Diskusia Diskusia k súťaži "Jablčná pátračka"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

uhe83

Aktívny člen
kto by to tam hľadal,keby nevie,že je to tam :D
ale hlavná vec,že sa naslo to posledné jabĺčko
 

tyraell

Člen
tak vidíš, ešte si aj skončil tretí :) gratulujem
inak ako funguje odovzdanie cien? dačo som dokonca vyhral aj ja ;-)
 

DeletedUser5682

Hosť
Tak ma vyhlasenie vysledkov naramne potesilo (ani som si neuvedomil, ze uz bude sutaz koncit) a konecne sa moja snaha odrazila aj na vysledku :)
Este raz dakujem za tuto sutaz!
 

uhe83

Aktívny člen
tak vidíš, ešte si aj skončil tretí :) gratulujem
inak ako funguje odovzdanie cien? dačo som dokonca vyhral aj ja ;-)
ach..som prijemne prekvapený...
skoda toho posledneho dna.. Keby to pozeram doma a nie na tel,ked mam poobednu.. Snad by bolo lepsie..
ale aj tak som rad,že som sa umiestnil...
a GRATULUJEM všetkým,zucatnenym a hlavne za tak zabavnu súťaž.. .obcas potrapila,ale hlavne gratulácia za súťaž :)
 

DeletedUser6189

Hosť
Ahojte,mne sa tiez lubila sutaz,len som nepochopil bodovanie na zaciatku takze som sa nesnazil hned od 19:00. ani som nemal moc sancu,vtedy kupem maleho :) ale som nasiel vsetko,a este sa mi podarilo dostat na 1.o miesto :)

moja prva hra.

diky
 

tyraell

Člen
to ani ja, ale bola to prvá súťaž, takže na budúce budem vedieť :D keby som pochopil že rozhoduje čas, hľadal by som hneď po zadaní :)
 

DeletedUser6239

Hosť
ja sa chcem spytam ze preco som doslal kazdy den len po 6 bodov ked som spravne odpovedal??? dakujem za odpoved
 

uhe83

Aktívny člen
ja sa chcem spytam ze preco som doslal kazdy den len po 6 bodov ked som spravne odpovedal??? dakujem za odpoved

kvoli tomuto
Bodovanie:

Prvá správna odpoveď = 10 bodov
Druhá správna odpoveď = 9 bodov
Tretia správna odpoveď = 8 bodov
Štvrtá správna odpoveď = 7 bodov
Všetky ostatné správne odpovede = 6 bodov

ak ste spravne pochopili zadanie, tak islo o rychlost v hladani....
 

uhe83

Aktívny člen
Ahojte,mne sa tiez lubila sutaz,len som nepochopil bodovanie na zaciatku takze som sa nesnazil hned od 19:00. ani som nemal moc sancu,vtedy kupem maleho :) ale som nasiel vsetko,a este sa mi podarilo dostat na 1.o miesto :)

moja prva hra.

diky
moja druha hra, aj ked sa da povedat tretie, lebo prva mala dve kola :)
no i tak...
treba sledovat forum, ako som zistil sutazi je to zatial dost :)
 

uhe83

Aktívny člen
ja sa chcem spytam ze preco som doslal kazdy den len po 6 bodov ked som spravne odpovedal??? dakujem za odpoved
ale neboj...
hlavne je, ze si odpovedal spravne, keby nemam poobednu, a nejsom nuteny hladat ako som hladal, tak by to bolo ovela ryhlejsie :D
ale super sutaz este raz pisem :)
 

DeletedUser6189

Hosť
Keby som mal poobednu, tak najdem jabka ja rychlejsie :) ale takto ked cez den mas skolenie v prahe, vecer mas tehotnu + rocne dieta na hotely, a internet vseliaky ....plus zadanie nepochopis :D...
 

uhe83

Aktívny člen
Keby som mal poobednu, tak najdem jabka ja rychlejsie :) ale takto ked cez den mas skolenie v prahe, vecer mas tehotnu + rocne dieta na hotely, a internet vseliaky ....plus zadanie nepochopis :D...
sakra chlape ty sa jak snazis s detmi :D
ale tak ja v robote nemam tolko casu..v Nemecku kde som teraz ci konkretne v danej firme je teraz zhon, chyba nam jeden clovek, tak roboty vyse hlavy :p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore