• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia k súťaži "Jablčná pátračka"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Včera sa vyhlásila súťaž a začali sme prvým dňom, takže platí odkaz na tému, kde nájdete jablko s popisom 1. deň, dnes budeme pokračovať s druhým dňom, tak budeme hľadať jabĺčko s popisom 2. deň. Každý deň pridáme jedno jablko, takže nakoniec bude 9 jabĺk s textom o aký deň ide. Žiadne iné jablká nie sú súčasťou súťaže!
 

uhe83

Aktívny člen
sakra, dnes si to tou basnickou dobre zamotal, vcera to islo lahko dnes tu sedim hodku a nic :D :D :D
ale sranda aspon.. vonku na pecko pocasie takze je co robit :)
 

DeletedUser4

Hosť
tak tym padom je tych jablk viac dakujem
Samozrejme našim cieľom bolo vylúčiť a predísť "zbytočným" pátraniam. Keďže ako vieme na fóre je samotných symbolov jabĺčok mnoho(či už v samotnej udalosti a podobne) a preto je veďla každého jabĺčka napísané aj 1.Deň 2.Deň atď. Zároveň to znie aj logicky, keďže tu máme vytvárané súťažné témy, kde je potrebné vkladať linky iba za daný deň(na základe toho my ako tým vieme dokonale obodovať človeka za daný deň).
 

DeletedUser5918

Hosť
som zvedavi ci aspon dvaja ludia na konci sutaze najdu vsetky jablcka :D akoze halo toto je trosku tazke pre nas intelektualov :D ale chvalim aspon to ze sa zmenilo od minulej sutaze to ze to nezatvarate po kazdom dni ;)
 

DeletedUser5918

Hosť
privital by som neaky iny druh indicie ako len basnicky , my co vieme vypocitat spamati napr 6 odmocninu z tristodvadsatsesttisicstyrystoosem , napr neake suradnice urkyte v neakej rovnici :D
 

DeletedUser5918

Hosť
akoze fajn toto , viem aj odpoved na basnicku co je ukryta v nej a nikde nemozem najst taku temu kde by mohlo byt to jablko fakt super toto :D :D ...mozno to admin zmazal ked ma tu vidi :D :D
 

DeletedUser5682

Hosť
Palec hore za tuto sutaz, po dlhsej dobe pravidelne sledujem forum...som netusil, kolko roznych postov sa tu nachadza :)
 

uhe83

Aktívny člen
Jooguda...
dnes sa nam nejak flakas s novym zadanim :D :D :D
nie, nic v zlom..
len od siedmej neustale refresh za refreshom :D
 

uhe83

Aktívny člen
som zvedavi ci aspon dvaja ludia na konci sutaze najdu vsetky jablcka :D akoze halo toto je trosku tazke pre nas intelektualov :D ale chvalim aspon to ze sa zmenilo od minulej sutaze to ze to nezatvarate po kazdom dni ;)

tak myslim, ze zatial ich bude urcite viac ako dvaja...
nejake problemy s hladanim nemam, teda az na druhu sa mi zda, tam som hladal do druheho dna, lebo ma stvalo, ze ho neviem najst :D
no podarilo sa zatial vzdy..

takze treba nabrat energy a chut a najdes vsetky jablcka
 

DeletedUser6207

Hosť
tak myslim, ze zatial ich bude urcite viac ako dvaja...
nejake problemy s hladanim nemam, teda az na druhu sa mi zda, tam som hladal do druheho dna, lebo ma stvalo, ze ho neviem najst :D
no podarilo sa zatial vzdy..

takze treba nabrat energy a chut a najdes vsetky jablcka

Aj ja som mala z druhou problem ale inak celkom v pohode. A to sa neda povedat ze som na fore zbehla. FoE hram asi mesiac
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore