Diskusia k súťaži "FAQ"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Máte nějaké otázky? :) Ptejte se, rádi vám odpovíme.

FoE Team.
 

DeletedUser

Hosť
kde sa tu dá hrať o tie diamanty v hre lebo to tu neviem nikde nájsť?
 

DeletedUser

Hosť
guliciak: Zdravím,
FAQ, neboli "často kladené otázky" je seznam otázek, na které se hráči často ptají a rovnou odpovědí na ně. Slouží k tomu, aby na časté dotazy nebyly neustále zakládány nová témata, ale aby si to hráči právě ve FAQ našli.

petercadca: Zdravím,
všechno máš popsáno v hlavním tématu soutěže: http://forum.sk.forgeofempires.com/showthread.php?554-Súťaž-o-najlepší-quot-FAQ-quot
Jednoduše řečeno - musíš sepsat minimálně 20 otázek (čím více, tím lépe) na které se hráči často ptají (inspiraci najdeš v sekci "Otázky a odpovede") a rovnou ke každé z nich napsat srozumitelnou a správnou odpověď. Pokud bude Tvůj FAQ kvalitní, máš šanci na výhru hezkého počtu damantů.
 

DeletedUser

Hosť
takze chcem sa zapojit do sutaze a FaQ su :
1.Prečo mi nechce nacitat moj ucet ?
2.Prečo sa mi neda dostat do kontinentu ... ?
3.Prečo mi nepripisalo dodavky?
4.Prečo mi nepripisalo mince?
5.Prečo
6.Prečo
7.Prečo
8.Prečo
9.Prečo
10.Prečo
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
mam zatial toto a este to dokoncim
 

DeletedUser

Hosť
Guliciak to nemas pisat do tohto topicu (tj. diskusia k FAQ) to je za 1. za 2. napis to az ked to bude hotove a za 3. tie otazky.. na ne musis vedet aj odpovedat :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Čo sa vám nepáči na súťaži, keď sa vás tak málo zapojilo ?
 

DeletedUser

Hosť
Ono bol dosť problém v tomto. Pretože množina možným a zároveň adekvátnych otázok je pomerne malá, bol napr. aj pre mňa osobne problém vymyslieť 20 otázok, ktoré patria naozaj medzi tie FAQ a nie sú to hocijaké otázky od veci, čo sa tu mihnú raz za uhorský rok prípadne vôbec. A potom tým, že tie množiny otázok dvoch ľudí by mali byť ideálne disjunktné, sa znižoval počet možných "riešení".
 

DeletedUser1834

Hosť
... aj pre mňa osobne problém vymyslieť 20 otázok, ktoré patria naozaj medzi tie FAQ. A potom ...by mali byť ideálne disjunktné, ..

Sa musim priznat ze som si musel vyhladat slovnik cudzich slov :)
Si zabil Equo, ze disjunktne a ani nevies ako si prisiel k 21. otazke do FAQ.
Ja som vedel preco si moj favorit >:)

FAQ, z anglického výrazu Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy aneb občas s mírně humorným nadechem u bratří za řekou Moravou, ČKD .
Ja myslim ze stacilo sa vcitit do roly prostacika co sa prave regol a nie snazit sa o Top rebricek. Ono je to velka chyba ked sam clovek poklada otazku za malichernu no pre cloviecika co s obavou klikol na cosi a oci vytrestene ma jako medved na Zahori.
Cakal som a dufal ze sa zapoja hlavne zacinajuci, no prave aj ked tak sa snazili podat heroicky vykon v podobe co najprofesionalnejsieho podania no vela x mi chybal pohlad toho co naozaj zacina.
A taky ten profik co sa ani nazapoti by zas nemal sa spoliehat co na fore ale pridat svoje poznatky cim by ohuril. Aj ked na ohurenie favorita som mal ...( 999 zajacovho kamarata)

A kto vlastne vyhral ? John Dee ??
Čo sa vám nepáči na súťaži, keď sa vás tak málo zapojilo ?

Ako malo ?
1x zlata
1x strieborna
1x bronzova
a nakoniec i zemiakova. Vsetky miesta na stupni vitazov obsadene .)

Co si moze clovek viacej zelat. Uz snad len daku maserku s Tchaiwanu a kubanske cigáro :eek:

Alebo zeby vinecko v krcme ? ... hen u radnice co mi stoji v Meste Diablovo pole ?
Joj, vsak i prasiatko bolo pecene na vyhlasovanie vysledku sutaze pripravene.

O´la
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nemyslím si, že by to mala byť súťaž. FAQ by sa malo robiť priebežne. Ak sa tá istá otázka objaví na fóre viac ako raz, bola by zaradená do FAQ.
 

DeletedUser2313

Hosť
vystížné Cossacks,
takto aktívneho na fóre si pamätám ešte jedného hráča , no ten už teraz vedie celé fórum a komunikuje so supportom. Vidieť ho len tak klábosiť na fóre to už absolútne nie. Len tak dalej Cossacks možno aj ty k tomu dopracuješ.
Aj ked na ohurenie favorita som mal ...( 999 zajacovho kamarata)
:D Si ma rozosmial :D
 

DeletedUser2313

Hosť
Nemyslím si, že by to mala byť súťaž. FAQ by sa malo robiť priebežne. Ak sa tá istá otázka objaví na fóre viac ako raz, bola by zaradená do FAQ.

U ostatných hier to tak často býva no toto je iná hra, iný moderátori, iný support
 

DeletedUser1834

Hosť
bude aaj vyhodnotenie abo sa to bali???

Ale ty zvedavec jeden, aj ked som neposlal sutazny FAQ predsa len ma zaujima ako to dopadlo :eek:
Keby si sa nudil tak pre istotu dam co bude asi aj odpovedou pre vsetkych co sa este nedostali k slovu ...

Vážení hráči, Pravidlá súťaže:
...
* víťaza určí Foe Team, ale prihliadneme k ankete hráčov
* Foe Team si vyhradzuje právo na pozmenenie súťaže alebo na jej úplné zrušenie

Odmeny (?):
1. miesto - 0 diamantov
2. miesto - 0 diamantov
3. miesto - 0 diamantov

Prajeme vám veľa dobrých nápadov na otázky!

S pozdravom,
Foe Team.

Troska som sa nechal uniest s poopravenim no realnym znenim .)


PS_1
:pre 999 zajacovho najlepsieho kamarata zo zahrady u lesa
Som rad ze si sio na mna spomenul ale nabuduce skus dat "REply" , bo to neni repelent aj ked na luke ci v lese si sa s tym nestretol, ledazeby medvedik dakych navstevnikov lese vyplasil a tam na pniku zabudnuty bol.

PS_2
Aspon zo slusnosti mohli kompetentny sa k sutazi vyjadrit aj ked :
Čo sa vám nepáči na súťaži, keď sa vás tak málo zapojilo ?

Mozno tuto spravicku chapat ako ze OFF

Ave v krcnicke u radnice v meste Diablovo pole, kde ranenych vojakov milosrdne sestry osetruju po bojoch tuhych.
...len lutujem ze neni som jednym z nich, bo jedna sestra milosrdna stoji za hriech .
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore