Diskusia Diskusia: Jesenné hody 2021

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Fall%20Logo%202.png


Priestor pre diskusiu ohľadom Jesenných hodov 2021

Informácie o hernej udalosti môžete nájsť aj v hernej nápovede.

Akákoľvek spätná väzba je vždy vítaná!

 
Ahojte.Mala by som otázku.Splnila som úlohu udalosti (Jesenné hody),napriek tomu mi nepovolí pozbierať prísady, a to už druhýkrat.Čo s tým môžem urobiť?
 

jmalachi

Aktívny člen
..no ,,,že hody...splnil som všetky úlohy a dostal som sa na 144 bodov v lige ...tý čo majú 216 a vyššie sa tam ako dostali ???..píšte len tý čo to urobili bez diamantov...
 

faramir

Člen
napíšem aj tu ohľadom tých idegriencii čo som spomenul aj v bowlingu, kde som to porovnal, keďže je tam tiež liga.
tam som spomenul, že pri ponúkaní zákuskov mnohokrát sa stalo že mi ponúklo koláč na ktorý som nemal suroviny.
takto mi ostalo mnoho surovín ktoré som na ponúkané zákusky nepotrebovali, tak mi ostali a tým som aj skončil v evente. v nasledujúci deň mi tiež ponúklo koláče na ktoré som nemal suroviny.
tým som sa nedostal do striebornej ligy, chýbalo mi fakt pár bodov, ktoré by som získal, ak by som minul zostatkové suroviny.
čiže by som do budúcna navrhoval, aby aj za bronzovú ligu bola odmena sada hlavnej budovy.
prípadne aby sa dali zameniť suroviny, prípadne zameniť ponuka zákuskov.
navyše minulý rok bolo centrum udalosti, ktorá bola nezmyslom a dobre že sa to odstavilo a teraz namiesto odmeny do tohto centra idú pomôcky do eventu.
píšem to už teraz a tu, aby sa niečo s tým spravilo pri tohtoročnom evente.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore