Diskusia Diskusia k súťaži "FoE puzzle"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Vážení hráči, tu môžete debatovať o všetkom možnom, čo sa týka súťaže FoE puzzle.

Váš Forge of Empires tím
 

juri01

Aktívny člen
V ktorej sekcii mám vytvoriť príspevok s odpoveďou?

A pri písaní správnej odpovede mám postupovať po riadkoch alebo po stĺpcoch?
 

DeletedUser5683

Hosť
Príspevky vytvárajte v sekcii FoE puzzle a poradie podľa priloženého obrázku:

postup_zadavania_cisiel.png
 

DeletedUser5785

Hosť
Hilde a Halvardovi sa musia veľmi páčiť spomienky na detstvo a mladosť, keď začínajú takto vyvádzať :) čo si myslíte, koľko obrázkov stihli poprehadzovať, než ich pristihli pri čine? podľa mňa to bolo určite viac ako jeden ;)
 

DeletedUser5954

Hosť
Hilde a Halvard to puzzle určite aj v spánku prehadzovali :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Ďakujem juri01 za blahoželanie a ospravedlňujem sa za pracovné zaneprázdnenie. Súťaž som predĺžil ešte dnešný deň a vyhodnotenie bude zajtra o 15.00 hodine. Ďakujem za pochopenie!
 

juri01

Aktívny člen
Ja si myslím, že slabú účasť v súťaži treba pripísať tomu, že oznam o konaní súťaže nebol zverejnený v samotnej hre. A pre mnohých, ktorí sa o súťaži dozvedeli na druhý, či tretí deň od zadania, už nemalo veľký význam zapojiť sa, keďže bola zameraná na rýchlosť.

Mirko, ty si mal napísať nejaký zaujímavý príspevok sem do diskusie a mal by si aspoň 100 diamantov :p
 

DeletedUser5138

Hosť
nemala by sutaz splnat nejake podmienky aby mohla byt oznacena ako sutaz? ucast 5 ludi a odmenim 4 je urcite skvely napad, nabuduce rozdajte diamanty prvym 5 random hracom, velmi pochybna sutaz, velmi pochybne podmienky, este porozmyslam ci sa budem stazovat, inak by mala by mala byt "sutaz" zrusena pre nezaujem a nerozdavat diamanty svojim kamarom, toto je moj posledny prispevok a keci typu ze kazdy sa mohol zucastnit na mrtvom fore su scestne, cya
 

juri01

Aktívny člen
nemala by sutaz splnat nejake podmienky aby mohla byt oznacena ako sutaz? ucast 5 ludi a odmenim 4 je urcite skvely napad, nabuduce rozdajte diamanty prvym 5 random hracom, velmi pochybna sutaz, velmi pochybne podmienky, este porozmyslam ci sa budem stazovat, inak by mala by mala byt "sutaz" zrusena pre nezaujem a nerozdavat diamanty svojim kamarom, toto je moj posledny prispevok a keci typu ze kazdy sa mohol zucastnit na mrtvom fore su scestne, cya
Nevieme (zatiaľ) koľko ľudí sa zúčastnilo, uvidíme keď budú sprístupnené odpovede. Ja som sa o súťaži dozvedel pri náhodnej návšteve fóra asi pol hodinu po jej zadaní.
 

DeletedUser

Hosť
Je to sprostost sa aj zapájať do takejto sutaze ide o rýchlosť teda ten co sa o tom dozvedel po hodine od zadania uz sa nemalo zmysel zapájať... A ked bola slabá účasť tak sa mala zrušiť. Som zvedavý ako to dopadne. A kto vie ci bolo vsetko s kostolným poriadkom...
 

juri01

Aktívny člen
Prečo by to bola sprostosť? Sú rôzne zamerané súťaže a asi aj zámerne to nezverejnili v hre, aby súťaž bola len pre tých, čo chodia na fórum.
 

DeletedUser5683

Hosť
Ja si myslím, že slabú účasť v súťaži treba pripísať tomu, že oznam o konaní súťaže nebol zverejnený v samotnej hre. A pre mnohých, ktorí sa o súťaži dozvedeli na druhý, či tretí deň od zadania, už nemalo veľký význam zapojiť sa, keďže bola zameraná na rýchlosť.

Mirko, ty si mal napísať nejaký zaujímavý príspevok sem do diskusie a mal by si aspoň 100 diamantov :p

O tom, čo sa zverejní v samotnej hre rozhoduje výhradne Community Manager. Ak rozhodol, že súťaž nevyhlási, asi mal na to vážne dôvody. Možno chcel vidieť koľko ľudí sa do súťaže zapojí bez vyhlásenia v hre a tým porovnať účasť. Avšak nijako to neospravedlňuje hráčov, nakoľko sledovať dianie na fóre je ich výhodou v hre.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore