná na upečenie ďalšieho koláča za ostatné suroviny a budú musieť siahnuť po ďalších diamantoch, aby sa pohli ďalej.
čiže ani siahnutie po diamantoch nezaručí že hráč príde o diamanty a ešte mu aj prepadnú zvyšné suroviny.

eventova budova je dobrá, ale spôsob hrania je opäť chybou a len zámienkou na vytiahnutie eur z vrecák hráčov.

a pričom futbaloví event ukázal, že podobný štýl je aj ten jesenný a stačilo do hry dať možnosť obnovenia každých 24 h a raz za deň navyše možnosť zresetovať ponuku hráčom.
jednoduchá vec, ktorá nie je novinkou len je súčasťou iného eventu.

a kvôli tejto chybe či nedostatku ja prídem o možnosť získať ďalšie 2 polia navyše bez nutnosti investovať diamanty.

Uplne súhlasím, Mam 21 jablk, 17 karameliek a padnúť nie a nie ;) buď pýta škoricu alebo čokoládu a to som dokonca zredukoval tym že som použil 1500 diamanty inač by bolo toho viac aby som saudržal na mieste Profesional, rano vstanem a profesional je odomn ao 11 bodov daleko :) dia už nemam takže sa budem musieť s 21 jablk a 17 karameliek v inventaru spokojiť s Učenom ;) asi touž tak rozdeluju že 1 miesto - Dia bohatlici, 2 miesto stastlivci 3. miesto aktivni hrači 4. menej aktivni a tak dalej, každy den bola splnena denna uloha, každy den všetky incidenty pozrbiera a ulohy 75/75 a aj tak bojujem miernemedzi učnom a žiakom :) takže zamnaasi najhorši event ktory som zatial hral
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Dlho som bol v prvej, neskôr prepad do druhej, kde som sa ešte vedel dostať späť, no potom prišiel nedostatok a tak som bol na hojdačke medzi druhou a treťou, stačilo máličko aby som mohol ostať v druhej, no skončil som v tretej čím som si zabezpečil komplet farmu, to bol hlavný cieľ.
To, že som neskončil vyššie ma až tak netrápi, hoc tá hromada BV by sa hodila, ale čo už.
K surovinám len toľko, že ostali len dve jablká. Ale to je v pohode :cool: .
Za mňa teda dobrý event a aj spokojnosť :)
 

Rhando

Aktívny člen
Za mňa spokojnosť s eventom. Ligy ma trochu potrápili, ale nakoniec sa mi podarilo skončiť na oboch svetoch v Lige Profesionál, takže na oboch mám jednu Súpravu Úrodnej Farmy navyše. Čo sa týka denných odmien, bol som milo prekvapený, po Futbalovom evente som od toho veľa nečakal, ale nakoniec sa mi podarilo vytočiť si na Cčku 14x Súpravu Septembrovej Chaty a na Dčku 15x Studňu Želaní, čiže spokojnosť aj s dennými odmenami. Tak isto ma prekvapilo, koľko ingrediencii sa dalo nájsť v Incidentoch okolo mesta.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore