Diskusia Diskusia k súťaži "Letný hostinec" - 2. kolo

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
logo.png

Vážení hráči, tu môžete debatovať o všetkom možnom, čo sa týka druhého kola súťaže Letný hostinec.

Príjemnú zábavu!
 

DeletedUser5918

Hosť
mam otazocku , ako sa boduju jednotlive ulohy, resp, odpovede ? kde to najdem ?
dakujem ;)
 

DeletedUser5785

Hosť
Ahoj, nulta uloha je myslim nesutazna. Ostatne ulohy budu mat bodovanie v zadani , tak, ako tomu bolo v prvom kole.
 

DeletedUser5918

Hosť
neviem ako to bolo v prvom kole , nezucastil som :D ,ale to ma potom aky vyznam ta prva uloha ? neako mi utiekla pointa .hmm
 

DeletedUser5918

Hosť
a nerozumiem este jednej veci , odpoved dat pod ulohu a potom este raz do prvej ulohy ? neako to tam je divno napisane :)
konretne toto myslim
nad obrazkom je toto :
Svoje odpovede vkladajte pod tento príspevok a nezakladajte nové témy!

a pod obrazkom toto :
Odpovede na túto nultú úlohu posielajte do zadania nasledujúcej úlohy!
 

DeletedUser5918

Hosť
jaj uz to chapem :D
autor myslel ze do ZAČIATKU zadania , pokial sa nezada dalsia uloha a nie do zadania akoze do temy novej ulohy :D :D :D
 

DeletedUser5785

Hosť
V prvom kole sa hádalo, aká budova bola na mierne upravenom obrázku a k tomu bolo treba správne zodpovedať niekoľko otázok týkajúcich sa danej budovy. Počet bodov za jednotlivé správne odpovede bol uvedený hneď pri otázkach v zadaní každej úlohy. Potom sa body sčítali.
Odpovedať sa mohlo do zverejnenia ďalšieho zadania.
 

DeletedUser5683

Hosť
Nultá úloha je nesúťažná a je (nie)len pre nedočkavcov, ktorí chcú súťažiť a nevedia vydržať 24 hodín do zadania prvej súťažnej úlohy. Rovnako slúži pre pritiahnutie čo najväčšieho počtu hráčov, aby mali všetci rovnaké šance zúčastniť sa súťaže a vyhrať v nej...
 

DeletedUser5918

Hosť
II.kolo - 1. úloha
uspešne zodpovedaných 7 otázok ( 8 otázka je faktor náhody a štastia ktorá dava šance slabšim :) , akože 3 body (najviac ohodnotená úloha ) za tipovačku je moc si myslim , v každej ulohe ešte mohli byt bonusové body ( cca 5-10 bodov za všetkych 7 správnych odpovedi )
ale inak som spokojny , vám sa to ako páči ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6217

Hosť
Nehrala som hru v čase prebiehajúceho eventu, viem o ktoré ide, ale chcem sa spýtať, ako sa dostanem k podrobnejším informáciám o starších eventoch?
 

juri01

Aktívny člen
Nehrala som hru v čase prebiehajúceho eventu, viem o ktoré ide, ale chcem sa spýtať, ako sa dostanem k podrobnejším informáciám o starších eventoch?
JankaK, všetky súťaže boli a myslím že aj budú koncipované tak, aby sa odpovede dali nájsť buď v samotnej hre alebo na fóre či wiki. Takže treba len hľadať...
 

DeletedUser5918

Hosť
som myslel ze tie odpovede na jednotlive ulohy budu vyhodnocovane priebezne , ci je to neaky problem odkryt odpovede ked uz je po ulohe ?
 

DeletedUser5683

Hosť
Odpovede súťažiacich budú zverejnené po súťaži, aby neovplyvnili ďalší priebeh súťaže, akurát môžeme priebežne zverejňovať správne odpovede na otázky po ukončení konkrétnej úlohy, ak by bol záujem...
 

DeletedUser5918

Hosť
Odpovede súťažiacich budú zverejnené po súťaži, aby neovplyvnili ďalší priebeh súťaže, akurát môžeme priebežne zverejňovať správne odpovede na otázky po ukončení konkrétnej úlohy, ak by bol záujem...
ako to moze koho ovplivnit ked uz sa nemoze zapojit do danej ulohy ?
prave naopak priebezne poradie by len viac motivovalo, napr. ja som sa nemohol vcera zucastit a zaujimalo by ma ak mam stratu , ci este mozem vyhrat alebo mam stracat cas .
priebezne poradie v sutaziach vseho druhu je myslim celkom standardna vec , ale pokial ma stym usporiadatel problem , postacovalo by odkryt odpovede sutaziacich , ja si to zratam sam :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
Ak by si súťažil i v minulých súťažiach alebo by si si prečítal diskusie k súťažiam, ktoré sa konali na fóre v predchádzajúcich mesiacoch, zistil by si, že predbežné poradie a vyhodnocovanie súťaže dosť vážne narúšalo účasť v súťažiach, pretože tí čo už nemali šancu dohnať súťažiacich s vyšším bodovým ohodnotením prestali súťažiť a v diskusiách písali demotivujúce príspevky a so všetkým boli nespokojní. I vtedy sa pristúpilo na zverejňovanie priebežného poradia na žiadosť hráčov, čo sme neskôr vyhodnotili ako zlý krok. Preto by som toto neoznačil za štandardnú vec. V zadaní súťaže je jasne napísané, že odpovede budú zverejnené po skončení súťaže. I tento bod pravidiel má jasný dôvod, ktorý napomáha k pokojnému priebehu súťaže.
 

DeletedUser5918

Hosť
ok , chapem . a mozno stacilo pre zvysenie atraktivity dat viac casu , resp .neaky bonusovy cas aby sa mohol kazdy vratit k otazke na ktoru neodpovedal , inymi slovami neobmedzovat cas na odpoved na 24h ale na trvanie sutaze , ale tak v pohode vy tomu rozumiete ;) mier
 

DeletedUser5918

Hosť
a este ktomu priebeznemu poradiu , pisal som o zverejnovani priebeznych vysledkov v sutaziach vseho druhu , tj v globalnom meritku ci uz v sporte alebo v hrach ako takych ,a nemyslm ze by toto bolo demotivujuce , skor naopak , vidim priebezny stav snazim sa stym nieco spravit , demotivujuce v tomto pripade skor je to obmedenie casu na jednotlivu oazku
 

DeletedUser5683

Hosť
Skúsenosti so súťaží tu na fóre hovoria opak, hráči s nižším počtom bodov sa prestali snažiť a v súťaži pokračovali len tí, čo mali výhru na dosah. Ale archív súťaží je i pre teba k dispozícii, takže máš možnosť si staršie súťaže a diskusie k nim prejsť a prečítať komentáre.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore