Diskusia Diskusia k súťaži "Jablčná pátračka"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

uhe83

Aktívny člen
Všetci, čo ste odmeny zo súťaže nedostali, napísali ste správu Winymu?
samozrejme.. dokonca mi aj odpisal, ked som sa ho pytal ci treba upresnit svet kam chcem poslat jablka a BV, odvtedy nic..
ale ako spravne tyraell podotkol za dva dni nam budu slubene jablka k nicomu a doslova...
a ako som zas ja napisal, mne boli treba na kosik s aktualizaciu, co je uz prec a v kosoch uz pre mna nic zaujimave neni a nebude..
takze tymto trosku u mna kleslo forum a pridelovanie, oka, vela prace, ale preco niekto dostal a niekto nie uz tyzden snad...
uz by som vazne skor miesto jablk prijal nejake diamanty naviac za to..
 

uhe83

Aktívny člen
lebo naco sa ma clovek snazit v sutazi, ked odmeny nikde... a hlavne ked danu odmenu mal v plane pouzit niekde inde a na daco ine...
ale to je davno prec
 

DeletedUser6252

Hosť
No pisala som spravu pre "winy" clen FoE timu v D svete. Ci som zle pisala?
 

uhe83

Aktívny člen
A nebolo pisane, ze napisat v aplikacii?
o nicom takom neviem...
ale nic sa nedeje, spravu si mu napisala, len sa caka na odmeny...

PS : mam dostat 50 jablk, v hre je 40 jablk za 200 Dia... vazne by som aktualn prijal skor tie Dia, ako nejake pre mna uz zbtocne jablka, kedze neni sanca na aktualizaciu uz a ani odmena nedosla, kym bola aktualizacia v kosikoch...
 

DeletedUser6252

Hosť
Tak som asi zle pochopila :( ja mam dostat 100jablk... ved uvidime :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Mrzí ma táto situácia, urgoval som nevyplatené odmeny a bola mi prisľúbená rýchla náprava.
 

DeletedUser5918

Hosť
gratulujem vitazom ;)
p.s. celkom zaujimave citanie takto z odtupom casu :D som bol zvedavy ze ako sa toto skonci ,ale vidim ze stastne pre vsetkych :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore