• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia k súťaži "Letný hostinec" - 1. kolo

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
logo.png

Vážení hráči, tu môžete debatovať o všetkom možnom, čo sa týka súťaže Letný hostinec.

Príjemnú zábavu!

 

DeletedUser5683

Hosť
Tak verím, že si každý nájde aspoň večer chvíľku a zastaví sa v našom hostinci, aby sa osviežil a zasúťažil si :)
 

DeletedUser

Hosť
A kde je prvá súťažná odpoveď? Každopádne ako je možné že som stále člen fóra keď som už dávno písal wynimu nech zruší môj účet... A preco sa hráči nesmú opravovať to je riadna debilina keď sa pomýli tak sa nemôže opraviť fuuuuu tak to je už niečo strasne a ešte mam jednu prosbu ZRUŠTE MI TENTO BLBÝ ÚČET
 

DeletedUser5683

Hosť
Začiatok súťaže je uvedený v zadaní súťaže. V tejto téme sa diskutuje výhradne o súťaži. Hráči svoje odpovede nemôžu upravovať z dôvodu, aby sa predchádzalo podvodom pri súťažení. V 50% súťaží na fóre bola ako podmienka nemožnosť úpravy, nakoľko si to charakter súťaže vyžadoval.
 

DeletedUser5726

Hosť
Podla ma by sa nemalo brat kto bude najrychlejsi ale kto ma najviac spravnych a popri tom aby tu niektory nesedeli stale ked je leto lebo aj ja som skoro cele prazdniny z detmi ci uz na dovolenke ako teraz a potom sa venujem im ked som doma tak do hry chodim menej preto som aj vystupil z cechov co som bol lebo by som nestihal plnit ulohy.
 

DeletedUser5683

Hosť
jozef, v tejto súťaži aj ide o najviac správnych odpovedí na súťažné otázky. Vyhráva ten, kto bude mať najviac bodov za správne odpovede.
 

DeletedUser5785

Hosť
fuha, no to som necakala, ze nulta uloha nebude zobrazena v "najnovsich spravach"... idem hladat prve zadanie
 

DeletedUser5683

Hosť
Nultá úloha bola predčasne zverejnená ešte pred oficiálnym spustením súťaže a išlo o vyplnenie času pri čakaní na prvú úlohu :)
 

DeletedUser5785

Hosť
Jooguda, a prva uloha uz je zverejnena? lebo ju neviem najst
 

juri01

Aktívny člen
K tej nultej úlohe... bolo tam 650 strieborniakov, nie 640. Počítal som 3-krát. Ibaže by som mal zlú kalkulačku :D
 

DeletedUser5683

Hosť
Presne tak, strieborniakov bolo 650, bol to chyták a čakal som, kto sa prvý odváži i napriek ukončeniu spočítať po mne "chechtáky". Klobúk dole juri!
 

DeletedUser5683

Hosť
Sorry, ale až teraz som prišiel z práce, kde bola mimoriadna situácia, inak by som končil o tretej poobede a úloha by už bola na fóre podľa plánu.
 

juri01

Aktívny člen
Mám jeden dotaz k súťaži. Všimol som si jednu zaujímavú vec...
Otázka č.3 je Aké sú náklady,požiadavky a čas budovania tejto budovy?
Ja som tieto údaje vyčítal z ponuky výstavby u mňa v meste. Ale dnes som zistil, že tam sa nezobrazujú pôvodné hodnoty, ale hodnoty upravené o bonus, ktorý poskytuje úroveň cechu. Ak niekto postupoval podobne, tak tieto hodnoty môžu byť u každého iné. Teda jedná sa konkrétne o mince a zásoby.
A teraz teda neviem, či som odpovedal správne alebo nesprávne, keďže v zadaní súťaže to nie je ošetrené...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore