Diskusia Diskusia k súťaži "FoE puzzle"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
nemala by sutaz splnat nejake podmienky aby mohla byt oznacena ako sutaz? ucast 5 ludi a odmenim 4 je urcite skvely napad, nabuduce rozdajte diamanty prvym 5 random hracom, velmi pochybna sutaz, velmi pochybne podmienky, este porozmyslam ci sa budem stazovat, inak by mala by mala byt "sutaz" zrusena pre nezaujem a nerozdavat diamanty svojim kamarom, toto je moj posledny prispevok a keci typu ze kazdy sa mohol zucastnit na mrtvom fore su scestne, cya

Do vyhlásenia výsledkov nikto nenamietal nič proti zadaniu pravidiel zo strany hráčov. Ak súťaž označuješ za pochybnú i jej pravidlá tiež, tak vysvetli z čoho tentokrát obviňuješ členov FoE tímu. Ale ubezpečujem hráčov, že diamanty sa nerozdávajú kamarátom, ale výhradne hráčom, ktorí chodia na fórum pravidelne a snažia sa sledovať dianie na ňom častejšie ako raz za týždeň.
 

DeletedUser5683

Hosť
Je to sprostost sa aj zapájať do takejto sutaze ide o rýchlosť teda ten co sa o tom dozvedel po hodine od zadania uz sa nemalo zmysel zapájať... A ked bola slabá účasť tak sa mala zrušiť. Som zvedavý ako to dopadne. A kto vie ci bolo vsetko s kostolným poriadkom...

O budúcich súťažiach a účasti na nich sa môžeme baviť a diskutovať. Ak by sa táto súťaž zrušila, vieme si tipnúť koľko nenávistných príspevkov by tu zase bolo, prečo sme súťaž zrušili a neumožnili hráčom získať diamanty. To či je sprostosť sa do súťaží zapájať, je na tebe, raz ide o rýchlosť, druhý krát o dobrý nápad alebo zaujímavé grafické spracovanie. Nejde v súťažiach vždy "čisto" o rýchlosť. Poznámka o tom
ci bolo vsetko s kostolným poriadkom
je obvinenie, ktoré sa nezakladá na žiadnych irelevantných faktoch. Som zvedavý, či by si Mirko niečo podobné napísal, ak by si bol medzi výhercami i ty. Hm?
 

DeletedUser5954

Hosť
Pekný upršaný deň prajem, už bolo vyhlásenie výhercov? :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Sám som požiadal Community Managera o preverenie môjho postupu pri vyhlásení súťaže, jej priebehu a následne pri vyhlasovaní víťazov, či som z objektívneho hľadiska nepochybil, aby bola 100% istota, že som niečo nezanedbal. S istotou viem, že som konal v súlade s dobrým úmyslom, ale prešetrenie potrebujem pre svoj osobný pocit. Toto prešetrenie bude chvíľu trvať, preto sa za zdržanie ospravedlňujeme.
 

DeletedUser5954

Hosť
Aha a kde nájdem tabuľku výhercov? - výhercom gratulujem :) i keď netuším to vyhral :D
 

DeletedUser5785

Hosť
Juri, to ti presne povedat neviem :(, ale zrejme len o vlasok
 

DeletedUser4

Hosť
Zo skúsenosti z iných hier od InnoGames nemám vedomosť, žeby všetky fórum súťaže o hernú menu (Diamanty) boli vždy vyhlasované formou InGame oznámenia (to za môjho vedenia tu bolo vždy pravidlom a aj väčšinu času to rovnako ostane). Ako už spomenul moderátor vyššie. Jednalo sa o preverenie si účasti aktívnych užívateľov fóra. Súťaž mala presne stanovený začiatok(ktorý sa nezhodoval s dátum uverejnenia tejto súťaže.) Vzhľadom na jej jednoduchosť bolo všetko v súlade s "dobrými mravmi". Chápem rozhorčenie niektorých ľudí, avšak na druhej strane by sa mohli sťažovať hráči, ktorí by prípadné herné oznámenie "zachytili" príliš neskoro. V InnoGames vyhlasujeme množstvo FB súťaží, kde je potrebné poväčšine dať Like a komentovať. Následne je to iba o náhodnom "žrebe" správcov tej-ktorej jazykovej mutácie FB. My ako pomerne nový tím (vzhľadom k veku hry) sa snažíme každý mesiac prinášať hráčom pravidelné súťaže a rovnako mnohokrát odmeňujeme a motivujeme užívateľov k súťaženiu nie len získaním "malého počtu" Diamantov, ale rovnako širokou škálou odmenených.
 

DeletedUser5683

Hosť
Poprosíme o trpezlivosť, požiadal som Community Managera o prešetrenie súťaže.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore