Diskusia Diskusia k súťaži "Jablčná pátračka"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Vážení hráči,

pokiaľ máte nejaké otázky k súťaži, sem s nimi. Radi vám ich zodpovieme ... .-)

Váš,
FoE Team
 

DeletedUser5954

Hosť
Držím palce súťažiacim snáď budete mať trpezlivosť :)
 

DeletedUser6207

Hosť
Ahojte....pre istotu sa spytam ci som to pochopila spravne, nech mi neutekaju body....staci napisat len URL odkaz alebo aj neaky iny koment k tomu?
Dakujem
 

DeletedUser6239

Hosť
ja sa chcem spytat to jablcko je skryty v tychto sekciach: zakladne informacie herny svety archiv a podobne? ci inde. dakujem za odpoved
 

DeletedUser5683

Hosť
jablčko je skryté kdekoľvek na tomto našom fóre v sekcii alebo v téme...
 

DeletedUser5683

Hosť
Áno, treba ho skopírovať do témy 1. deň a nevytvárať novú tému. Téma je moderovaná, preto do skončenia súťaže neuvidíte odpovede ostatných súťažiacich.
 

DeletedUser6239

Hosť
a date aj vediet ze sme spravne odpovedali, bo uz dlhsi cas to vypisuje v teme 1den ze caka na schvalenie od moderatora
 

DeletedUser4

Hosť
Bodová tabuľka bude uverejnená až po skončení súťaže.
 

DeletedUser6239

Hosť
Tych jablcok je viac a jedno je spravne ked je v pravidlach to bodovanie podla spravnej odpovedi.dakujem za odpoved.
 

DeletedUser5785

Hosť
Aby ste rozpoznali jabĺčka na daný deň, umiestnili sme do obrázku číslovku o aký deň ide, aby ste vedeli v ktorej téme nájdete konkrétne jabĺčko, nakoľko všetky dni v súťaži budú otvorené pre vaše odpovede po celý čas priebehu súťaže. Takže môžete kedykoľvek pridávať svoje odpovede v podobe URL odkazov do ktoréhokoľvek súťažného dňa!
Každý deň bude správne jedno jabĺčko s príslušnou číslovkou
 

DeletedUser6239

Hosť
No ja som jablcko nasiel aj ten popis tu je bolo ale v jablcku ani vedla neho nebola ziadna cislovka 1. Pouzivam mozillu.je to nou ze neukazala cislovku 1??
 

DeletedUser4

Hosť
Vedľa samotného Jablka musí byť napísané aj 1.DEŇ a podobe. Inak to neplatí :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore