• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia k súťaži "Fragmenty mesta"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Vo vyhlásení výsledkov vidíš akou postupnosťou sa bude pokračovať v prípade rozstrelu, preto som dal odkaz na výsledky.
 

DeletedUser5364

Hosť
O.K. súťaž bola oficialne ukončena 27.2. o 04:15h vysledky boli vyhotovene vo vecernych hodinach a napisane ze zhodujuce sa miesta budu superit v rozstreli,,vsetko je Oukej a spravodlive,aj ze bude 11.fragment ukazany do 24h od oficialneho ukoncenia...ne nečakal som takyto pristup,,bohužial toto je podpasovka a trochu neludske..ked ze sa jednalo iba o dvoch hracov ,malo to byt v rychlom procese a nie aby clovek cakal fakt tych 24h nachlp presne,,ako prepáč Jooguda ale som len clovek a moje telo jednoducho uz nevladze dalej cakat do neviem kolkej rannej hodiny...Tome ten nema asi problem ,zrejme ma dobreho lekárnika co predpisuje zazracny zivotabudic...Apelujem na ludskost a normalnu zabavnu hru ,kde maju obaja sancu a nie tu slyntat na klavesnicu preto že už aj ked toto pisem ...nevnimam a meliem s posledneho,,,neakceptiujem tento ROZSTREL za pravoplatny ked ze to neniiii v ludskych moznostiach hrat o to prve miesto..trochu ohladu na sutaziacichby neuskodilo..totomala byt vecerna rychlofka a nie muka s nulovou sancou..bolo by spravodlive to zopakovat v normalny cas ked tu budu obaja a kto skor vylusti ten ma prve miesto,tak ako bolo spominane predtym,ze pri zhode sa da urcity pocet fragmentov a kto ich rychlejsie vsetky rozlusti a prv odpovie je vitaz..to je odo mna vsetko,,dobrunocprajem a zdravy rozum ,ani neviem co sompisal na zaciatku tejto eseje...smajlik
 

DeletedUser5364

Hosť
ešte som sa bol vycikať..tak este pridam, tak že najlepšie bude stanovit realny cas kedy sa tu mi sokovia o prvenstvo stretneme,potvrdime ze sme tu..da sa nejaky pocet fragmentov (5-10) to je fuk a kto ich prvy vylusti a prvy spravne odpovie tak vyhrava,,to je Fair-play,kym hralo potencionalne stovka hracov ,casove nahodnosti boli v poriadku ale tu sa jedna o dvoch sutaziacich co malo prebehnut v jeden vecer a sutaz ukoncena..toto neni ani fair-play a ani v moznostiach ludskeho organizmu...
p.s. Ano Mirko najrdlhsia veta ,prekonal som ta smajlik idem do vecnych lovist lebo uz mi jeaj zlestej unavy smutny smajlik
 

DeletedUser

Hosť
ešte som sa bol vycikať..tak este pridam, tak že najlepšie bude stanovit realny cas kedy sa tu mi sokovia o prvenstvo stretneme,potvrdime ze sme tu..da sa nejaky pocet fragmentov (5-10) to je fuk a kto ich prvy vylusti a prvy spravne odpovie tak vyhrava,,to je Fair-play,kym hralo potencionalne stovka hracov ,casove nahodnosti boli v poriadku ale tu sa jedna o dvoch sutaziacich co malo prebehnut v jeden vecer a sutaz ukoncena..toto neni ani fair-play a ani v moznostiach ludskeho organizmu...
p.s. Ano Mirko najrdlhsia veta ,prekonal som ta smajlik idem do vecnych lovist lebo uz mi jeaj zlestej unavy smutny smajlik
Ty si už ozaj poriadne unavený keď tu spomínaš vetu na ktorú som aj ja sám zabudol. Morphium možno máš pravdu ze by boli fair-play že by sa zverejnil niekedy večer alebo cezden ten fragment... Aj keď som troska aj ja nadával na súťaž nakoniec veď to je iba hra ani ja som nevyhral bol som jednoducho pomali... Tak sa tu toľko nesťažuj buď to vydržať až do konca alebo sa zmier s tým že budeš druhý. Máš na výber tak mi potom napis čo si si vybral.
A všetkým prajem pekne utorkové ráno.
 

DeletedUser5364

Hosť
mne ne
Ty si už ozaj poriadne unavený keď tu spomínaš vetu na ktorú som aj ja sám zabudol. Morphium možno máš pravdu ze by boli fair-play že by sa zverejnil niekedy večer alebo cezden ten fragment... Aj keď som troska aj ja nadával na súťaž nakoniec veď to je iba hra ani ja som nevyhral bol som jednoducho pomali... Tak sa tu toľko nesťažuj buď to vydržať až do konca alebo sa zmier s tým že budeš druhý. Máš na výber tak mi potom napis čo si si vybral.
A všetkým prajem pekne utorkové ráno.
mne nejde o tych 300diamantov ja som tuto sutaz nehral len koli vyhre ale koli zabave,mne ide o princip rozstrelu,jj uz som nezvladal tu byt..
 

DeletedUser5364

Hosť
Ty si už ozaj poriadne unavený keď tu spomínaš vetu na ktorú som aj ja sám zabudol. Morphium možno máš pravdu ze by boli fair-play že by sa zverejnil niekedy večer alebo cezden ten fragment... Aj keď som troska aj ja nadával na súťaž nakoniec veď to je iba hra ani ja som nevyhral bol som jednoducho pomali... Tak sa tu toľko nesťažuj buď to vydržať až do konca alebo sa zmier s tým že budeš druhý. Máš na výber tak mi potom napis čo si si vybral.
A všetkým prajem pekne utorkové ráno.
A Mirko chcel som si užiť záverečne finále ...bez ohladu na výsledky ,SÚŤAŽ bola super,bavila ma,nečakal som vôbec že skončím na 1.mieste už toto je pre mňa obrovský úspech a aj keď skončím druhy tak sa bude náramne tešiť s odmeny ,s výhry ,,ja som si chcel fakt len užiť finálny súboj ale toto bolo mimo mojich možností...a trochu mimo fair-play...ale čo už..trochu ma to sklamalo :(
 

jmalachi

Aktívny člen
:Dnič v zlom len táká pripomienka....ty moj kvet (to sa hádam môže napísať...:)..tolko náreku od výhercu za to že vyhral niečo ..ale málo..ak nie viac..:D...len tak na mardžo...kde je tá šikovnost čo tu "niekto "spomínal?..citujem..:)..." kurňa už prestaňte vymýšľať hlúposti ľudkovia milí,pravidla sú stanovené,keď sa niekomu nepáči tak nech sa nehrá.ide tu o šikovnosť a viac menej tu ide o zábavu"..:D...:) alebo :"je spravodlivé neudávať fixný čas"...:D...či:"milujem výzvy, zbožňujem súťaže a táto súťaž je perfektná."...zrazu je všetko inak?..či...ved je to len hra :D..a možno budú aj dalšie ...kde sa zase týždeň niektorý nevyspia..ale nik vás do toho nenúti.:D..či?..a v konečnom dôsledku niekto urobí súťaž a stanoví podmieky,ktoré sa potom dodatočne môžu zmenit ..ale od toho je autor tu,ten si to vymyslel,ten si to spravuje ,ten vypláca výhry...ked chcete urobte tiež hru a stanovte si vlastné pravidlá...tiež som nevyhral a pár krát som tu bol aj do 3tej rána...no bóže...nabudúce(ak nejaké bude ) budú pravidlá možno prívetivejšie ku mne a budem mať viac štastia..a ked nie tak nie ..no bóže......ale rozprúdilo sa to tu dobre.:D..no dohovoril som..hawk..:D.zdraviu zdar a nervom zvlášť.
 

DeletedUser5364

Hosť
:Dnič v zlom len táká pripomienka....ty moj kvet (to sa hádam môže napísať...:)..tolko náreku od výhercu za to že vyhral niečo ..ale málo..ak nie viac..:D...len tak na mardžo...kde je tá šikovnost čo tu "niekto "spomínal?..citujem..:)..." kurňa už prestaňte vymýšľať hlúposti ľudkovia milí,pravidla sú stanovené,keď sa niekomu nepáči tak nech sa nehrá.ide tu o šikovnosť a viac menej tu ide o zábavu"..:D...:) alebo :"je spravodlivé neudávať fixný čas"...:D...či:"milujem výzvy, zbožňujem súťaže a táto súťaž je perfektná."...zrazu je všetko inak?..či...ved je to len hra :D..a možno budú aj dalšie ...kde sa zase týždeň niektorý nevyspia..ale nik vás do toho nenúti.:D..či?..a v konečnom dôsledku niekto urobí súťaž a stanoví podmieky,ktoré sa potom dodatočne môžu zmenit ..ale od toho je autor tu,ten si to vymyslel,ten si to spravuje ,ten vypláca výhry...ked chcete urobte tiež hru a stanovte si vlastné pravidlá...tiež som nevyhral a pár krát som tu bol aj do 3tej rána...no bóže...nabudúce(ak nejaké bude ) budú pravidlá možno prívetivejšie ku mne a budem mať viac štastia..a ked nie tak nie ..no bóže......ale rozprúdilo sa to tu dobre.:D..no dohovoril som..hawk..:D.zdraviu zdar a nervom zvlášť.
ake náreky vo*e ,aj si cital co som pisal? najprv si precitaj podstatu textu potom sa tu ohanaj ...
 

DeletedUser5726

Hosť
morphik co sa stazujes ked som ja hovoril o case si sa prvy do mna obuval nastavili sutaz tak to uz je jedno na zadavatelovi kedy da dalsi fragment bolo napisane ze bude rostrel do 24 hodin a to splnili takze neplac aspon a zrazu chces apelovat na ludskost ked sa jedna o prve miesto a neverim ze tu bolo 190 navstevnikov co si dal screen vtedy.
 

DeletedUser4788

Hosť
A Mirko chcel som si užiť záverečne finále ...bez ohladu na výsledky ,SÚŤAŽ bola super,bavila ma,nečakal som vôbec že skončím na 1.mieste už toto je pre mňa obrovský úspech a aj keď skončím druhy tak sa bude náramne tešiť s odmeny ,s výhry ,,ja som si chcel fakt len užiť finálny súboj ale toto bolo mimo mojich možností...a trochu mimo fair-play...ale čo už..trochu ma to sklamalo :(
ake náreky vo*e ,aj si cital co som pisal? najprv si precitaj podstatu textu potom sa tu ohanaj ...


necakal som ze skoncim na prvom mieste :confused: ty v*le a sedel si tu 0-24 a to o pol tretej rano pisal ked kazda dusa spala :confused: za 300 diamantov ? ved preto si aj JEDNICKA ! Tak na co sa stazujes ? Fair-play ??? ved ti nevies ani priatelstvo co je poriadne :confused: okrem svojich zaujmov ...
 

DeletedUser5364

Hosť
Kamarádek sa musel ozvať :) Buď rád že sem nezverejním tvoje správy čo si mi posielal,BAN istý tak daj pokoj Hit.
 

DeletedUser4788

Hosť
zverejni , kludne ! Aj ban v hre nech mam na vsetkych 3 svetoch , je mi to jedno . Neriesim to . Svoju hrdost mam !!!
 

DeletedUser5364

Hosť
morphik co sa stazujes ked som ja hovoril o case si sa prvy do mna obuval nastavili sutaz tak to uz je jedno na zadavatelovi kedy da dalsi fragment bolo napisane ze bude rostrel do 24 hodin a to splnili takze neplac aspon a zrazu chces apelovat na ludskost ked sa jedna o prve miesto a neverim ze tu bolo 190 navstevnikov co si dal screen vtedy.
Taaaak a teraz žiarlivky do mňa :D:D:D
1.Kde som sa sťažoval,len som pisal že už nevládzem a že keď hralo 100ka hráčov tak to bolo oukej,,rozstrel som si predstavoval inak a zábavnejšie ale nikde som si nesťažoval ani nenariekal ,len čistý názor unaveneho človiečika :)
2.Keby čitaš všetko a nie len čo chceš a prekrucuješ ako sa ti to hodi tak sa dočítaš že som pisal ohladne súťaže : nečakal som že sa niekde umiestnim ,pár krát sa mi podarilo chtit dobre bodove miesto ,keby som nemal chripku tak sa nikde ani neumiestnim :rolleyes: so súťažov som bol spokojny a pačila sa mi ,len som si predstavoval inak finale a 1. soom určite není ;) dalej som písal že sa naramne tešim aj z druheho miesta ;)
radšej čitajte všetko ked sa chcete oháááňať ,lebo len Trollujete :p
 

DeletedUser5683

Hosť
V súťažiach tohoto typu je často problém, aby ste niekomu neukrivdili práve s tým, že na fórko dáte súťažnú úlohu v čase, keď tu ten užívateľ nie je alebo tento je v škole a v práci. Ale priznajme sa, súťaže sú od toho, aby prilákalo čo najviac ľudí na fórum a bola pri nich zábava. Všetky aspekty táto súťaž mala a splnila, len ma mrzí, že na konci pri rozstrele, chýbala tá zábava. Ste za to, aby sa rozstrel opakoval v rozumný čas?
 

DeletedUser4788

Hosť
V súťažiach tohoto typu je často problém, aby ste niekomu neukrivdili práve s tým, že na fórko dáte súťažnú úlohu v čase, keď tu ten užívateľ nie je alebo tento je v škole a v práci. Ale priznajme sa, súťaže sú od toho, aby prilákalo čo najviac ľudí na fórum a bola pri nich zábava. Všetky aspekty táto súťaž mala a splnila, len ma mrzí, že na konci pri rozstrele, chýbala tá zábava. Ste za to, aby sa rozstrel opakoval v rozumný čas?

ano , prilakalo ! A nie tym ze chory skolak tu sedi 0-24 a berie vsetky odmeny a potom sa stazuje ze to je tazke ! Dajte tam trosku aj peper nech je ta hra aj narocna myslou ( premislat ) a nie hop cup a mam to . LG games . Rozumny cas je den .
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore