Diskusia Diskusia k súťaži "Fragmenty mesta"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Určite v budúcnosti budú súťaže typu na premýšľanie alebo precvičenie pozornosti, táto bola na rýchlu reakciu v každom čase.
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj môžem sa spýta ako budú diamanty pridané na účet budete nás kontaktovať? Alebo ako? Ďakujem
 

DeletedUser5416

Hosť
Aj takto oficiálne by som sa chcel poďakovať organizátorom za túto súťaž, bolo to príjemné spestrenie hrania :) Za seba musím povedať, že pár krát som mal veľké šťastie, že som sa prihlásil práve keď sa zadala úloha, ale niekoľko hodín (OK, niekoľko viac hodín) som si tu aj poctivo odsedel :) Morphiovi gratulujem, aj keď sa rozstrel podaril až na druhý krát, nakoniec stál za to :) A tak isto veľmi chválim rozhodnutie organizátorov odmeniť nakoniec viacerých hráčov. Teším sa na ďalšiu súťaž :)
 

DeletedUser5682

Hosť
Ehm, ako ste urcovali poradie (4-6)?
Nakolko miesta 4. - 10. maju rovnake pocty bodov...
 

DeletedUser5683

Hosť
Poradie sa určovalo podľa počtu bodov, v prípade, že mali viacerí užívatelia rovnakí počet bodov, smerodajný bol čas zaslania správnej odpovede. Neviem, kde si zobral, že od 4. miesta po 10.miesto, majú súťažiaci rovnaký počet bodov. Pozri ešte raz Konečné vyhlásenie víťazov. Sám prídeš na to, že juri01 na 4. mieste má 20 bodov, na 5. a 6. mieste zhodne po 15 bodoch a súťažiaci od miesta 7 až ppo 9, majú zhodne po 13 bodoch a súťažiaci na 10. mieste má 12 bodov.
 

DeletedUser

Hosť
Chcem sa spýtať diamanty už boli pridané na účty výhercov?? Winy mi napísal že diamanty mi boli už pridané ale nemám ich mal som len množstvo ktoré som nazbieral za poslednú dobu teda 60 diamantov. Takže mám ešte počkať alebo ako?
 

DeletedUser5364

Hosť
A dal si správny nick? či si neurobil radosť niekomu inému :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Vydržal by som Mirko a nerobil by som unáhlené závery
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore