Diskusia Diskusia k súťaži "Mikulášsky príbeh"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6252

Hosť
Inak 2 otazky: pribeh mozem do 5.12. upravovat podla vole, ze? A druha: nazvy budov a vojakov stacia malym pismom? :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Áno, tému a text môžeš upravovať do konca súťaže (5.decembra do 22.00 hod.). Dohodnime sa, názvy budov a jednotiek uvádzaj tak, ako sú uvedené na stránkach, na ktoré sme dali odkazy, aby neprišlo k dohadom, kto to napísal správna a kto nie.
 

uhe83

Aktívny člen
Ludkovia, ale s tou gramatikou by ste vazne mali daco robit,lebo az si oci skriabem :D :D :D
Diakritiku kaslat, ale gramatika..
no aspon pochvala za snahu... to sa musi uznat...
ked najdem viac casu, mozno sa zapojim, alebo po dlhej dobe vynecham sutaz :p
 

DeletedUser2302

Hosť
z tej hry sa už robí chat? ja nemám čas vypisovať, je bojujem, plienim, motivujem, zdokonaľujem, hľadám VB, kde by som investoval BV s najväčším ziskom a pod...
 

uhe83

Aktívny člen
tak bud rad, ze si neni na Becku u ans v cechu :D :D :D
tam sme museli vytvorit temu pokec, lebo mame spammera doslova ako vysiteho :D :D
 

DeletedUser5683

Hosť
FoE tím hlasovať mohol, ale nezáväzne, t.j. ich hlasy sa nespočítavajú do celkového počtu hlasov...
 

DeletedUser5918

Hosť
som myslel ze to bude jednoduche rozdelit
prvy traja po 600 dia (spolu je 1800dia na prve tri miesta ) , kedze kazdy sme mali po 7 hlasov a bolo by to asi aj fer pre kazdeho , netusil som ze to bude az taky problem toto :D
 

DeletedUser5683

Hosť
Rešpektuj rozhodnutie FoE tímu, že svojimi hlasmi nebudeme ovplyvňovať výsledky hlasovania. Je to férové a v ničom nevidím problém.
 

DeletedUser5918

Hosť
:D tak to je parada toto :D :D to je vysmech ...tak ja koncim teda so vsetkymi sutazami
 

DeletedUser5918

Hosť
to kto toto akoze vymyslel ? nech sa namna nikto nehneva ale toto je co zase za podvod ?
jak moze byt prva cena taka ista jak druha ? sak to je nahambu sveta toto
to akoze keby sme traja na prvom mame menej ako druhy ? :D
nemali bytt nahodov ohodnoteny prvy traja a nie styria ?
vet toto sa uci na zakladnej skole , ked su na prvom mieste dvaja , ze druhe miesto neni a je az tretie . cize medzi prvych dvoch sa malo delit aj to druhe , ale viete co kaslem nato aj tak si spravite posvojom

p.s. idem si kupit diamanty na eura , pekny vecer
 

DeletedUser5683

Hosť
Prvá cena je 1000 diamantov, ale tým, že ste obaja získali rovnaký počet hlasov a obaja máte nárok na 1. miesto, rozhodol som sa rozdeliť cenu medzi oboch. Je to podvod?
 

DeletedUser5918

Hosť
Prvá cena je 1000 diamantov, ale tým, že ste obaja získali rovnaký počet hlasov a obaja máte nárok na 1. miesto, rozhodol som sa rozdeliť cenu medzi oboch. Je to podvod?

ano , prve a druhe dohromady je 1500 deleno dva je 750 a nie 500 , vsade nasvete ked su dvaja na prvom nieste tak druhe miesto sa rusi a je až tretie , co je natom nepochopitelne ?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore