• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Jesenné hody 2022

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
fall_logo_2022.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Jesenné hody 2022

 

Labrus

Nový člen
Zdravim, rad by som sa informoval.. vzdy ked sa dosiahla ista uroven v evente.. tak sme dostali truhlicu s prekvapenim na nasledujuci EVENT.. ale po letnom evente.. NIC! ziadna truhlica? preco nebola? v nej vzdy bola dostupna 1.uroven nasledujucej budky ... a plus ine hodnoty... a tento krat nic..?
Dakujem za odpoved a vysvetlenie
 

veolia

Člen
Zdravim, rad by som sa informoval.. vzdy ked sa dosiahla ista uroven v evente.. tak sme dostali truhlicu s prekvapenim na nasledujuci EVENT.. ale po letnom evente.. NIC! ziadna truhlica? preco nebola? v nej vzdy bola dostupna 1.uroven nasledujucej budky ... a plus ine hodnoty... a tento krat nic..?
Dakujem za odpoved a vysvetlenie
Energetická kríza :D
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Zdravim, rad by som sa informoval.. vzdy ked sa dosiahla ista uroven v evente.. tak sme dostali truhlicu s prekvapenim na nasledujuci EVENT.. ale po letnom evente.. NIC! ziadna truhlica? preco nebola? v nej vzdy bola dostupna 1.uroven nasledujucej budky ... a plus ine hodnoty... a tento krat nic..?
Dakujem za odpoved a vysvetlenie
Vývojári sa rozhodli ich zrušiť, viď. oznámenie v poslednej hernej udalosti:

Truhlice udalosti s prekvapením

Od tejto udalosti už kvôli zmenám dizajnu nebudeme rozdávať truhlice s prekvapením, ale nebojte sa! Vyváženie sa upraví tak, aby bolo stále možné získať plne vylepšenú budovu udalosti aj bez truhlice a bez míňania diamantov. Všetky doteraz vydané truhlice budú naďalej použiteľné, no nové už nebudú vydané.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore