Diskusia Diskusia k súťaži "Mikulášsky príbeh"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5918

Hosť
a strasne som zvedavy ako ziskam polovicku masovej motivacie ked ziskavam aj polovicny pocet diamantov
 

DeletedUser5683

Hosť
Nerozumiem celkom dobre pointe o čo Ti v príspevkoch ide, v prvom príspevku si navrhoval, aby sme všetkým trom, ktorí máte 7 bodov rozdelili 1 800 diamantov, robilo by to 600 diamantov na hlavu. Rozhodli sme sa vo FoE tíme nesčítavať naše hlasy, čím sa body upravili a každý z vás dostane o 100 diamantov menej teda 500 diamantov a ty ma hneď obviňuješ z podvodu. Nechápem ani otázke, v ktorej sa pýtaš ako získaš polovicu masovej motivácie, keď nič také som vo vyhlásení neuviedol:
1. miesto ........ George14 a HUJGI, (7 bodov) obaja dostanú po 500 diamantoch a súprave masovej motivácie
 

DeletedUser5918

Hosť
1. navroval som prvym trom rozdelit 1800 dia a nie prvym styrom
2. to keby sme na prvom mieste piati tak ziskame po 200 aten co by bol druhy by ziskal 500 ?
3. no ked sa podla teba deli prva cena tak ziadam rozdelit aj tu su supravu masovej motivacie na polovicu
 

DeletedUser5918

Hosť
a ano v podstate mas pravdu , za prve miesto by sme mali dostat po 1000 diamantov a supravu
 

DeletedUser5753

Hosť
Neda mi nenapisat ked to tu citam. Chapem george14 ze si sklamany lebo si pocital s 1000 a mas 500, ale vynechat druheho nie je riesenie. To by sme ako dostali odmenu my na prvom mieste, druhy nic a treti by dostal odmenu? To by nebolo velmi fer voci hracovi na druhom mieste. Je jasne ze tisicka je lepsia ako patsto, ale zasa patsto je lepsie ako nic. Zdroje su obmedzene a clenovia foe timu pracuju s tym co maju k dispozicii. A to ze dostanes tolko diamantov ako ten na druhom mieste? Keby nrodratali svoje hlasy, tak by ste mali rovnako. Hrac na 2 mieste bt mohol namietat ze nie je fer, ze prisiel o hlas lebo za neho hlasoval clen timu. Takto mi to pride ako vzhladom na stav, najlepsia moznost. Aj ked samozrejme 1000 by bolo lepsie ako 500. Bud rad, ze sa nezozhodli ofpocitat hlasy, ktore dali sutiaziaci samy sebe a miesto toho im udelit moznost hlasovat znova ale uz len medzi hracmi, ktory obsadili spolocne jedno miesto. To by s lahko mohlo stat, ze by si mohol skoncit aj na tretom mieste a mal by si este menej diamantov. Respektujem rozhodnutie o deleni vyhry bez ohlafu na to, co by som si ja osobne zelala.
 

DeletedUser5918

Hosť
Neda mi nenapisat .....
- to myslis akoze vazne co si napisala ?
- to si asi vzivote nesutazila , resp, nevyhrala , alebo nevidela , ze ked je delene prve miesto , tak duhe miesto neni , lebo prvi dvaja su na prvom predsa , nikto neni ukrateny , prvi traja su odmeneny (dvaja na prvym miestom a jeden na tretom ) upne bezna vec ako v tomto pripade co sa tu stalo .
- alebo sa ti zda normalne ze prva cena je rovnaka ako druha ?
- kazdy ma pravo namietat , hrac na druhom ,tretom , len mi je divne ze nenamietas ty ked si tak isto poskodena ako ja .
- nikde som sa nedocital v pravidlach ze sa mi nemoze pacit svoj vlastny pribeh a nemozem zan hlasovat , skus podat protest , mozno po sutazi zmenia pravidla a mozno mi odrataju hlas a vyhras
- keby si citla pozorne , tak by si urcite neprehiadla to ze som chcel vsetkym 3 co sme mali po 7 hlasov aby sa to rozdelilo rovnym dielom 3 prve miesta po 600 , tak neviem co tu teraz robis somna neakeho sebca . kludne kupim Alere 10eurovy kredit na diamanty ak bude chciet , ale nemam rad krivdu co sa tu stala , ze si delite ceny ako vam pasuje .
 

DeletedUser5918

Hosť
a este nieco , doporucujem navstivit ceske formum , vcera mi skoro sanka padla aku tam maju komunitu , a informacie ...
 

DeletedUser5753

Hosť
Ja chapem o co ti ide. Len aa na to pozeram inak.
Skutocne som este nezazila ze by hocikde boli odmeneny hraci na prvom mieste, hrac na druhom nedostal nic a cenu dostal az hrac na tretom mieste.
Netrvrdila som, ze hlasovat za seba je oroti pravidlam. Len vzdy je to tak, ze pravidla sa mozu znenit a dokonca, cela sutaz sa moze zrusit.
Ak sa ti tak paci ceske forum, kludne tam sutaz tam, ved nik ti nebrani.
Nemam dovod podavat protest, nech poda ten, co sa citi ukrivdeny.
 

DeletedUser5918

Hosť
Ja chapem o co ti ide. Len aa na to pozeram inak...
.
akoze nato pozeras inak ? vidis 500 diamantov ako 1000 ci ako to mam chapat ? je to to iste podla teba ? nechapem co vidiš inak ?
ale asi viem kam mieris , kludne mohol usporiadatel zrusit hlasovanie a rozdelit tych 1800 diamantov vsetkym 6 ktory napisali aky taky pribeh , ale asi nechceli a nechali to vo forme sutaze , len nechapem , preco su ohodnotene diamantami 4 pribehy ked v pravidlach je (bolo) ze ceny sa delia medzi 3 pribehy

a preco mam druhu cenu ked som skoncil prvy ?
a to ze sa jooguda ROZHODOL rozdelit prve miesto neberem , to je nezmysel ako som pisal , keby sme prvy traja tak mame po 333 ten co skonil akoze zanami by mal 500 ? treba si trosku pouvazovat nad rozhodnutiami ktore vypustime
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5753

Hosť
Ak chces vediet, preco sa rozhodli tak, ako sa rozhodli, spytaj sa ich, urcite ti odpovedia.
Pozeram s na to tak, ze 3 sme mali 7 hlasov a dostali sme 500 diamantov. To ze jednemu hracovi odpocitali hlas sa mi nepacilo, aj ked za neho hladova clen for timu a preto suhlasim s tym ako to rozdelili. Z mojho pohladu sme boli traja vitazi a teda traja dostavame rovnako. To ze to pomenovali inak na tom pre mna nic nemeni. Keby vyzeralo hlasovanie inak ( teda keby sme na prvom mali rovnaky pocet hlasov a hrac na druhom mal menej ale bez odcitavania hlasu od foe timu) asi by som bola mierne rozculena.
Povodne som si aj ja myslela, ze proste vyhru rozdelia medzi troch so 7 hlasmi (ako vyzeralo poradie ked uzavreli hlasovanie) a hotovo. Rozhodli sa inak a ja nemienim teraz plakat alebo sa rozculovat. Rozhodnutie uz padlo a ja som ho akceptovala.
 

DeletedUser5918

Hosť
ok, mne je to tiez uz jedno , nech je to ako chce ...
 

DeletedUser5683

Hosť
george14, je to len diskusia, nehnevaj sa, pýtal si sa na dôvody, prečo som takto rozhodol a ver mi, že som zvažoval viaceré alternatívy a snažím sa počúvať názory hráčov a pritom nebyť k nikomu nespravodlivý. Preto som občas znechutený, keď na náš FoE tím alebo na mňa útočíte z dôvodu, že niekomu svojim rozhodnutím napomáhame a nadržiavame. Nie je to tak, i keď nie každé rozhodnutie každý hráč rešpektuje a stotožňuje sa s ním. Ale o tom je súťaž a chovanie v nej. Súťaž na fóre nás má uvoľniť, aby sme neboli takí strnulí z hry a ostatných hráčov nevideli len ako susedov, priateľov, nepriateľov a členov cechu. Sme predovšetkým ľudia, ktorí radi hrajú Forge of Empires a to nás ma spájať a nie rozdelovať...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore