Diskusia Diskusia k súťaži "Jablčná pátračka"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

uhe83

Aktívny člen
pekne, mne sa už hlava motá, ale dám tomu ešte pol hodinku :)
po pravde ak sa prilis snazis, nenajdes, ja som tak v druhom kole prestal, lebo som bol unaveny a na druhy den som ho nasiel behom chvile..
ale dnes to bolo nie az tak narocne, ale tak treba zapojit fantaziu a doslova postupovat podla indicii
 

uhe83

Aktívny člen
dám tomu ešte zajtra šancu, som si istý v ktorej téme by to malo byť, ale neviem to nájsť :D je dôležitý dátum kedy benedikt rezignoval či ani nie?
rad by som odpovedal na dotaz, ale to by sa napovedalo a ptm by to nebolo take, ako ked to najdes sam...
ta "radost" ked to zvladnes, je super ...
 

uhe83

Aktívny člen
dám tomu ešte zajtra šancu, som si istý v ktorej téme by to malo byť, ale neviem to nájsť :D je dôležitý dátum kedy benedikt rezignoval či ani nie?
ale aby sa nepovedalo
..
.
ak ides riadok po riadku, najdes to hned, mne to trvalo chvilu, len zadanie nabehlo, akurat, ked som si bol zapalit, takze som chvilku meskal...
 

tyraell

Člen
ale aby sa nepovedalo
..
.
ak ides riadok po riadku, najdes to hned, mne to trvalo chvilu, len zadanie nabehlo, akurat, ked som si bol zapalit, takze som chvilku meskal...
dal som to :D mal si pravdu, včera mi to nemyslelo, ani ráno, skúsil som to teraz ešte raz a na prvú šupu,nechápem že som to nedal skôr :D
 

uhe83

Aktívny člen
dal som to :D mal si pravdu, včera mi to nemyslelo, ani ráno, skúsil som to teraz ešte raz a na prvú šupu,nechápem že som to nedal skôr :D
ved o tom hovorim..to iste sa mi stalo pri druhej úlohe...
som uz myslel,že to nedam..hlava z rannej aj bolela..unaveny...
tak som na druhy den skúsil a hned skoro som to nasiel...
preto som ti naoisal,nech tomu das sancu
 

uhe83

Aktívny člen
tak dnes si mi zamotal hlavu toľkými info..
a keďže som na poobednej,...este horšia kombinácia...
keby je viac casu najdem skor..
ale zadarilo sa..
 

uhe83

Aktívny člen
Tak dnes si mi asi vyrazil rozmysslacie poistky...
nejak sa neviem zorienovat kde a co najst :D
 

uhe83

Aktívny člen
A ako ? už máš? ja som to našiel relatívne rýchlo, ale zameral som sa iba na jednu vec a podľa nej som to našiel... mal som štastie :)
po pravde...
teraz som presiel to iste ako vcera a hned som to nasiel...
este v robote som tu sekciu prechadzal asi 3x a uz viem preco som to nenasiel... pozeral som vacsinu doby cez telefon a obrazok jablcka bol primaly, aby som si ho hned vsimol, teraz som to iste spravil na telefone a nasiel som hned
 

uhe83

Aktívny člen
A ako ? už máš? ja som to našiel relatívne rýchlo, ale zameral som sa iba na jednu vec a podľa nej som to našiel... mal som štastie :)
ale nechapem, vcera som toto forum presiel asi medzi prvymi a nie raz.. no co uz... aspon mam 100% uspesnost v hladani,to mi staci, aj ked o bodove umiestnenie pochybujem, ale aspon pocit, ze som to zvladol :)
 

uhe83

Aktívny člen
takze tu by som dal malu pripomienku.
ci sťažnosť...
všetky az na toro boli jedna veľkosť a teraz by som to na telefone musel lipou hľadať...

a nie stale moze byt človek pripojený na notasi,ci kde...
ale jablko o tak malých rozmeroch sa hľadá ako ihla v kope sena doslova...
a to nemam nejak maly display
 

uhe83

Aktívny člen
po pravde...
teraz som presiel to iste ako vcera a hned som to nasiel...
este v robote som tu sekciu prechadzal asi 3x a uz viem preco som to nenasiel... pozeral som vacsinu doby cez telefon a obrazok jablcka bol primaly, aby som si ho hned vsimol, teraz som to iste spravil na telefone a nasiel som hned
malo byt teraz som zo prešiel na notebooku a hned som nasiel
takze relatívny cas by bol do 10 minut
 

DeletedUser6207

Hosť
Ja som hladala len na mobile ale tiez som mala asi stastie a bystre oko lebo inak by som to nedala....
 

uhe83

Aktívny člen
Ja som hladala len na mobile ale tiez som mala asi stastie a bystre oko lebo inak by som to nedala....
po siedmej sem nahodím obrázok,aby ste videli ako to je vidiet u mna a ani bystré oko by mi nepomohlo....keby neviem kde hľadať,tak by som to ani teraz nevidel...
no masiel som :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore