Diskusia Diskusia k súťaži "Letný hostinec" - 2. kolo

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

juri01

Aktívny člen
O zrušenie až tak nejde, ale podľa tej zvláštnej výhrady v pravidlách môžu za víťaza považovať toho, kto získa najmenej bodov :D
 

DeletedUser5918

Hosť
O zrušenie až tak nejde, ale podľa tej zvláštnej výhrady v pravidlách môžu za víťaza považovať toho, kto získa najmenej bodov :D
Alebo neumoznit ostatnym ferovo odpovedat na danu ulohu .necakanym skratenim casu na jej vyriesenie a tym ovplivnit vysledky sutaze
 

DeletedUser5954

Hosť
Jasné aj zrušiť môžu kedykoľvek aj teraz na konci a čo zábava bola aj tak :)
 

DeletedUser5848

Hosť
Tiež som nestihol 6.úlohu lebo som bol v práci a myslel som si že to v klude napíšem doma po pracovnej dobe. No čo už som sklamaný ale prežijem to.
 

DeletedUser5683

Hosť
Ak chceš vedieť niečo o konkrétnej úlohe, napíš mi správu a odpoviem Ti.
 

uhe83

Aktívny člen
a vedel by si prosim ta aj kazdy hrac kolko mal bodov vypisat???

ale dobry evet, aj ked niektore otazky boli primitivne a niektore zas menej lahke, ale aj tak wiki a google pomohli :eek:)
 

DeletedUser5918

Hosť
podla coho dopadlo to rozdelenie cien , kde najdem vysledky ( cize kto mal kolko bodou) ?

sami to paci , vyhlasili vitazou , ale vysledky nikde , ziadna tabulka s bodmi !!!!
 

DeletedUser5087

Hosť
mne sa súťaž páčila, dokonca som medzi výhercami čo ma veľmi potešilo. Akurát mám menší problém, neviem akým spôsobom mám poslať správu Winymu o mojom nicku na hre, inak je rovnaký ako mám tu teda Eliss. Ďakujem :))
 

DeletedUser5087

Hosť
A ešte som si všimla že pri 4 úlohe chýba správna odpoveď na bonusovú otázku :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Ďakujem Eliss, odpoveď na bónusovú otázku k úlohe č.4, doplnená.
 

DeletedUser5683

Hosť
mne sa súťaž páčila, dokonca som medzi výhercami čo ma veľmi potešilo. Akurát mám menší problém, neviem akým spôsobom mám poslať správu Winymu o mojom nicku na hre, inak je rovnaký ako mám tu teda Eliss. Ďakujem :))
Stačí kliknúť na jeho meno a potom i na Start a Conversation...
 

DeletedUser4

Hosť
Výhercovia, ktorí mi ešte nezaslali svoje herné mená do správ, nech tak prosím učinia. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore