Diskusia Diskusia k súťaži "Letný hostinec" - 1. kolo

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Samozrejme pri súťažiach sa používajú pôvodné hodnoty, nakoľko každý z nás má vďaka bonusom rozdiely v nákladoch a podobne i jeden hráč má rozdielne hodnoty medzi svojimi mestami. Ako vie ktorú hodnotu má použiť ako správnu odpoveď?

P.S. Do zadaní úloh som doplnil použitie pôvodných hodnôt.
 
Naposledy upravené moderátorom:

jmalachi

Aktívny člen
hmm tak to je trošku neskoro pre mna doplniť teraz do podmienok že sa rátajú základné hodnoty ked je nemožnosť opravy........tak nič no..:(...som pracoval z aktuálnymi hodnotami v cechu...smola no..:(
 

DeletedUser2939

Hosť
mno tak to bolo dost neskoro povedane , tak uz tu celu sutaz necham tak , uz nemozem byt ani treti .
 

DeletedUser5785

Hosť
Traja ste napisali, ze ste pouzili hodnoty z hry upravene o bonusy a naznacili ste, ze uz nechcete pokracovat. Je to len druha uloha prveho kola a myslim si, ze je este priskoro hovorit o vyslednom poradi a vzdavat sa.
 

DeletedUser5683

Hosť
Ešte upozornenie: očakávame od vás odpovede, ktoré napíšete a nie, že skopírujete do príspevku obrázok a pošlete ho. Obrázok nepovažujeme za správnu odpoveď.
 

jmalachi

Aktívny člen
Traja ste napisali, ze ste pouzili hodnoty z hry upravene o bonusy a naznacili ste, ze uz nechcete pokracovat. Je to len druha uloha prveho kola a myslim si, ze je este priskoro hovorit o vyslednom poradi a vzdavat sa.
no ak by použili budovy zo základu ,tak možno je ešte šanca...ale ak použijú aj špecialne -eventové alebo nejaké iné budovy tak naozaj bohužial asi nemá zmysel pokračovať bo ja mám len pár tých najnovších..a napr. tretiu úlohu som zvedavý čo to je...ale nemám šajnu.:)..tak si už pozriem len riešenie.:/
 

juri01

Aktívny člen
Hm... ešte sa mi nestalo, že by som nedokázal identifikovať budovu z FoE, ale v tej tretej úlohe ani ja zatiaľ netuším čo to je.
Jooguda, si si istý, že to je z tejto hry?
 

juri01

Aktívny člen
Veď ja viem. Po troch hodinách som na to konečne prišiel. Ale tentoraz mi to dalo poriadne zabrať :)
 

DeletedUser5785

Hosť
no ak by použili budovy zo základu ,tak možno je ešte šanca...ale ak použijú aj špecialne -eventové alebo nejaké iné budovy tak naozaj bohužial asi nemá zmysel pokračovať bo ja mám len pár tých najnovších..a napr. tretiu úlohu som zvedavý čo to je...ale nemám šajnu.:)..tak si už pozriem len riešenie.:/
A naco mame wiki a forum ?? Je jasne, ze kazdy sme v inej dobe a nemozeme mat v meste komplet vsetky budovy FOE :)
 

jmalachi

Aktívny člen
A naco mame wiki a forum ?? Je jasne, ze kazdy sme v inej dobe a nemozeme mat v meste komplet vsetky budovy FOE :)
jasné že som pozeral aj tam ...dokonca niekolko hodín som pri tom stratil...nie každému sa to podarí nájsť ,mne napr. neukázalo niektoré obrázky budov-z nejakého dvôvodu sa nezobrazili,nie každý má ten prepych že môže tolko času tomu venovať..a ak nemá šťastie a nenatrafí na tú konkrétnu budovu náhodou tak bohužial.ja som to šťastie nemal a ani toho času už nemám tak preto už nieje šanca na dobré umiestnenie...kedže v prvých dvoch som chybne udal suroviny..no čo už ,na výhry sú šťastnejší a šikovnejší.:)
 

DeletedUser2939

Hosť
mohli tam dat cely zoznam sutaziacich aby sme videli kolko sme ziskali bodov .
 

DeletedUser5683

Hosť
Pred dovolenkou to už nestíham, ale po návrate pridám zoznam súťažiacich s bodmi.
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj, tesim sa umiestneniu, poprosim pripísať výhru na nick Eufémia Požehnaná 9, Brisgard. Dakujem Rasta
 

DeletedUser5812

Hosť
Tento event sa podaril, aj keď som ho nestihol dokončiť, ale dobrý systém to malo. Chválim.:cool:
 

DeletedUser5946

Hosť
Zdravím mohli by ste uverejniť správne odpovede, ďakujem.
 

DeletedUser5683

Hosť
Dnes tu uverejním sľúbený zoznam bodov a tým tému uzatvoríme.

zoznam_sutaziacich_bodov_1.kolo.jpg
Ešte doplním správnu odpoveď na Bonusovú otázku: Koľko súťažiacich sa zúčastnilo riešenia prvej úlohy? Bolo ich 28.

Ďakujeme za účasť a onedlho sa môžete tešiť na druhé kolo!
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore